Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hocu da kupim dres Arsenala ali bas se mislim koga da kupim i dje...na ARsenal.com je 85 funti sa dostavom...
    Mislim se Remzika/Obamejang/Miki
    Ajmo Toreiraa...
    Last edited by seskfabregas; 10-07-18, 16:07.

    Comment


    • Remzika uvek u svako doba dana i noci

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Igracemo bez klasičnog krila 4-3-1-2, to je barem moja pretpostavka na oanovu ovih transfera. Spominje se Meksikanac Lozano ali cisto sumnjam da cemo pobediti za njegov potpis.

          Comment


          • Toreira bi trebalo da bude pun pogodak.

            Odlican transfer, sad ostaje da se vidi kako ce se pokazati na terenu.

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Igracemo bez klasičnog krila 4-3-1-2, to je barem moja pretpostavka na oanovu ovih transfera. Spominje se Meksikanac Lozano ali cisto sumnjam da cemo pobediti za njegov potpis.
              Cuo sam da se spominje Kvardado... To ne bi bilo lose uopste... Po Juventus.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Cuo sam da se spominje Kvardado... To ne bi bilo lose uopste... Po Juventus.
                Ne uklapa mi se Kvadrado nikako, niti sam cuo za tu opciju. Ako mene pitas mislim da nikog vise necemo dovesti, popunili smo sve pozicije i to sa igracima koji imaju dobar menatlit i iskustvo sad predstoji samo uigravanje onoga sto je zamislio Emeri [emoji3]

                Comment


                • I ja mislim da je to to, još samo da Ramsey potpiše novi ugovor.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Ima lu kakvih informacija u vezi danasnje utakmice?

                    Comment


                    • Oba vec 3 komada

                      Comment


                      • Auba se naostrio, 0-5 poluvreme

                        Comment


                        • Odgledao sam sazetke ove prve prijateljske utakmice i raduju me golovi Aubice, tripletarske haubice, koji istice kandidaturu za prvog strelca lige i udarnu napadacku iglu fantazi tima Princarini ratnici.

                          Lepo je videti i to sto su se u strelce upisali i 3 mozda i najveca talenta trenutno u klubu, kao i Ramzika i Miki od kojih se mnogo ocekuje u predstojecoj sezoni.

                          Rano je govoriti o bilo cemu posle prve prijateljske, ali je uvek dobro krenuti sa ubedljivom pobedom. Najvise me interesuje kako ce sve ovo posloziti na kraju Emeri, deluje mi da nece biti neka standardna formacija, vec ce ih menjati u zavisnosti od protivnika.
                          Last edited by Lion; 15-07-18, 11:04.

                          Comment


                          • Opet ofanziva na Nzonzija

                            Comment


                            • 115e dres sa dostavom, mamicu vam vasu

                              Comment


                              • Veoma jak tim za turneju, trebalo bi da budemo uigrani od samog starta jednom u 100 godina
                                Last edited by krele90; 20-07-18, 17:39.

                                Comment

                                Working...
                                X