Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jack View Post
    Photoshop.

    Comment


    • Originally posted by Lillard View Post
      Dakle Atletico Madrid, Real Madrid, Monaco, Bayern Munchen, Porto i Barcelona.
      Sanse za povoljan zreb su 33%
      Poslednje 4 sezone smo stizali do osmine finala gde su nas redovno napucavali Bajern i Barsa...Ajde nek nas jednom Bog pogleda...
      Ili je možda vreme da i mi nekog spucamo daleko je februar tako da ako odradimo prelazni rok kako treba igraci nam se malo oporave nikad se ne zna, ja mozda imam nerealna ocekivanja i mislim da mozemo svakog da dobijemo

      Comment


      • Remzi spreman za vikend?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nzm videcemo na fantasy-ju stoji 75% a to uglavnom znaci da jeste Za vikend imamo ozbiljnog protivnika ali očekujem od Sancheza i Velbeka da prelome u nasu korist a i Boss se vraca u odbranu.

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Photoshop.


            Sta kazete na ovu opciju? Da li bi on pravio razliku?


            http://redlondon.net/2014/12/11/john...ew-arsenal-dm/
            Last edited by Ves; 11-12-14, 22:42.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Nzm videcemo na fantasy-ju stoji 75% a to uglavnom znaci da jeste Za vikend imamo ozbiljnog protivnika ali očekujem od Sancheza i Velbeka da prelome u nasu korist a i Boss se vraca u odbranu.
              E najvise zbog fantasy-ja i pitam
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • http://www.goal.com/en-gb/news/2892/..._WengerJanuary

                Ma mozemo samo da sanjamo o nekom dobrom prelaznom roku
                sigpic

                Comment


                • Sve sto Wenger izjavi a vezano je za Arsenal bude objavljeno na zvanicnom sajtu kluba. Molio bih da, ukoliko to nije slucaj, ne objavljujete ono sto vjerovatno nije tacno. Dovoljno smo frustracije dozivjeli gledajuci utakmice, ne trebaju nam jos i kojekakve spekulacije.

                  I said that on the defensive front, we will try to bring somebody in, and that does not change.
                  http://www.arsenal.com/news/news-arc...fers-and-diaby
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ipak da se ispravim bez Ramsey-ja i Boss-a, a mali Chambers je suspendovan. Tako da ce Wenger morati da izmisli nekog CB verovatno ce sad malo Debusi u odbranu... Omg :/

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Pun meni racku svih ovih povreda svake sezone i ocajne igre. Vratim se pracenju Arsenala kada se i batica moj buljavi vrati. Mesutara bre! Cao, cao...

                        Comment


                        • Kakvi su mu navijaci, dobar je Arsenal ...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Kakav je danasnji Arsenal, dobro da i navijace ima.

                            Comment


                            • Fitness coach Raymond Verheijen slams Arsenal's 'amateur' medical staff and says they're 'destroying' players
                              Ovo je tako da kazem otac u svojoj struci,najbolji na svijetu
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • On je kritikovao i Moyesa dok je bio u Manchesteru... He claimed Moyes was a "dinosaur" and that Van Persie had been "overtrained".

                                Comment

                                Working...
                                X