Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican prelazni rok, odlican. Wengerica pokidao. Btw, nadam se da ce Ospina biti prvi golman.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Ukrajinski mediji pisu da je Sahtjor prihvatio ponudu Arsenala od 25m evra za Daglasa Kostu...

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Odlican prelazni rok, odlican. Wengerica pokidao. Btw, nadam se da ce Ospina biti prvi golman.
        Pa, kako mozes? Pa zar nema ni najmanje empatije prema postojecemo rosteru. Ja to ne kontam. Nisu svi Skilaci, Bendtner i Andre Santos, jbg ...
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Pa, kako mozes? Pa zar nema ni najmanje empatije prema postojecemo rosteru. Ja to ne kontam. Nisu svi Skilaci, Bendtner i Andre Santos, jbg ...
          Nemam ja nista protiv Voje, naprotiv, gotivim ga. Medjutim, deluje mi malo neozbiljno kad je trening u pitanju. Nije napredovao kako sam ocekivao, nakon one maestralne sezone kada su svi dizali RvP-a u nebesa, a i Voja je tu pokidao. Nesto je slabije branio. Doduse, mozda se meni samo cini. Videcemo, meni se cini da bi Voja mogao biti rezerva, a i lepo je sto Arsenal ima dva odlicna golmana.

          Ako se Costa dovede..meni ovo nestvarno sta radi Wenger u ovom prelaznom roku..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Ako se Costa dovede..meni ovo nestvarno sta radi Wenger u ovom prelaznom roku..
            ^
            Vidiš šta može da uradi par dana na plaži u Riju
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Jos da dodje zadnji vezni, a da to ne bude Schneiderlin. Ne zato sto je los, nego mi zao Saints-a. LFC ih opljackao, nije fino da i Arsenal uzme vise od jednog igraca.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • A ako ti kažem da će Šnajderlin otići kod pevaca najverovatnije?
                sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Originally posted by Dejan78 View Post
                  A ako ti kažem da će Šnajderlin otići kod pevaca najverovatnije?
                  Vec se pise kako su Snajderlin i Rodrigez blizu prelaska u Totenhem.

                  Comment


                  • Da, na to sam i mislio.
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Originally posted by Dejan78 View Post
                      A ako ti kažem da će Šnajderlin otići kod pevaca najverovatnije?
                      Opet mi zao Saints-a, a smatram da treba bolji igrac Arsenalu. Do sada je samo Chambers talentovan igrac od ovih pojacanja, dok su ostalo ozbiljni igraci. LS se ne igra sa igracima koji su igrali u timu iz sredine tabele engleske lige. Oni jesu kvalitetni u PL-u, ali LS i PL nisu isto. Treba bolji.

                      Naravno pod pretpostavkom da Arsenal hoce dalje od 1/8 finala u LS. Verujem da to jeste situacija, jer se Wenger lepo otvorio u ovom prelaznom roku i doveo dobre igrace, a jos nije zavrsio.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Daleko od gotovog je ovo. Dosao je iz Ria prije 12 dana, a za 18 dana je doveo 4 vrhunska pojacanja, koja nisu dosla da mjenjaju, vec da budu akvizicija. Wengerica je shvatio da se LP jedino moze osvojiti ako imas na svakoj poziciji 2 vrhunska igraca.

                        A ako dovede Costu, kakav je to bitch slab Fabregasu nenormalno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • By the way, Colney se takodjer renovira. Napravit ce se jos jedna zgrada u kompleksu i poboljsat ce se uslovi u akademiji.

                          Jenkinson ima bukadar ponuda, vidjet cemo na sta ce se odluciti, a Bellerin vjerovatno u Zaragozu ide na posudbu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post

                            A ako dovede Costu, kakav je to bitch slab Fabregasu nenormalno.
                            Što bitch slap Fabregasu? Ne igraju na istoj poziciji.

                            Comment


                            • Ako dodje Costa, mozda treba prodati Santi-a. Na krilima imas Oxa, Podolskog, Thea, Costu i eventualno Sanchez ako nesto krene po zlu. Ofanzivni vezni Jack i Ozil, pod pretpostavkom da dodje zadnji vezni i da ce Remzika igrati u prvoj. Santi nije centralni vezni, tesko da ce imati neke preterane minute sl. sezone. Plus, koliko sam skontao Arteta ostaje, a Diaby je tu prvih 10-11 utakmica.

                              Sad, Jack ili Remzika pored nekog Bender-a ili Khedire..kako ko hoce. Nema mesta za Santia.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Ma Costa kolko sam ja skontao moze sve tri napadacke pozicije da krpi, pa zato Fabregasu bitch slap.

                                A sto se tice Santia, neka njega jos jednu godinu, osvojimo sve i onda nek ide negdje za 25 m

                                Da je uhapsit Khediru i ganjat nekog napadaca ako se oslobodi do kraja prelaznog
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X