Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije problem u driblinzima koliko u tome da usporava kontre. Recimo primi visoko loptu, umjesto da je odlozi na stranu kao Giroud sto radi i krene u trk da otvori prostor on pokusava da odradi dribling i na kraju daje preksano loptu, dok Remzika i Wilshere se rijesavaju lopte odmah istog sekunda kada je prime kada je tranzicija u pitanju. Drugacije je kada Jac i Aaron uzmu loptu na 60m od gola sa prosotrom oko sebe i krenu. Alexis ne radi to i tu je uglavnom problem. Jos uvijek se on privikava na ovu igru. Glavna odlika u Spaniji jeste dribling, a u Engleskoj je prebrz presing, cim primis loptu imas dvojicu na sebi, toga u Spaniji nema i treba da se privikne na brzinu fudbala.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja mislim da je sad ili nikad za Dijabija.. 28 mu je godina, koliko fudbala je ostalo u njemu ne znam, ali mora da preuzme.. Tri igraca koja su glavna u ovoj igri ma kakva ona bila su povredjena i tu nema ko da ih zameni... Flamini je ocajan, Kazorla i Ox su preterano ofanzivni, ostali ko ce ga znati... Mozda opet vrati sad na 4-2-3-1.. Verovatno je ovu formaciju koristio da bi u isto vreme izvukao maksimum iz Dzeka i Remzija..

      Comment


      • Originally posted by Dimitrije View Post
        Ja mislim da je sad ili nikad za Dijabija.. 28 mu je godina, koliko fudbala je ostalo u njemu ne znam, ali mora da preuzme.. Tri igraca koja su glavna u ovoj igri ma kakva ona bila su povredjena i tu nema ko da ih zameni... Flamini je ocajan, Kazorla i Ox su preterano ofanzivni, ostali ko ce ga znati... Mozda opet vrati sad na 4-2-3-1.. Verovatno je ovu formaciju koristio da bi u isto vreme izvukao maksimum iz Dzeka i Remzija..
        Vratio se na 4231 jos pre tri utakmice. Ima Diabi do kraja sezone ugovor, ako sada ubode povredu, gotova je njegova prica u Arsenalu . Klasa nije upitna.

        Comment


        • Evo vam jedan clanak vezan za taktiku, pa procitajte. Mrsko mi elaborirati

          http://arseblog.com/2014/09/tactics-...f-inspiration/
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Protiv Kokosaka je opet bilo 4-1-4-1 samo sto se ofanzivna cetvorka konstantno rotirala...
            http://hotsport.rs/2014/09/30/radi-l...odina-grafika/
            Last edited by Dimitrije; 30-09-14, 13:33.

            Comment


            • Wenger: "Walcott and Gnabry will be joining in full training next week"

              Fino, fino

              Comment


              • Originally posted by Dimitrije View Post
                Mozda opet vrati sad na 4-2-3-1.. Verovatno je ovu formaciju koristio da bi u isto vreme izvukao maksimum iz Dzeka i Remzija..
                Dzeko igra za City.

                Comment


                • Iz Dzeka kao Jack-a... Kratkosilazni akcenat je u pitanju...
                  Last edited by Dimitrije; 30-09-14, 21:08.

                  Comment


                  • Originally posted by Lunatik View Post
                    Dzeko igra za City.
                    Imas srece sto ovde niko nema erikov sindrom : D

                    Comment


                    • Originally posted by PRINCE View Post
                      Wenger: "Walcott and Gnabry will be joining in full training next week"

                      Fino, fino
                      Walcott je iduci na listi za novi ugovor, plus kad se vrati mislim da ce ludnica od golovapoceti da bude i napokon ce Arsenal da krene da igra kako treba
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCE View Post
                        Imas srece sto ovde niko nema erikov sindrom : D
                        Jest, brate. U temi Jedinstva bi ovo odmah okarakterisali kao provokaciju i zapoceli lupanje negativne reputacije. Ali, da ne uopstavam, cast cestitim pojedincima. No, da se ne bi neko mudar iz njihovih redova nasao da mi to saopsti, ja cu sam tako mudro zakljuciti da tamo i ne moram zalaziti ako mi se ne svidja, kao sto sam i rekao da vise necu i nisam. I eto.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment




                        • Ne znam ko je kome lupao reputacije, ne bavim se time. Elem, značajna je razlika sa upadima "Glory Glory Man United" na ranu posle Lestera bez ikakvih dodatnih komentara i direktnim provokacijama, i nekim humorom (pardon ako se desio mismatch) koji nije vezan ni za kakav meč ili podjebavan*e.

                          Srećno punoletstvo najdugovećnijeg aktivnog na klupi.

                          Comment


                          • Danas ocekujemo Oxa u sredini? Mislim da bi on svojom gradjom i pregledom igre mogao stvarno da postane sjajan centralni vezni.. Venger ga je onomad uporedjivao sa Stivijem... Brzina i dribling su samo plus na toj poziciji, ali morace da radi na defanzivi i dugackim pasovima.. Videcemo, mlad je

                            Comment


                            • Dajte neki link za stream sa prosecnim kvalitetom slike, komp ne moze da mi podrzi bolju.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Arsenal: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Cazorla, Ozil, Alexis, Oxlade-Chamberlain, Welbeck.

                                Subs: Ospina, Coquelin, Bellerin, Rosicky, Wilshere, Campbell, Podolski.

                                Galatasaray: Muslera; Chedjou, Felipe Melo, Kaya; Veysel, Yekta, Dzemaili, Telles, Sneijder; Pandev, Burak Yilmaz.

                                Subs: Bolat, Altintop, Bulut, Bruma, Balta, Adin, Camdal.

                                Ocekivan tim,Flamini mora bolje,bez kiksa,od njega sve polazi,mora pobeda ,idemo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X