Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Arsenal London

    [quote author=T-Mac link=topic=2670.msg148746#msg148746 date=1279412552]
    David Seaman, Tony Adams, Martin Keown, Ray Parlour, Patrick Vieira, van Bronckhorst, Sol Campbell, Oleg Luzhny, Henry, Bergkamp, Wiltord, Ljungberg...

    Navijah i ja nekad za Arsenal... h5g6k8
    [/quote]Kako sam voleo tog igraca...Pa oni imaju najboljeg strucnjaka,menadzera..Arsen Venger im je sagradio stadion,jer je on dovodio mlade super talente i davao ih za veliku lovu...On je sam licno se premaskirao i otisao na trening(Sevilje valjda ili Valensije,ne secam se) da gleda Reyesa...Kasnije ga je i kupio...Pa ja nisam cuo ikoga da bar malo ne voli Arsenal...posle Leedsa i Mancestera oni su mi najbolji...Bergkamp je bio takva majstorcina,to je bilo lepo gledati,Ljumberg je isto igrao dobro..I Pires je igrao..Kanu..i Siman na golu hahah...lik primi gol sa 40 metara a odbrani sa 5 metara...i Gilberto Silva je bio dobar..Anri majstorcina...Ma imao je Arsenal dosta dobrih igraca i A.V. je pored SAF najbolji menadzer..

    Comment


    • #32
      Odg: Arsenal London

      Meni je Berkamp omiljeni igrac Arsenala,racunajuci sve generacije.Jeste da sam zbog Anrija poceo da navijam za klub,ali kada je otisao mnogo me je razocarao +-*^%*

      Sto se Eriksena tice,iskreno nisam ga gledao,ali cim je Wenger toliko zagrizao,ne moze da ne valja.

      Verujem da ce doci,jer Arsenal i Ajax imaju potpisanu neku vrstu saradnje,koja se osim omladinskih skola odnosi i na to da Arsenal ima prednost u odnosu na ostale klubove kada je neki igrac Ajaxa u pitanju.

      Doduse Jol je rekao da racuna na Eriksena u narednoj sezoni i ne verujem da ce ga pustiti tako lako @(*6sd$%

      Comment


      • #33
        Odg: Arsenal London


        Index jeste prsotina,ali ne verujem da bi ovako nesto izmislili: http://www.index.hr/sport/clanak/edu...ar/502402.aspx

        Uz dolazak jos jednog stopera i odlazak Almunie,imacemo najbolji prelazni rok od kako je Wenger u klubu

        Comment


        • #34
          Odg: Arsenal London

          Nikad od Eduarda sto je trebalo da bude.
          Nikad mi nije ni bio nesto, a od loma noge, gotov je za sva vremena.
          Tako da - odlican posao, odlicne pare za njega.

          Comment


          • #35
            Odg: Arsenal London

            http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...i-kao-vodonosa

            Comment


            • #36
              Odg: Arsenal London

              http://www.goal.com/en/news/12/spain...oan-at-arsenal

              Kako sam zamrzeo ovog lika #&^Dk*


              EDIT:Znao sam +-*^%*
              [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T6zebyRXdNY[/youtube]

              Potvrda ne moze biti veca.Prelazi u Barsu.

              Comment


              • #37
                Odg: Arsenal London

                &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
                aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Darte majstore *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

                Jebote, napravili su sistuaciju da Seks mora da predje kod njih. Koji cigani.
                Ja bi ga pustio, ali bi im rebnuo jedno +50 miliona, pa da pokrpimo i ono malo rupa sto imamo za te pare.

                Comment


                • #38
                  Odg: Arsenal London

                  Svi ne shvatate da je Sesk jako bitan za Barsu,sa Sesk-om,Xaviem i Iniestom Barsa ne bi imala problema da probija bunkere...Xavi to nije mogao sam protiv Intera na Nou Campu(nije igrao Iniesta).
                  Ako Sesk dodje,ne verujem da neko moze da ih zaustavi,realno.

                  A to sto je Xavi rekao,je sasvim normalna stvar,vrsenje pritiska.

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Arsenal London

                    Ako je stvar tako normalna,kako to da se ne desava svakodnevno?Cak ni sto ti kazes "veliki" Real to ne radi,a pokusali su da dovedu dosta bivsih igraca.

                    [quote author=phenom link=topic=2670.msg149134#msg149134 date=1279722699]
                    Svi ne shvatate da je Sesk jako bitan za Barsu,sa Sesk-om,Xaviem i Iniestom Barsa ne bi imala problema da probija bunkere.ritiska.
                    [/quote]
                    Kao sto niko u Barsi ne shvata da Sesk ima ugovor sa Arsenalom.Eto,i Messi je jako bitan za Arsenal,hocemo ga!Gluposti.

                    Barsa se pre 5 godina zahvalila Sesku na saradnji,jer su smatrali da igraca njegovog tipa vec imaju u Xaviju.I ne razumem sta sad hoce?

                    Mislim dobro,ne kazem ja nista za igrace Barse,to su fudbaleri,ne razmisljaju bas mnogo,ljudi iz Barsine uprave su sa razlogom na celu Barselone,razumem i njih sto ciganisu.

                    Ali ti Phenome,ti i ostatak Barsinog navijackog kadra me iznenadjujete svojim razmisljanjem i izjavama.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Arsenal London

                      Ok.

                      [necu da se svadjam]

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Arsenal London

                        Niko ne zeli da se svadja.Samo konstruktivna rasprava dolazi u obzir,bar sto se mene tice @(*6sd$%

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Arsenal London

                          http://www.arsenal-serbia.com/home/i...i&Itemid=2

                          Nek mu je sa srecom.Bio sam izuzetno skeptican kada je Wenger hteo da on bude taj koji ce zameniti Anrija,ali me je momak svojim partijama u prvoj sezoni imresionirao.Onda je dosla ona povreda i nikako nije mogao da se sastavi posle nje +-*^%*


                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vRcS-zuT4Vg[/youtube]

                          Hvala mu za sve.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Arsenal London

                            [quote author=dart gunner link=topic=2670.msg149145#msg149145 date=1279727854]
                            Niko ne zeli da se svadja.Samo konstruktivna rasprava dolazi u obzir,bar sto se mene tice @(*6sd$%
                            [/quote]

                            Fabregas je izjavio sam da hoce da dodje,Wenger ga ne da.Uprava Barse razume Arsenal i rekli su da ih postuju,a sto se tice Piquea,Puyola,Xavia i ostalih sto daju izjave,to je samo da bi se vrsio pritisak,pa to svi rade.

                            A Fabregas je 2003. otisao zato sto je mislio da se nece izboriti za prvi tim,ili sta vec...a ne razumem kako su mogli da kazu da igraca tipa Fabregas imaju vec u Xaviu,razlika u godinama je 7....znaci mogli su da ga cuvaju i da ga kad tad zamene,kada Xavi ode u penziju... l5'%9

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Arsenal London

                              Ne znam ni ja,ali to sam procitao na vise mesta,a to je izjavio i tadasnji trener barsinog mladjeg tima,u jednom intervjuu za barsa tv @(*6sd$%

                              Pretpostavljam da su shvatali da ne mogu da ga drze sedam godine na klupi,jer su verovatno bili svesni njegovog talenta.

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Arsenal London

                                Xavi i Fabregas su nebo i zemlja.
                                Niti igraju istu poziciju, a ako nekada i igraju, ucinak u igri, kreativnost, lucidnost ne mogu ni da se porede.
                                Xavi je 3 svetlosne godine ispred njega.

                                Tako da Fabregas se ne dovodi da zameni Xavija.
                                Vec zato sto im je to hir jer je katalonac.

                                Opet kazem, ja bih ga odmah pustio za ogromne pare i doveo nekog drugog. Mozda je sad kasno jer pocinje sezone za malo, pa bi bilo pametno jos jednom jasno sipati Barsinim osicama u mozak informaciju, da je Fabregas igrac Arsenala pod ugovorom.

                                Inace, dominacija Barselone je gotova.
                                Prvi razlog je Specijalni, a drugi je igra koju je demonstrirao protiv Barse sa Interom, a kako ce sad ceo svet da igra. Znaci, zdravo.

                                Fabregas ostaje, a ja ti to nabijam na nos celu sezonu $#^%RT

                                Comment

                                Working...
                                X