Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Manolas i Rabiot?

    Comment


    • Manolas je blizu, za Rabiota veze nemam. Skauti su bili na tekmi Sportinga da gledaju Carvalha
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nego, hoce li biti Ozil spreman za Everton?

        Comment


        • Dimitrije, sine mitre, Maliajnstajn ne radi u upravi kluba, samo mu je nastup takav.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ma bit ce Ozil spreman, ali poceti utakmicu sigurno nece. Mozda zadnjih 15-20min da odigra
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pa pitam sve, ne samo njega.. Mozda neko nesto zna sto se inace ne zna..

              Comment


              • http://metro.co.uk/2014/08/18/are-ar...argas-4836380/

                Ovi novinari Metroa kao da se otimaju za tastaturu. Čitam vijesti od danas: prvo su napisali da je samo pitanje dana kada će Vargas doći na pozajmicu u Arsenal, pa zatim, prije nekih 5 sati da od tog transfera nema ništa, ali da bi čileanac mogao u Sunderland ili QPR, pa prije 3 sata da ovaj ipak dolazi.

                Samo ne znam zašto se govori o mogućem otkupu, kad mu ugovor sa Napolijem ističe na kraju sezone. Ako dođe to ne bi bila pozajmica već jednogodišnja proba gdje lagano možemo potpisati ugovor sa njim ako se pokaže.
                Eto, još Vidal i da kompletiramo čileanski trio pa da nas Bog vidi!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • To isticanje ugovora sam i ja video na transfer marketu, ali ko ce ga znati... Pise se vec dva dana da Kedirin agent dolazi u London da pregovara s nama i onim plavima..
                  Last edited by Dimitrije; 18-08-14, 13:27.

                  Comment


                  • Ma kakav Vargas, agent bullshit klasicni. Di Marzio kaze da smo poslali veoma pogatu ponudu za Rabiota i da je vrlo moguce da se dogovor postigne
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Rabiot isto '95 kao i Cembrs Mogao bi Vengerica od njega ljudinu da napravi..

                      Comment


                      • I Manolas i Rabiot blizu Arsenala, za kombinovanu cifru od oko 15m funti
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Al' evo sad, taj Rabiot pokriva pozicije centralnog i zadnjeg veznog, te lijevo krilo. Ono sto sam ja vidio mi govori da je on najmanje za DMfa. Mislim da bi to i definitivno znacilo da smo samo sa Artetom i Flaminijem ostali pokriveni na toj poziciji. I da, Kokelanom od kojeg ne znam sta ocekivati, ako uopste i ostene u klubu.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Decko je bas talentovan, ali treba mu da poboljsa fizicku spremu, bas je nezan, a visok 188cm. Jbg za jednog srednjaka treba ti odredjena fizicka pripremljenost, duge lopte mora cesce da igra, jer vizija mu je jaca strana. Sutevi sa distance nisi vredni pomena, mada mlad je pa zato i ne uzima previse suteva u svom timu. Pozicioniranje i kontrola lopte, za sada, su njegove najbolje osobine. Tek ce biti dobar igrac za jedno 2-3 godine, ako bude konstatno igrao.

                            Juve ga je trazio, pa eto informisao sam se Ali Marotta mrtvi zeleo da mu istekne ugovor pa tek onda da ga uzmu, Marotta style Sto rece onaj na redcaffe "Juve is one of biggest scavengers in transfer market"

                            Comment


                            • Nije se jos uvijek odustalo od Carvalha, a para se ima naravno jos uvijek. Cak bi se mogao i big money signing povuci bez problema. Po mojoj nekoj kalkulaciji, znam sigurno da je bilo izmedju 180-210m funti u banci plus oko 60ak m od sponzora ove godine, fina cifra se nakupila
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jel jos zelimo Nastasica, Khediru itd?
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X