Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako me iznervirase,ebo ih Skrtel njega nasli da iskuliraju,tj Cembers il ko vec,neozbiljno totalno,mozda nismo zasluzili 3 boda,al za to me zabole...Samo moram da prokomentarisem sto Alexis izvodi kornere ,3 od 3 na prvu stitvu,a nikog od nasih nije pogodio,jedno ako je ona akcija gde se trazi Per pa ovaj prosledi na drugu,a i tu smo vec providni postali...
    Aj Ozile vracaj se vise,a i Teo da krene u kampanju konacno
    sigpic

    Comment


    • Oni ove sezone igraju tako da se nema sta prokomentarisati. Nekako nemam prema kome usmjeriti kritiku, prezir, ljutnju. Nema nekog Santosa, Adebajora, a ni onog starog Remzija od prije 2 sezone. Fali mi to. Odbrana generalno u kurcu, jos kad Kosa nema to je ocaj. Sredina se ili preskace ili zaobilazi, pa s obzirom na takvo stanje ofanzivno se uradi onoliko koliko je moguce. Nego, meni ove sezone fale krivci. Fali mi neko kome cu se familije sjetiti, kome ce moje komsije ime da pamte! Sve je nekako posivilo, pa i ova tema. Titula izgubljena vec nakon par kola, svi smo prilicno uvjereni da je to 4. mjesto nama rezervisano, a s obzirom na konkurenciju, sve su prilike da ce i biti. Dakle, sve po starom, ali nema uzbudjenja. Jedino ostaje nada ta liga sampiona. Onaj nedosanjani san o superzajebanom stoperu i zadnjem veznom razbijacu kome se muda po travi vuku dok lomi ili napade ili kosti protivnika. Vazda nam je pred ocima. Priznajte, i ove zime cekamo ta 2 top igraca da nam popune roster i da nam se sklope kockice totalnog tima na celu sa Wengerom?! Mozda i tema proradi od nove godine. Do tada se nema kome prigovoriti sto je jedva aktivna. Bili smo mi i gori, ali se pisalo. Nije razlog losa igra. Razlog je, kako sam naveo, to neko sivilo, bezlicnost izvjesnih problema koje imamo. Sve nam uspavano. Zato kupi Profesore Zigica da ti imamo zasto jebati majku milosnu, ostadosmo zbunjeni ...
      Last edited by Ves; 21-12-14, 18:23.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Zato kupi Profesore Zigica da ti imamo zasto jebati majku milosnu, ostadosmo zbunjeni ...
        Realno

        Ma nemas ti ove sezone se sve pojebalo, kohezija u ekipi nestala, bolnica se napravila i jos sad ce Alexis da se ugasi na 2 mjeseca ili ce da se povrijedi do kraja sezone i tu nama sezona zavrsava. Doci ce stoper u januaru to je sigurno, ali daleko je od rijesenja.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jebo ga Welbeck, polnim organom nije mrdnuo celu utakmicu, a nece da ga menja!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • https://40.media.tumblr.com/00bf2d21...zxo8o1_500.jpg

            Kako da ga covek ne gotivi

            Comment


            • Dze ce ko na brata
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sad mi mali Laki pustio por.da je uzeo dres od Mertezakera,nije stigao prvi do Alexisa mislim buduci kapiten ,ne bunim se al srecom nema navijaca arsen.osim mene u komsilukupa sam mu rezerv.i crveni sa emirejtsa sl.god,Lavcina je mali koliko je dobar lik tj.da se nije uopste promenio
                sigpic

                Comment


                • Treba ici po ovog Higuaina pod obavezno! Dati im Podolskog, uvaliti Sanoga i platiti jos kol'ko treba, samo da dodje!
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ma jok pusta njega Wengerica Rodgersu pjeske. Sto je najtuznije napad je najmanji problem trenutno. Gledao sam ponovo snimke tekme juce, za go Skrtela je kriv prije svega golman jer on pozicionira svoje igrace, onda je kriv Mertezaker jer je ispo najobicnija picka, sageo se debil bez muda, onda Chambers jer nije primjetio na vrijeme trk Skrtela i nije markirao kako treba, onda Gibbs koji je trebao biti na toj prvoj stativi, ali nekim cudom ga nije bilo.

                    Novi golman, 2 nova stopera, zadnji vezni. Mislim da za krivicu za go Skrtela ne bi bilo fer da uvrstim majstora svog zanata, Flaminia koji je cuvao igraca koji nije ni gledo loptu

                    Najtuznija cinjenica je da je Alexis imao 5 oduzetih lopti, a Debuchy i Pero po jednu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kako Aki prodao Vojceka, ne verujem. Nije Vojcek kriv sto je Per drvo koje se savija. Nisam gledao ponovljeni snimak ali jos pri izvodjenju kornera mi se nije svidelo sto igraci Arsenala ne markiraju igrace Liverpula nego napravili zid ispred goda i onda Skrtel standardno mece Arsenalu. Kada bi se 38 kola igrala tekma Arsenal Liverpul, Skrtel bi bio najbolji strelac lige.

                      Preslikana tekma sa Sitijem, i tada su ovi izjednacili posle kornera. Katastrofalni smo u tim prekidima bez Zirua i Kosa. Najveca greska sto je Venger vadio Zirua, a ne Velbeka, najveca. Sva sreca pa nam se nije pao Altetiko u LS, primili bi deset golova iz kornera.

                      Dovesti Humelsa ili Hovedasa i Snajderlina ili kako vec se zove i cao.
                      Last edited by Lion; 23-12-14, 11:55.

                      Comment


                      • Giroud je bio bolestan noc prije, morao je on van da ide, nije mogao fizicki

                        Ma Kos je 75% one odbrane. Ne bi se primio ni prvi go da je on bio umjesto Debuchya, onako je Debuchy otisao po cevape, a Pero nije znao dze udara standardno

                        A ako cemo o Woji onda frajer nije trebao dopustiti ta dva kornera, lagan sut Gerarda mu je ispao iz rukavica
                        Last edited by maliajnstajn; 23-12-14, 13:50.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Da vi odlucujete o tome ko ce od ovih igraca u januaru doci u Arsenal, koga bi izabrali? Dakle, nista "ja mislim", "nece niko doci" i sl. Samo na trenutak zamislite da je na vama odluka.

                          Schneiderlin
                          Lars Bender
                          M'Vila
                          M.Sissoko

                          *ova se imena spominju (koliko god nerealna bila), nisam ih tek onako nabrojao...
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ma Bender pjeske iako treba stoper, spominje se onaj mali iz Ipswicha, ne znam kako se zove tacno, nekih 8m funti.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Da vi odlucujete o tome ko ce od ovih igraca u januaru doci u Arsenal, koga bi izabrali? Dakle, nista "ja mislim", "nece niko doci" i sl. Samo na trenutak zamislite da je na vama odluka.

                                Schneiderlin
                                Lars Bender
                                M'Vila
                                M.Sissoko

                                *ova se imena spominju (koliko god nerealna bila), nisam ih tek onako nabrojao...
                                Schneiderlin ,ne bi se bumio ni sa Benderom,al ovaj prvi ne bi morao da prolazi proces privikavanja na PL itd.posto bi sto se mene tice odmah zauzeo mesto u 11
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X