Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam prije svega zastupnik modela trosi koliko zaradis, i to je model koji Arsenal primjenjuje.

    Ja bih bio bjesan da je Arsenal pljuno 80m na Martiala. Jedina 2 igraca koja su za mene bila vazna su Benzema i Cavani. Pored naravno vjecne zelje za Vidalom.

    Arsenal posluje onako kako treba citav svijet da posluje, a to je da ne trose ono sto nemaju. Svi ovi Engleski klubovi su godinu unaprijed potrosili sredstva od TV prava, sljedece sezone ce trositi Arsenal i Chelsea od Engleza i vjerovatno ponovo United da se preserava sa svojim transferima, posebno ako ih Mudonja razjebe za LP. Arsenal je primjer modela poslovanja za cijeli svijet. Arsenal je ono sto se kaze nice guy. Mogu navijaci da pljuju koliko hoce sto se nije kupovalo sada, mislim realno oni su stakeholderi na nacin da kupuju karte, ali brate ako ti navijas za klub koji ce da kupuje igrace bez nekog razmisljanja, samo zato sto je taj igrac zvijer na FM-u, ne treba da navijas za taj klub. Navijaj za FM klubove tipa City i PSG, jebiga tako je kako je.

    Nadalje, slazem se da je trebalo da se pojaca, ali ako treba preplatiti Benzemu ili Cavania, za 80m, ja ne vidim povrat na toj investiciji od minimum 7% godisnje, ne vidim ga jednostavno, a ne vide ga i veci finansijski strucnjaci od mene sigurno. 80m za fudbalera koji moze sutra slomiti nogu, nije previse isplativo.

    Ronaldo i Bekam su dva fudbalera koja bi ja bez razmisljanja platio 80+ miliona, jer oni sa svojim marketinskim potencijalom donose preko 10% povrat na investiciju. Benzema i ostali "mali" fudbaleri u marketinskom smislu, NE.

    Sto se terena tice isto tako niko ne garantuje da ce taj igrac da odmah donese rezultat. Wenger prica o koheziji, a ja sam sinoc pricao o statistici. Ako dodjemo na prosjecnu efikasnost i zadrzimo nivo stvaranaja sansi do kraja sezone ni dva Citya ne mogu nam oteti titulu, u to sam siguran u potpunosti.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ako dodjemo na prosjecnu efikasnost i zadrzimo nivo stvaranaja sansi do kraja sezone ni dva Citya ne mogu nam oteti titulu, u to sam siguran u potpunosti.
      Kako je City startovao vecina ih vec videla sampionima,medju njima i ja,a zaboravljamo da osim Sterlinga(koji se i nije jos pokazao) svi su im tu od prosle sezone ,cak im startuju dva rezervna beka,mislim da mnogo toga ima do motivacije same pred mec od Wengera,a i do igraca,nekad nam treba 70 min,da skontamo da igramo mec,a do tad vec primio go,dva...,i posle bude kasno,prosle sezone smo dobro igrali derbije to treba naravno preneti na ovu sezonu,ali ovi osrednji timovi West Hem,Totenhem itd,ce nas zezati,samo zato sto igramo prvo ili drugo pol.ozbiljno,to treba da se promeni,al kako je krenulo jos nije...I igraci vise nego ikad treba da pruze na terenu najbolje,sad znaju da ce imati minute(Teo,Ox,Ramzi,Jack)nisu vise klinci,moraju da se pokazu...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne svidja mi se novi Akanov avatar, fali mu karizme
        Ovo je mozda najkarizmaticniji lik inace

        Genije za razliku od onog avatara raspalog
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Ovo je mozda najkarizmaticniji lik inace

          Genije za razliku od onog avatara raspalog
          Ma pusti suplju, niko sa Don Wengerom i bordo kravatom
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Danas u Subotici Srbija U19-SAD U19, nadam se da ce Zelalem igrati!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Danas u Subotici Srbija U19-SAD U19, nadam se da ce Zelalem igrati!
              Jel pozvan on uopce?

              Ako jeste igrat ce sigurno.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Aj svega ti vidi negde da li je pozvan. Ja sam trazio, ali ne nadjem nigde. Od ovih nasih vecina sa Novog Zelanda je pozvana.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Jesam se ja nesto istripovao ili je bese Zelalem igrao za Nemacku?

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Jesam se ja nesto istripovao ili je bese Zelalem igrao za Nemacku?
                    Pa igrao je to je mene zbunilo kad sam ga video u Novom Zelandu sa Amerikancima, jos se zapitao da li je to ovaj nas iili je neki drugi.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Mislim da nece igrati, nasao sam spisak njihovih igraca koji ce nastupati na turniru i nema ga tamo...Ima ga samo u Previous Call Ups.
                      sigpic

                      Comment


                      • Dakle sutra ce se znati za karte sa Dinamom? Da li ce moci da se uzme pojedinacna i koliko ce kostati...

                        Comment


                        • http://www.ussoccer.com/stories/2015...tic-tournament

                          Ipak nema Zelalema.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Dakle sutra ce se znati za karte sa Dinamom? Da li ce moci da se uzme pojedinacna i koliko ce kostati...
                            Neko je napisao par stranica nazad da je Arsenal uzeo 1000 karti cena oko 40,50 evra .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Da ali kako da dodjem do tih karata to je za engleze koji dolaze ili ja nisam dobro shvatio?

                              Comment


                              • Ne verujem da je to samo za Engleze kada se igralo protiv Partizana više je gostujućih navijača došlo iz Bugarske , i MK nego sa ostrva . Na sajtu ima opcija da se kupi sad kako šta , to još uvek ne znam .
                                Last edited by Lord Gangarić; 03-09-15, 13:18.
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X