Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Arsenal London

    Zapravo prenose sve vesti,kako lazne tako i istinite.Naravno tu dolazi do problema,95% vesti su patka tako da im procenat nije bas najbolji.

    Comment


    • #62
      Odg: Arsenal London

      Samak upravo dao prvi gol za klub,iz penala koji je sam izborio.Nek mu je sa srecom

      Comment


      • #63
        Odg: Arsenal London

        Ne ide Fabregas nigde. . Wenger potvrdio da Cesc ostaje i ove sezone!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • #64
          Odg: Arsenal London

          [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg150695#msg150695 date=1280322433]
          Ne ide Fabregas nigde. . Wenger potvrdio da Cesc ostaje i ove sezone!
          [/quote]


          Pa normalno da ne ide, samo ovi iz katalonije sanjaju dok su budni h5g6k8

          Venger ignoriše glasine iz Barselone


          Arsen Venger kaže da ne obraća pažnju na spekulacije vezane za eventualni transfer Seska Fabregasa u Barselonu i insistira da kapiten Arsenala nije na prodaju. Tobdžije su ovog leta odbile formalnu ponudu Katalonaca za Fabregasa i Venger nije imao nameru ni da pregovara sa čelnicima Barselone u vezi transfera i uveren je da će 23-godišnji Španac ostati u Arsenalu.

          "I dalje se pojavljuju glasine u Barseloni, ali to je to. Mi to ne možemo da kontrolišemo, ali se i ne brinemo u vezi toga".

          "On je naš kapiten i jako je važan igrač. On je budućnost našeg kluba, puno smo radili na njemu i zato ni ne razmišljamo o njegovoj prodaji".



          Drugim recima, ako i ode, bice tu para kao blata &+I}\

          Comment


          • #65
            Odg: Arsenal London

            Kembel potpisao za Njukasl

            Njukasl Junajted je finalizirao dogovor sa Solom Kembelom, pa će narednu sezonu veteran provesti u crno-belom dresu. Ugovor engleskog štopera sa Arsenalom istekao je na kraju prošle sezone i od tada je bilo više zainteresovanih za njegove usluge. On je pregovarao sa Sanderlendom, a takođe je razmatrao i prelazak u Seltik. Na kraju je Kembel ipak odlučio da postane novi štoper Njukasla.

            "U ovom trenutku ne bih mogao da zamislim bolji transfer. Pridružiti se klubu kakav je Njukasl Junajted, koji ima sjajnu tradiciju i fantastičnu podršku sa tribina je svakako fenomenalno za mene. Zahvalio bih se Krisu Hjutonu jer je verovao u mene i nameravam da se odužim tako što ću dati sve od sebe da pomognem ovom klubu da se vrati u elitu engleskog fudbala".


            Bendtner propušta početak sezone

            Niklas Bendtner će propustiti start Premijer lige, tvrdi Arsen Venger. Bolje vesti se tiču Denilsona i Abu Dijabija, koji će biti spremni za duel sa Legijom iz Varšave 7. avgusta. Međutim, francuski stručnjak je zabrinut da Sesk Fabregas i Robin van Persi neće biti spremni za početak sezone.

            "Bendtner neće biti na raspolaganju za početak sezone. Denilson bi trebalo da se oporavi za utakmicu sa Legijom - kao i Dijabi. Fabregas i Van Persi bi trebalo da se vrate 5. avgusta, pa ćemo onda videti koliko rada je potrebno sa njima da se vrate u potrebno fizičko stanje, a takođe ćemo uzeti u obzir i mentalno stanje posle Svetskog prvenstva. Oni verovatno neće biti spremni za prvu utakmicu sezone, ali ne znam, to će zavisiti od njihovog fizičkog rada tokom odmora".


            Đuru i Rosicki bez ozbiljnih povreda

            Arsen Venger očekuje da će Johan Đuru biti na raspolaganju za Emirejts kup. Defanzivac je napustio jučerašnji duel sa ekipom Neusiedl 1919 još u prvom poluvremenu. Tomaš Rosicki je propustio meč iako je imenovan u startnih 11. Vezni igrač je zadobio povredu prepona, ali Venger kaže da nije ništa ozbiljno.

            "Đuru ima mali problem sa zadnjom ložom, ali nije strašno. Trebalo da bude spreman za vikend. Rosicki je imao malu, malu uzbunu. Trebalo je da igra u prvom poluvremenu, ali nije mogao. Nisam hteo da rizikujem, ima mali problem sa preponama i rešio sam da ga zamenim", objasnio je Venger.


            Mertesaker ponovo prioritet

            Arsen Venger je odustao od dovođenja Filipa Džagilke i okrenuo se Peru Mertesakeru, tvrdi britanski Dejli star. Everton je odbio Arsenalovu ponudu od 14 miliona funti za Džagilku i Filip Mojes ne želi da proda najboljeg štopera u klubu za manje od 18 miliona, što je prevelika cifra za Arsena Vengera.

            Mertesaker ozbiljno razmatra mogućnost da se pridruži Tobdžijama i Dejli star tvrdi da će razgovarati sa upravom Verdera iz Bremena u toku sledeće nedelje kako bi rešio svoju budućnost. Venger je spreman da za 25-godišnjeg Nemca izdvoji cifru približnu 10 miliona funti.


            Akinfejev želi u Arsenal

            Igor Akinfejev je izjavio da želi da se pridruži zemljaku Andreju Aršavinu u Arsenalu, piše Dejli Star (Daily Star). Golman ruske reprezentacije je takođe na meti Mančester Junajteda, ali kaže da mu je Aršavin ispričao sve najbolje o životu u Londonu i da bi voleo da nastavi karijeru u Arsenalu.

            "Andrej je imao samo reči hvale za London i za Arsenal. Dugo sam u Rusiji i mislim da sam spreman za nov izazov. Imam ugovor do 2013. ali sam u dobrim odnosima sa predsednikom kluba, tako da mi ne bi stao na put ukoliko klub kao Arsenal pokaže interesovanje za mene".

            Comment


            • #66
              Odg: Arsenal London

              Fabregas ima gadna iskustva sa Murinjom dok je vodio Celzi,pa sada nece da ide u Barsu,jer ce Real da uzme sve.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • #67
                Odg: Arsenal London

                Ma moze da im dodji ko hoce,nece nista da osvoje,kao i prosle sezone.Jednostavno,Barsa je bolja.

                Comment


                • #68
                  Odg: Arsenal London

                  Drzite se teme vas dvojica /#*^D

                  Comment


                  • #69
                    Odg: Arsenal London

                    "Venger mi je kao otac"

                    Sesk Fabregas je izjavio da mu je srce podeljeno između Arsenala i Barselone i da mu je jako teško da donese odluku o svojoj budućnosti. Španski internacionalac priznaje da je od malena navijač Barselone, ali je takođe svestan da je u Arsenalu postao igrač kakav je danas i da puno duguje Arsenu Vengeru.

                    "Navijač sam Barselone, kao moj otac, moj deda, moj ujak, moji rođaci. Katalonac sam, Barsine boje su mi u srcu od malena", rekao je Fabregas, pa nastavio:

                    "Međutim, ja sam kapiten Arsenala. Ja sam Tobdžija. Ovde sam postao igrač i sazreo kao osoba".

                    "Venger mi je kao drugi otac, najvažnija osoba u mom životu posle mojih roditelja. Tretirao me je kao svog sina, postao sam deo njegove porodice. Ne želi da idem iz kluba. Poslednji put kada smo razgovarali u Londonu - bio je najteži razgovor u mom životu. Bio sam jako potrešen posle toga", izjavio je Fabregas.

                    Comment


                    • #70
                      Odg: Arsenal London

                      Ma boli me bre uvo vise,ako hoce da predje nek predje,ako nece nek se bori za FA Cup i dosta je....

                      Comment


                      • #71
                        Odg: Arsenal London

                        Navijac sam Arsenala od 1990 i prvog prenosa Arsenala na legendarnom 3k!
                        Par pitanja za diskusiju:
                        1) Hocemo li kupiti nekog cestitog golmana?
                        Neispavani rakun Almunija i poljski patak Fabianski nisu ni za Sruzberi, a kamoli za EPL!
                        Sto ne kupimo bacusku Akonifejeva ili Sebastijana Freja(kojeg smo trebali kupiti jos dok je igrao u Parmi)? Ako kupimo Australijskog fosila Svarcera(37g), eto nama opet glavobolje.
                        2) Sta bi sa nekim cestitim stoperom (onaj najnoviji Francuz iz Loriena mi nije bas nesto)!
                        Sto ne kupi Subotica(ako treba naucice i da zvizduce Marseljezu)!
                        3) Kada cemo kupiti (ili neki balavac se razviti u jakog i snaznog) zadnjeg veznog?
                        Debilson je malo jaci od kisele vode(plus sto je metar i sumska jagoda),
                        a Song nikada nece moci da se sastavi u svojoj glavi, plus sto uvek postoji opasnost da napravi penal ili prekrsaj za crveni karton(plus svake 2 godine africki kup nacija)!
                        4) Kada ce Arsen Wenger shvatiti da je Bendtner najobicnija danska velika bukva i da od njega nikad nece biti igrac?
                        Njemu treba da se sve servira i tek iz takve 15 sanse daje gol!
                        Sad je jos i poceo da se povredjuje(22 godine i jebe ga zadnjih 10 meseci zadnja loza)?
                        5) Prodati Fabregasa Realu(da se utera Barseloni) i kupiti Ozila ili Gurkufa i jos ti ostane para!
                        Izjave tipa: Ja sam rodjen u Barseloni i moj deda, stric, rodjaci i ja smo clanovi Barselone, ja sam katalonac, i oni su mi u srcu, ali sam i kapiten Arsenala i AW mi je drugi tata!
                        E pa neka odluci:
                        Ili cuti i radi,
                        ili putuj igumane
                        (al kad neki klub plati realnu vrednost, a ne da ga prodamo za tepsiju ribe!)

                        &+I}\


                        Comment


                        • #72
                          Odg: Arsenal London

                          og golmana Akinfejev ili Stekelenburg se zavrsiti u Arsenalu-s tim sto je prvi blizi jer mu klub ne stoji na putu i on ima zelju da ode, samo Arsenal treba da obavi svoj dio posla ako zele..

                          Comment


                          • #73
                            Odg: Arsenal London

                            Koliko znam Marchetti je na meti za mesto golmana.

                            Comment


                            • #74
                              Odg: Arsenal London

                              Trlababalan,dobrodosao na forum %QWT&W

                              Sto se golmana tice,mislim da je Marketi najrealnije resenje.Mozda i Stekelenburg,ali tesko da ce Wenger izdvojiti 20 milki za Akinifejeva,koliko Rusi traze,mada bih ja opet najvise voleoo njega.

                              Wenger je rekao da nije zainteresovan za Svarcera.
                              Prodati Fabregasa Realu(da se utera Barseloni) i kupiti Ozila ili Gurkufa i jos ti ostane para!
                              +*@WT*48*

                              Bandera,koliko god ga ja ismevao,ima kvalitet da postane prvoklasan spic.Jeste on smotan,izgubljen,malo zaostao,ali kad je on na terenu mi stvaramo bar 50% vise sansi.Ima nosinu za gol.



                              Bendtner first 3 active years ----------- 45 goals
                              Pato first 3 active years -----------------30 goals
                              Balotelli first 3 active years--------------12 goals
                              Aguero first 3 active years---------------41 goals
                              Torres first 3 active years---------------42 goals
                              van Persie first 3 active years------------39 goals
                              Rooney first 3 active years---------------38 goals
                              C. Ronaldo first 3 active years------------36 goals
                              Drogba first 6 active years---------------25 goals
                              Adebayor first 5 active years-------------36 goals
                              Ibrahimovic first 3 active years-----------35 goals
                              Adriano first 3 active years --------------40 goals
                              Eto'o first 3 active years ----------------34 goals

                              *T_*@SR

                              Sto se stopera tice,nama treba neki teski drvoseca,a ne Subotic.Voleo bih da vidim onog Tascija iz Stutgarta,on je jak ko zemlja.


                              EDIT:Upravo sam procitao da Kaljari trazi 15 miliona za Marketija $%&RQa



                              Comment


                              • #75
                                Odg: Arsenal London

                                [quote author=trlababalan link=topic=2670.msg151003#msg151003 date=1280466553]
                                Navijac sam Arsenala od 1990 i prvog prenosa Arsenala na legendarnom 3k!
                                ...
                                [/quote]

                                Dobro dosao majstore @(*6sd$%

                                Bas smo pre neki dan, Dart i ja dosli do zakljucka da je nama najpotrebniji jedan razbijac tipa Van Bomel, kako bi ostali tehnicari mogli da se razmahnu, da dobiju malo slobode u igri.

                                Comment

                                Working...
                                X