Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    3:4
    2 penala Bartona znaci kunem se ako sad izjednace nikad vise u zivotu necu pogledati utakmicu Arsenala &*(@W6
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Ovo samo Arsenal moze,kakvi magarci...

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Ovo je izjednacio sudija, ne newcastle. Svaka cast tiote za sut, ostalo, sve sudija. Kad je dao sceznjem zuti trebo je nolanu crveni sto ga vata za glavu. Kad je drugi penal bio, wiliamson je drzao kos-a za glavu i njihov penal. Bezbroj slobodnjaka $JS}| $JS}| $JS}|
        Namesteno bre

        Comment


        • Re: Arsenal London


          Nedostaju mi vremena Berkampa ,Piresa,Anrija kada si znao sta gledas a poslednjih 3/4 godine gledamo decu od 19 godina u odbrani kako kiksaju na svakoj utakmici i Wengera koga cenim kao trenera koji je tolika skrtica da mu je zao da da 30 miliona za nabavku barem 2 defanzivca koji ce dovesti odbranu koliko toliko u red.
          Samo mi krivo zbog Sceznog koji je primio 4 gola mogu reci zbog retarda kao sto je diaby i jos neki pojedinci ....Prosto gledanje Arsenala nije ko sto je nekad bilo jeste da igraju lepo i sve ali covece ovoliko kikseva nema ni u Srpskoj 4 ligi ovo prosto nije profesionalno i vise mi je muka od Wengerovih izjava kako ce da osvoje premijer ligu kako ce manchester da kiksne vidim ko je kiksnuo a osvajanje lige ce da nam bude puk san narednih 10 godine dok francuska skrtica ne odapne papke ...


          All the best .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Re: Arsenal London

            [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg243423#msg243423 date=1296925370]
            Evo posle 11 godina navijanja za Arsenal dosao je i kraj prosto ne mogu vise ovo da gledam ovakve promasaje od utakmica i ovu bednu odbranu koja nije za kurca.
            Nedostaju mi vremena Berkampa ,Piresa,Anrija kada si znao sta gledas a poslednjih 3/4 godine gledamo decu od 19 godina u odbrani kako kiksaju na svakoj utakmici i Wengera koga cenim kao trenera koji je tolika skrtica da mu je zao da da 30 miliona za nabavku barem 2 defanzivca koji ce dovesti odbranu koliko toliko u red.
            Samo mi krivo zbog Sceznog koji je primio 4 gola mogu reci zbog retarda kao sto je diaby i jos neki pojedinci ....Prosto gledanje Arsenala nije ko sto je nekad bilo jeste da igraju lepo i sve ali covece ovoliko kikseva nema ni u Srpskoj 4 ligi ovo prosto nije profesionalno i vise mi je muka od Wengerovih izjava kako ce da osvoje premijer ligu kako ce manchester da kiksne vidim ko je kiksnuo a osvajanje lige ce da nam bude puk san narednih 10 godine dok francuska skrtica ne odapne papke ...


            All the best .
            [/quote]


            Svaka ka Njegoseva,delimo isto misljenje &8@^J

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Ja i dalje verujem u Arsenal h5g6k8


              Nije ovo prvi put da nam se ovo desava, tako da sam vec navikao. Jeste da nije kao kada su tu bili Pires, Berkamp i Anri, ali sada su tu neki novi klinci, treba imati strpljenja %QWT&W
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Re: Arsenal London

                [quote author=D-Wade link=topic=2670.msg243439#msg243439 date=1296926017]
                Ja i dalje verujem u Arsenal h5g6k8


                Nije ovo prvi put da nam se ovo desava, tako da sam vec navikao. Jeste da nije kao kada su tu bili Pires, Berkamp i Anri, ali sada su tu neki novi klinci, treba imati strpljenja %QWT&W
                [/quote]
                Upravo tako. Ja u potpunosti krivim sudiju &+I}\

                Comment


                • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    A da je sudija bio normalan???

                    Comment


                    • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Drugi penal je smejurija &+I}\
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            Ma podlegne mu mama pritisku $JS}| $JS}| $JS}|

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg243482#msg243482 date=1296928175]
                              Ma podlegne mu mama pritisku $JS}| $JS}| $JS}|
                              [/quote]

                              *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR sjajno
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                pa ajd 2-0 pa 3-0 prokockat #%d* al 4-0 pa i jos jedan arsenal cccc pa stvarno wegner mora da dobije kaznu #%d* pa kakva je to neozbiljnost .a svrake ko da su red bul popile pa pocele letit u drugom poluvremenu i mora im se priznat dali su ljudi sve od sebe da stignu 4 gola razlika a ne ko ovi supci izgubili se nakon iskljucenja onog #%d* bez obzira na sudjenje ,topnici nisu smjeli dozvolit da im se svrake onoliko setaju u 16 metara cccc, #%d* tekma je bila super za one koji se nisu kladili na arsenal.ja sam nazalost samo arsenala cekao i jos sam u soku #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X