Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brate platiš lika preko 50 miliona i držiš ga na klupi zarad jednog Ivobija
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Oprastamo mu ako je u pitanju samo ovaj mec, ali ako nastavi ovako da forsira Iwobija pre Lacazetta to stvarno nema smisla. Nije Lacazette uopste toliko los koliko ispasta zbog losih partija saigraca.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Brate platiš lika preko 50 miliona i držiš ga na klupi zarad jednog Ivobija
        Nebitno koliko ga platis, najbolji je igrac Arsenala ove sezone.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ko li je sledeci

            Comment


            • Last edited by Jack; 03-02-18, 20:24.
              sigpic

              Comment


              • Sreca pa sledeca nije u gostima nego na Vembliju a to nam dodje kao druga kuca Veceras nam odgovara X izmedju Liverpula i Spursa pa da kazemo da smo opet u igri za to 4 mesto. Mada ne sumnjam da cemo, da li preko LE ili PL izboriti LS sa ovim timom do kraja sezone.

                Comment


                • Bice tesko i preko lige (jer je veliki deficit u odnosu na fazu sezone) i preko LE, jer je konkurencija jebena (u odnosu na proslu godinu na primer znatno teza).
                  E sada ima tu nekoh olaksavajucih okolnosti. Na primer svi ovi iznad Arsenala igraju LS i pred njima su vrlo bitne utakmice u tom takmicenju, pa ce i njima raspored biti zajeban, svi su i dalje u kupu a Arsenal nije, tako da je raspored definitivno na Arsenalovoj strani.
                  I naravno tim deluje veoma ozbiljno (u ovom trenutku) i treba na krilima ovog odlicnog prelaznog roka i sinocne utakmice (odlicne partije skoro svih pojedinaca) da nastavi u tom ritmu.
                  Tako da ima sanse u koliko se ovaj dobar momentum prenese na nastavak sezone.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ima sanse 10 do 15 posto ,kroz ligu pretesko da ce u TOP 4 a LE uzima Colo,ili neki od Italijana,moje misljenje

                    Comment


                    • Ne treba imati velika ocekivanja za ovu sezonu zbog jucerasnje ubedljive pobede, niti za naredne sezonu ako Venger ostane. Odlicna su pojacanja i Miki i Aubu, ali Arsenal je i dalje u defanzivnom disbalansu i to ce tako biti sve dok na sredini imamo Dzaku i Ramzija.

                      Super je sto je Ramzi dao tri gola, ali toliko je mogao Arsenal i da primi. Iza svih ovih ofanzivaca su potrebni igraci poput Viere i Zilberta. Mi nemamo losu defanzivnu liniju (prva postava), ali toliko se puta ona ostavlja na cedilu od strane veznog reda i tolko puta mora da intervenise, da uopste ne treba cuditi greske i pojedine panicne reakcije defanzivaca Arsenala. Taj Ramzi bi kidao u Sparsima na mestu Alija jer bi iza sebe imao dva osiguraca, dok u Arsenalu ima Dzaku i svako Ramzijevo izletanje u napad je opasnost od kontre i neke stopostotne prilike za gol protivnika.

                      Mozemo mi ovako da nastavimo i igramo na gol vise poput Klopovog Liverpula i da utakmice Arsenala budu interesantne svakom ljubitelju fudbala, ali to nece doneti ovom klubu neki ozbiljniji uspeh na kraju sezone. Tako da ne nasedajte na sve ovo

                      Comment


                      • Razocaran sam sto nisam vidio salto, ali bice prilike. Drago mi je sto je Miki prekucao igricu sa 3 asistencije.

                        Comment


                        • Mene zanima sta Aki misli o ovom novom Arsenalu i potencijalnoj borbi za top4?

                          Comment


                          • Meni je Arsenal sa ovim igrača pregotivan i prejak. Jači i od Liverpula i od Junajteda. Nekako igrači karakterom pašu Arsenalu. I Arsenal može da dovede mnogo bolje igrače od Liverpula to mi je fascinantno.

                            Kad bi sad krenula liga poredak bih stavio Siti na prvom i klanje za drugo Arsenal i Tot koji je odličan.

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCIP View Post
                              Ne treba imati velika ocekivanja za ovu sezonu zbog jucerasnje ubedljive pobede, niti za naredne sezonu ako Venger ostane. Odlicna su pojacanja i Miki i Aubu, ali Arsenal je i dalje u defanzivnom disbalansu i to ce tako biti sve dok na sredini imamo Dzaku i Ramzija.

                              Super je sto je Ramzi dao tri gola, ali toliko je mogao Arsenal i da primi. Iza svih ovih ofanzivaca su potrebni igraci poput Viere i Zilberta. Mi nemamo losu defanzivnu liniju (prva postava), ali toliko se puta ona ostavlja na cedilu od strane veznog reda i tolko puta mora da intervenise, da uopste ne treba cuditi greske i pojedine panicne reakcije defanzivaca Arsenala. Taj Ramzi bi kidao u Sparsima na mestu Alija jer bi iza sebe imao dva osiguraca, dok u Arsenalu ima Dzaku i svako Ramzijevo izletanje u napad je opasnost od kontre i neke stopostotne prilike za gol protivnika.

                              Mozemo mi ovako da nastavimo i igramo na gol vise poput Klopovog Liverpula i da utakmice Arsenala budu interesantne svakom ljubitelju fudbala, ali to nece doneti ovom klubu neki ozbiljniji uspeh na kraju sezone. Tako da ne nasedajte na sve ovo
                              Potpisujem, sve lepo receno od reci do reci.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Covjek da hetrik i pljuje ga se.

                                Jebo vas Jack Wilshere, plakat ce se za Remzijem.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X