Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Ma oni Vengera drze,zato sto njegov sistem donosi pare,uzmu za milionce prodaju za 20.
    Realno da nije tako,ko bi ga trpio.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Prica se da bi wengera mogao da zameni piksi..........xD

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Piksi ce biti trener Arsenala kada ja budem igrao sa Wade-om basket 1 na 1 $#^%RT
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Re: Arsenal London

          http://uk.eurosport.yahoo.com/060220...placement.html

          Comment


          • Re: Arsenal London


            Comment


            • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Re: Arsenal London

                ahahahahahahahahahaha good one &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Koji crni Piksi,pa nece se pitati tu Wenger nista,nije on toliki autoritet &+I}\

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Thierry Henry ce ga naslediti. Videcete.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      http://translate.google.com.au/trans...=&ie=UTF-8
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        E onda bi konacno osvojili neku titulu(Champhionship).
                        Salu na stranu, iskreno se nadam da to nije nista ozbiljno. Samo bi nam jos falilo izbacivanje iz lige.. (&$E#
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Ne znam dal se secate al prosle godine je isto tako pricao za Gvardiolu nikad se ne zna ko ce ga zameniti ...
                          A njemu za njegovih 15 godina u Arsenalu samo jednu stvar ne mogu da oprostim a to je pustanje Turea Senderosa i Galasa to su bili stubovi kad se setim kako je Senderos jeo i Ture u odbrani pa to nije normalno a ovaj Klishi kako je kiksnuo protiv Barse u finalu psovao sam ga godinu dana a sad on ispade najbolji defanzivac to je jedina greska koju je Wenger napravio sto se tice napada mislim da je sad cak i bolji samo ne mogu Anrija da prebolim nikako :@ Rosicki ako je nesto smuckao dabogda mu keva izigravala francusku sobaricu celoj premijer ligi a krivo mi sto Ebue sve manje igra ali jbg bolji je Sagna ali trebalo bi i on da se forsira malo manje ....da budem iskren kad pogledam ostale timove kako propadnu zamenom dugogodisnjeg menadzera pa neka nam ostane Wenger kakav takav ...
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            wegner bolje da cuti #%d* pa da sam na njegovom mjestu nebi godinu dana pricao nakon one sramote u subotu #%d* jos me taj x boli #%d* a najvise moj dzep #%d*

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Penali su bili vise nego sumnjivi...

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                [quote author=manda link=topic=2670.msg243802#msg243802 date=1296991760]
                                Ma oni Vengera drze,zato sto njegov sistem donosi pare,uzmu za milionce prodaju za 20.
                                Realno da nije tako,ko bi ga trpio.
                                [/quote]
                                Cuj ko bi ga trpio 3 titule premier lige,4 fa kupa,finale lige prvaka zar je to malo.Stvorio je od Arsenala ekipu sa prepoznatljivim stilom,finansiski vrlo dobro stoje.5 godina nije bilo trofeja jer je pravila ekipa i mislim da ce ove sezone osvojit bar dva trofeja.

                                Comment

                                Working...
                                X