Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Gary Neville o Ozilu :

      Ove sezone smo svi bili previše kritični prema njemu , ali činjenica je da je on bio jednostavno fantastičan ovih zadnjih par meseci .

      Njegovi nastupi ne mogu samo da se vrednuju prema broju postignutih golova i asistencija , raznovrsnost koju on pruža na terenu i sa kojom lakoćom to radi je ono što je fascinanto . To jednostavno ne može da se meri sa bilo čim . Drugi deo sezone je pokazao da se savršeno uklopio u sistem Arsenala , da će biti veoma važan šraf u AW mašini sledeće sezone.

      Comment


      • A proslogodisnji gol sezone je pao posle onih sto pasova u sesnaest protivnika i asistencije Zirua?

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          A proslogodisnji gol sezone je pao posle onih sto pasova u sesnaest protivnika i asistencije Zirua?
          Da mislim da je to ovo bilo

          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment




          • Hahahah
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Zasluzeno
              sigpic

              Comment


              • http://www.espn.co.uk/football/story...r-cech-sources

                Arsenal wary of losing out on Petr Cech race amid PSG interest - sources


                Ponovo PSG aktuelan

                odluku reče da donosi posle australije(neki turnir ne znam šta je već)


                al evo,dok Venger baca izjave da ne juri golmana a vamo završava Čeha,Čelzi iza ledja Arsenala prodaje PSG igrača
                Last edited by saburo sakai; 26-05-15, 17:58.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Znamo svi koga Wengerica vreba,majku bi prodao da mu on dodje...mislim da bi on najsretniji na svijetu covjek bio da Aguero predje u Real jer bi to znacilo da za jednog igraca se sprema klupa,odnosno transfer.Umro bi on od srece da mu dodje.Mislim da po njegovim kriterijima nema boljeg fudbalera na svijetu od tog potencijalnog pojacanja

                  Znao sam i ja da ga pljunem radi ljenosti ne radi znanja naravno,ali otac je fudbala govora nema
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kakva oda vrlom Karimu od iskusnog Akana
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kakva bi to bomba bila sa Karimom. Samo mi ne pije vodu ta prica da ce seici da puste Aguera.

                      Nach BILD-Informationen haben Atlético, Arsenal und ManU großes Interesse an Wolfsburgs Schweiz-Star Rodriguez. Der Nationalspieler hat beim VfLbis 2019 Vertrag,eine Ausstiegs-Klausel (rund 30 Mio Euro) würde erst ab Sommer 2016greifen.
                      Last edited by Lion; 27-05-15, 00:07.

                      Comment


                      • Ako dodje Benzema, ljudi... Ne smem ni da zamislim.

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Venger bas voli Vidala, secam se na svetskom kako ga je hvalio da je atleticar koji igra fudbal (tako nesto ) Ali licno mislim da ga necemo dovesti...
                            sigpic

                            Comment


                            • Tesko, ali kada bi se dodali Vidal i Snajderlin u ovu ekipu plus napadac i Ceh, ne mogu ni da zamislim.

                              #tripleta
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Nelogicno skroz je da dodju Vidal i Morgan jer sta onda da se radi s Wilsherom i Rambom,prosto to ne bi imalo nikakvog smisla...Morgan je neophodan,a Arturo i pored klase nije

                                Morala je jedna oda Benzemi da padne jer se svakodnevno prica o nekakvih klasama,napadacima,50+ miliona,a Benzema daje 30-ak golova po sezoni iako igra sa Ronaldom i panjinom u napadu.Bruku asistencija i situacija koje statistika ne pamti odradi jednostavno krucijalan igrac ravnog mu nema u napadu za ovakav Real i bice mi zao ako isti ode.Najjaci napadac je Benz za ekipu,najjaci...

                                On i Gonzalo dijelili minutazu i formu i dali 60+ golova one sezone

                                Realno idealan za svaku ekipu,a za Arsenal pogotovo + Ozil i on su braca
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X