Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • idemoo

    Comment


    • Comment


      • Ova pauza nam je dosla u najgorem trenutku, kada je forma na samom vrhu, samo da se ne opuste sad tamo u Dubajiu.
        Inace nove informacije sto se tice tehnickog direktora Monci nas odbio vraca se u Sevilju ali kao novo ime se spominje odlicni Mark Overmars, sto je mozda jos bolji izbor ako to znaci veza sa Ajaksovim dijamantima koji trenutno ima na pretek.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
        Last edited by krele90; 18-03-19, 10:45.

        Comment


        • Konacno Arsenal

          sigpic

          Comment


          • Torierra konacno

            sigpic

            Comment


            • Kakav tandem juče na sredini Ramsey i Torera, ono je bilo nehumano kako su razbili Napolitance.
              Svaki put kad gledam Ramsey-ja ne mogu da se pomirim sa činjenicom da nas napusta, ne znam kako cu to preživeti. Falice mi vise nego bilo koji igrac ;(

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • "Arsenal’s win percentage with Aaron Ramsey starting in the Premier League this season: 71%

                Arsenal’s win percentage without Aaron Ramsey starting in the Premier League this season: 48%"

                A mnogo puta je svojim ulascima menjao tok utakmice (Tot kuci itd...)

                Ne pise nam se dobro kraj sezone bez najboljeg igraca a ni sledece sezone bez nekih zvucnijih pojacanja, koja ne sumnjam da bi mogli privuci ako se ikako dokopamo LS. U suprotnom cemo biti u velikom problemu.

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                Last edited by krele90; 25-04-19, 10:05.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Ostaje li Emeri trener Arsenala?

                    Comment


                    • Ostaje. Kao da bi neko drugi sa ovim timom mogao nesto vise, dok se ne rastera trulez nema napred. Klop je to sjajno sproveo u Liverpoolu ali imao je potpunu podrsku uprave a ovde postoji tacno 0% zainteresovanosti Kronkea da ulozi neki novac.

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Bivše legende Arsenala i Čelsija Martin Kion i Ejdur Gudjonsen te sva britanska štampa ozbiljno i sa pravom udarila na Mesuta Ozila.
                        Nemački vezista totalno izgleda nezainteresovano, otaljava posao te je gotovo svaku tekmu jedan od najlošijih Gunera.
                        Odbrojani dani su mu na Emirejtsu ko i većini prvotimaca crveno-belih.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-05-19, 16:02.

                        Comment


                        • Comment


                          • Gde ste tobdzije ... Zamrla tema svih tema kao Ozilovo fudbalsko majstorstvo

                            Comment


                            • Upravo tako. A i nema nas vise na forumu, pulovci preuzeli prevlast [emoji1]

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Upravo tako. A i nema nas vise na forumu, pulovci preuzeli prevlast [emoji1]

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                                Izumiranje tripletarske vrste na ovom forumu rezultat je sistemskog i dugogodisnjeg sprovodjenja aparthejda, mobinga i seksualnog uznemiravanja nasih pripadnika od strane diktatorskog rezima, odnosno Oljice. Ne smemo da dozvolimo na nasa vrsta izumre u celosti i pozivam sve prekaljene tripletare da se vrate u svoja visevekovna ognjista u borbi za slobodu. Ziveo Goran Goga nikad Vesic, zivela tripleta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X