Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mesut je glavno pojacanje.

    Sada treba da se gradi tim oko njega, jer njegova brilijantnostje ono sto ce da nam omoguci uspijeh na terenu.

    Jos ako Lev dolazi nakon svjetskog, to ce da bude show.

    Ekipa sada izgleda poprilicno strahovito naprijed, ali pozadi smo jos uvijek klimavi. Na ljeto golman, stoper, DM i desni bek i vec ekipa solidno izgleda.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Opasno izgleda četverac napred nema šta ali što kažeš i dalje smo pozadi slabi iako imamo zvučna i na papiru dobra imena. Ja nekako kontam da je tu više problem do forme igrača i stalnog menjanja formacija što se najviše primećuje po našoj odbrambenoj liniji koja ne može da uhvati ritam celu sezonu. Videćemo kakvu će formaciju furati sad iako mi nekako logično miriše na 4231 sa Džakom i Elnenijem na poziciji DM-a slično nešto što je Kokelan radio u tandemu sa Kazorlom .
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Opasno izgleda četverac napred nema šta ali što kažeš i dalje smo pozadi slabi iako imamo zvučna i na papiru dobra imena. Ja nekako kontam da je tu više problem do forme igrača i stalnog menjanja formacija što se najviše primećuje po našoj odbrambenoj liniji koja ne može da uhvati ritam celu sezonu. Videćemo kakvu će formaciju furati sad iako mi nekako logično miriše na 4231 sa Džakom i Elnenijem na poziciji DM-a slično nešto što je Kokelan radio u tandemu sa Kazorlom .
        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Mesut je glavno pojacanje.

        Sada treba da se gradi tim oko njega, jer njegova brilijantnostje ono sto ce da nam omoguci uspijeh na terenu.

        Jos ako Lev dolazi nakon svjetskog, to ce da bude show.

        Ekipa sada izgleda poprilicno strahovito naprijed, ali pozadi smo jos uvijek klimavi. Na ljeto golman, stoper, DM i desni bek i vec ekipa solidno izgleda.
        Dobro vece gospodo, dobrodosli nazad.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Dobro vece gospodo, dobrodosli nazad.
          Hvala lepi moj čuli smo da imaš problem sa Splinterom pa smo došli u pomoć #MakeArsenaltopicgreatagain

          Spoiler
          Tanja ljubavi
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Hvala lepi moj čuli smo da imaš problem sa Splinterom pa smo došli u pomoć #MakeArsenaltopicgreatagain

            Spoiler
            Tanja ljubavi
            Spoiler
            IMAL TANJE?


            Hocete da krenemo mucki da se prozivamo ili da ostavimo to za neki drugi dan?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Spoiler
              IMAL TANJE?


              Hocete da krenemo mucki da se prozivamo ili da ostavimo to za neki drugi dan?
              Sutra brate danas smo u žalosti zbog Manekena
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Spoiler
                Tanja je jebana


                Samo nek prestane da koristi onu budjavu formaciju sa 3 pozadi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                  Sutra brate danas smo u žalosti zbog Manekena
                  Potpuno razumem. Jbga na pogresna ste vrata zakucali, ja bih vam dao Lukakua za manekena.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Misli Vengerica da je talijan pa ušo u tenak i ne zna diziđe

                    Šalu na stranu posle ovih transfera kontam da ćemo da izbacimo žabarsku taktiku, verovatno se vraćamo na 4 pozadi sad je pitanje šta ćemo ispred da li ćemo sa 433 ili 4231. Moja fantazija je bila 433 sa Mikijem,Ozilom i Elnenijem na sredini kao neka kopija ove formacije što Gvardiola fura a ispred sa Aubom, Lakom na krilima
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • A vidi dosao vam Raul, to vam je strasno pojacanje. Njemu se nije nikad desilo da nije doveo nekog igraca kojeg je Barselona htjela dovesti, barem koliko ja znam.

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Mesut je glavno pojacanje.

                        Sada treba da se gradi tim oko njega, jer njegova brilijantnostje ono sto ce da nam omoguci uspijeh na terenu.

                        Jos ako Lev dolazi nakon svjetskog, to ce da bude show.

                        Ekipa sada izgleda poprilicno strahovito naprijed, ali pozadi smo jos uvijek klimavi. Na ljeto golman, stoper, DM i desni bek i vec ekipa solidno izgleda.
                        Dokazano u proteklih nekoliko godina

                        Comment


                        • Giroud izgubio 2 utakmice u 2 dana sa 2 razlicita kluba. Fenomen.

                          Ja razumem njegov transfer, nece on jos puno doprineti, usao je u 32 godinu, mislite o tome.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Originally posted by Tobdzija View Post
                            Giroud izgubio 2 utakmice u 2 dana sa 2 razlicita kluba. Fenomen.

                            Ja razumem njegov transfer, nece on jos puno doprineti, usao je u 32 godinu, mislite o tome.
                            Veći je fenomen čovek koji navija za Arsenal, Totenhem i Čelsi u isto vreme.

                            Brdo igrača je pružalo najbolje godine fudbala u 32, 33 godine ima u njemu još dve sezone fudbala na ovom nivou.

                            Ja sam ubeđen da nam ovaj potez nije nikako trebao ali jbg razumem i njega.

                            Inače pričali smo Aki i ja pre neki dan o tome da Borusija ne bi pustila Aubu ako mu ne nađe zamenu a zamena je Batshiayi koji ne bi otišao u Borusiju da Čelsi nije našao zamenu. Ako je istina ova cela priča a izgleda da jeste Žiru je još jednom ispao legenda.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Comment


                              • Daleko od toga da volim Totenhem i Celsi pored Arsenala, ne znam na koju foru si to zakljucio. Druga stvar sto gotivim Eriksena koji je igracina veze nema sa tim da npr gotivim Totenhem. I prosle 2 sezone ih bilo zanimljivo gledati jer su igrali najlepsi fudbal u ligi.

                                Ne verujem da ce on pruzati u Celsiju bolje partije nego sto je kod nas. Meni izgleda jedinom zao bilo kad je Sanchez odlazio.
                                Gotivio sam ja Girouda, drag igrac, cak sam ga u drustvu zvao "Presudnik" jer je mnogim ekipama presudio, ali Sancheza sam obozavao.
                                Last edited by Tobdzija; 01-02-18, 19:25.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X