Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    ali trenutni hajlajt je da se obrnulo preko 300m funti
    Ali i da ste po wage bill-u presli Chelsea, i sada ste treci klub u ligi koji najvise daje na plate.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ali i da ste po wage bill-u presli Chelsea
      Da l' je to moguce ?
      sigpic

      Comment


      • Arsenal's wage bill (£190m) is higher than Chelsea's (£176m) for the first time in a decade. (Telegraph)
        http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-a-decade.html

        Comment


        • Koliko znam nismo jos presli, al cu provjeriti. Oko 170m bi trebao biti, ne 190m
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.itv.com/sport/football/ar...-to-newcastle/

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Scesni kao da je dao gol onom odbranom kod 0 0,cekace Ospina na debi,al dobro je dok imamo dobra 2 golana,jos dokoni mediji open nam nabacuju Ikera Mesut taman kad treba pred gradski derbi da podigne nivo igre,odlican danas,kao i Gibs i Danny ,
              sigpic

              Comment


              • Ospina ce igrati u utorak protiv Southamptona u CoC-u
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kljuc rutinske pobede vracanje na staru formaciju, Mesut na AMC, konacno Cazorla ili Chamberlain i Wilshere klupa. Sve ovo nam se spojilo i eto rezultata, nadam se da Wenger sada nece eksperimantisati i dalje, valjda je uvideo da od one formacije nema 'leba.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Fino igra fucu ovaj Ozil zvani Prošlost.

                    Comment


                    • Kazem ja jos pure pa da pricamo.Kanala kanala sto se forme tice i dodje sve ih ponisti

                      Mou kao covjek koji mrzi lijene igrace ga je etiketirao kao najboljeg razigravaca na svijetu i to u vise navrata.Na tezini dobija i to da je tada bio trener Reala i da je mogao da ima prakticno koga god hoce...

                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Uf, uf, uf...

                        Svega sam se nacitao u ovih desetak dana koliko nisam pisao. Objektivnosti i korektnosti, kako to inace biva, opet ne nedostaje.

                        Pljuvalo se po Dzeku, momcina briljirao protiv Malogradjana, sam! Na pohvalama se skrtarilo, tek po neki post.
                        Ozil vec mjesecima na udaru, al' evo, nakon danasnje utakmice ovaj ce forum cini se postati neaktivan.
                        Doduste, uvijek nam preostane stari dobri Arteta, koji se ne mice ni naprijed ni nazad.

                        Elem, sarkazam na stranu, koliko mene samo raduje ova igra Velbeka! Koliko je on nama trebao, takav kakav jeste! Napokon!!! Samo tako, Danny boy!

                        I jos jedna stvar. Neko je napisao kako je ovo propao prelazni rok!? Are U kidding me??? Godinama unazad ovo je najbolji prelazni rok koji smo imali! Doveli smo 5 pojacanja! Pazi, ne igraca, POJACANJA! Jedini problem ovog tima je dubina rostera u odbrani i eventualno ne postojanje tog dmf razbijaca za utakmice sa timovima sa kojima je takav potreban.
                        Last edited by Ves; 20-09-14, 18:29.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • i Arteta je bio dobar da ga pohvalimo nekad. Ramsey kao da ne moze da se sastavi i udje u formu koja ga krasila prosle sezone, ali ajde jos rano i ima vremena pogotovo u velikim utakmicama očekujem da proradi

                          Comment


                          • Venger je rekao da ce onu formaciju igrati protiv jacih ekipa kako ne bismo primali po 5 golova...

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCE View Post
                              Fino igra fucu ovaj Ozil zvani Prošlost.
                              Ovo je neko prozivanje.

                              Znači prethodnih 20-30 katastrofalnih mečeva nema veze, važno je ovo danas, sad može opet do januara da se zajebava, jbt. koja logika. Polako, ne zalećimo se sa Mesutom.

                              Sad bih ja mogao da kažem da mu se namestila situacija na terenu, malo igrača, puno prostora, ali neću. Reći ću svaka čast za današnju igru i nadam se da će nastaviti ovako.

                              Rekao sam da je ovo dobar prelazni rok, Alexis i Velbek su igrači koji prave razliku.
                              Last edited by goku; 20-09-14, 18:49.

                              Comment


                              • Kod Ozila se danas videla zelja i to je najbitnije.. Trcao je, jurio za loptom, trazio istu i razigravao saigrace.. Sve to je rezultat promene formacije, ali i protivnika koji nas nije razbio presingom...

                                Comment

                                Working...
                                X