Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo mi objasni sličnosti u kvalitetu Dembare i ove dvojice? Pa Dembara može Chamakha da podučava fudbalu, a sa Gervinhom ga je zbog realizacije neumesno porediti.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ne kapiraš me o čemu ti pričam. Uporedi ti Chamaka i Gervinha pre dolaska u Arsenal i Dembaru u hofenhajmu. Da nisi možda tada tvrdio da Venger dovede Dembaru iz bundes lige jer je Chamak prosek koji je trpao sve zivo u ls? Lako je biti general posle bitke.

      Comment


      • Dembara se dokazao u PL, zato bi voleo da dođe. Chamakh i Gervinho su igrali u francuskoj ligi, koja je za PL smešna. Gervinho je uvek bio sebičan, zato nije za Arsenal nikad ni bio, a Chamakh kao klasičan target-man nije imao šta da traži u Arsenalu. Dembaru iz Hoffenheima ne znam, nisam pratio, znam samo da je dominirao u periodu kad je i Hoffenheimu išlo.
        Last edited by Wilshere_10; 26-12-12, 01:21.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Kada je hofenhajmu islo dominirao je Ibišević koliko se sećam.

          Chamak nije zbog francuske lige privukao pažnju na sebe već zbog partija u ligi šampiona. Izguglaj njegov učinak i učinak bordoa u tom periodu pošto izgleda nisi ni njega pratio.

          A da je Gervinho stipsa koji je dominirao u francuskoj i da nije za Arsenal u takvoj formi bio? Pa takav je isti i Nasri bio, dok je Arsenal igrao kratke pasove jedino je Nasri filozofirao i driblao.

          Koliko ti imaš uopšte godina?

          Comment


          • Iako se slazem sa tvojim komentarima, ne znam cemu takav "ton" na kraju... to nije nacin na koji treba da vodis diskusiju.

            Comment


            • Kraj je bio takav zato što po nekim tvrdnjama koje je poceo da iznosi rekao bi da je neki klinac. A ja da vodim diskusije sa klincima gde će da me ubedjuju kako su oni u startu znali da će chamak i gerva postati prosek u arsenalu, ne želim.
              A ima i uticaja ispit koji sutra polažem xD

              Comment


              • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                Kraj je bio takav zato što po nekim tvrdnjama koje je poceo da iznosi rekao bi da je neki klinac. A ja da vodim diskusije sa klincima gde će da me ubedjuju kako su oni u startu znali da će chamak i gerva postati prosek u arsenalu, ne želim.
                A ima i uticaja ispit koji sutra polažem xD
                Necu da ulazim u dublju diskusiju oko Arsenala samo mi bode oci ovo sa godinama. Sve je problem ali to nije. Ako je tvoje godiste pravo ('70) onda ces se ovde zesce smoriti jer su svi klinci za tebe.

                Srecno na ispitu, da ispolazes to kao dobar dan

                Mozda su pljuge '70 ili gotivis Falkaa.
                Last edited by Condition23; 26-12-12, 02:15.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                  Kada je hofenhajmu islo dominirao je Ibišević koliko se sećam.

                  Chamak nije zbog francuske lige privukao pažnju na sebe već zbog partija u ligi šampiona. Izguglaj njegov učinak i učinak bordoa u tom periodu pošto izgleda nisi ni njega pratio.

                  A da je Gervinho stipsa koji je dominirao u francuskoj i da nije za Arsenal u takvoj formi bio? Pa takav je isti i Nasri bio, dok je Arsenal igrao kratke pasove jedino je Nasri filozofirao i driblao.

                  Koliko ti imaš uopšte godina?
                  Ovo zadnje ću da preskočim.
                  Chamakh je target-man, ponovo ti kažem, kroz stil Arsenala on je prosek. U WHU, on bi razvalio. Kad se cela ekipa podredi nekom, kao Arsenal prošle godine RVP-u, ishod je očekivan.
                  Da Gervinho dribla i da time nešto konkretno donosi Arsenalu, golove i asistencije, ja reč ne bi rekao. Nasri je tad vukao tim, davao golove, proigravao, i njegovi driblinzi su donosili nešto konkretno dobro.
                  Srećno ti bilo na ispitu!
                  Last edited by Wilshere_10; 26-12-12, 06:31.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • meni nije jasno, kaze da ce da dovede samo vrhunske fudbalere a onda ide prica kako dolazi Zaha... i ko je sad tu lud???

                    Comment


                    • http://www.arsenal.com/news/news-arc...to-my-new-deal

                      Razlika između čovjeka i tamo nekih Nasrija, Persija.... pi#ki materni'!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ja ne znam sta je ko ovde gledao, ali je Chamakh uvek prosek igrac bio i ostao.

                        Jedino sto vredi kod njega istaci je 5 golova u LS na 9 tekmi u sezoni 2009/2010. Daleko od toga da je taj rasturao bilo gde, najvise mu je 13 golova u sezoni, a pricamo o Francuskoj. Ne bih da ispadne da ne cenim tu ligu, jer ima par izuzetnih timova i izuzetnih igraca(dobar miks talenta i fudbalera koji su vec zvezde), ali 13 golova je suvi prosek za napadaca. Da je dominirao, on bi dao 25-30 golova, to je dominacija. Covek je na pocetku delovao solidno i onda javno rekao da ne moze da dise, jer se jadan umorio.

                        Gervinho je flop, ja sam ocekivao vise od njega i dosao je kao dosta bolji igrac nego sto je to Chamakh ikada bio. On je pokidao u Francuskoj i ja sam licno mislio da ce biti dobro pojacanje. Ne moze se reci da je sada prelos, ali nije ni Bog zna sta dobar.

                        Sto se tice sadasnjih pojacanja, nadam se da Wenger nece da glumi ludilo i da ce dovesti Dembu, jer boljeg napadaca na trzistu nema,,Doduse, ima Villa, ali on nije realan, barem ja ne verujem u to. Zaha kako vidim done deal, tj verovatno done deal. Ja nisam odusevljen tim "talentom" o kojem Englezi pricaju. Brat ima 20 godina, a ono sto sam ja video od njega, nema taj blage veze. Promasaj u najavi..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Cartel 1970 prvo majstore ti si najpametniji,ti sve znas ,pa ti cepas od znanja,kao pod prvo chamak i i onaj sto otkriva celo ne da nisu za arsenal nego nisu ni za stouk,tu je Venger pogresio i priznaj to kao i za nekolicinu igraca u prethodnih tri ili cetiri godine,ne mozes da uporedjujes igru tadasnjeg bordoa i arsenala,arsenalovu igru ne moze svako da isprati a to vidimo najbolje na primerima girouda,chamack i ostalih koji igraju fudbal koji se forsirao jos iz sedamdesetih.Tu je Venger napravio veliku gresku u transfer politici,pravi veliku gresku u tome sto je bitno da uvek ulazimo u osminufinala lige sampiona i to je uspeh ali je bre nikad ne osvajamo,po bolje da smo uvek ispadali u grupi bre nego da uvek smo tu negde oko osminefinala,druga greska mi se vec sedam godina borimo da budemo u top 4 ,3 ili 4 i to je uspeh i mi smo zadovoljni ko jebe prvo mesto mismo treci ili cetvrti igramo ligu sampiona remzi se afirmise ,postade decko kapiten velsa,ali nema veze mi smo tu uvek negde.Dosta je bre vise ili ce da trose novac ili nek se teraju u tri lepe,ili ce da zadrzavaju najbolje igrace a ne da postajemo fililjala barseloni ili ce da se teraju u tri lepe,Venger je imao sedam godina fore nista nije uradio u stvari jeste popunio klupski budzet,ma boli me kurac sto poslujemo u plusu hocu titule bre .Zapamti Cartel 1970 samo se titule pamte sve ostalo je nebitno

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            http://www.arsenal.com/news/news-arc...to-my-new-deal

                            Razlika između čovjeka i tamo nekih Nasrija, Persija.... pi#ki materni'!
                            Van Persi je covek u godinama, nije mlad kao Vilsir pa da ceka jos par godina na trofej...

                            Comment


                            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                              Van Persi je covek u godinama, nije mlad kao Vilsir pa da ceka jos par godina na trofej...
                              Nece opet nista osvojit dzaba mu sto je preso .
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Report: Arsenal agree personal terms with 25-year old Atlético Madrid winger Arda Turan

                                Jer je moguce ovo !?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X