Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://www.facebook.com/watch/?v=3620874424631767

    Lagano...
    sigpic

    Comment


    • Je li ko aktivnije gledao Aurara. Izgleda da je to skoro pri kraju.
      sigpic

      Comment


      • Pratio se Lyon, Aouar im je trenutno najbolji igrac. Mislim da Arsenal prvo mora nekog prodati da bi se mogao finansirati transfer Aouara koji iznosi oko 60m evra.

        Comment


        • Arsenalu bi bilo bolje da idu po Partey-a koji ima klauzulu od 50M. Mada ni za to nemaju, navodno, pare da daju, kako ce tek dovesti Aouara Francuza i Juve trazi, ali ni Juve nema ni prebijene

          Comment


          • Sudbonosna utakmica veceras. Određuje tok prvenstva, ambicije kluba i transfer situaciju do kraja prelaznog roka.
            sigpic

            Comment


            • Ne bi rekao da je bas toliko sudbonosna, idemo tamo kao autsajderi i nemamo sta da izgubimo. Ako ostanemo neporaženi onda mozemo govoriti o tome da bi ova sezona stvarno mogla biti drugačija od ostalih i da ne bi trebalo da bude problem ostvariti top4 u svakom slučaju napredak je vec sad evidentan od kad je Arteta preuzeo ekipu, a kako bude odmicalo vreme bice sve bolje. Transferi zavise id toga ko ce biti prodat, sto se mene tiče očekujem Auara da završi do kraja prelaznog i to bi bilo brutalno pojačanje. Pokriveni smo na svim pozicijama ostalim ne treba gomilati igrače i dovoditi i njega i Partija...

              Sent from my MI 9T using Tapatalk

              Comment


              • Da ali gledaj u tom smijeru da ukoliko bi nekim čudom Arsenal dobio, odigrali su derbi za Lpoolom i vec su fino bodova ispred svih ostalih konkurenata za top4.. Ulozi se jos malo para, tj. Aourar postaje must buy opcija i idemo ambiciozno dalje.
                sigpic

                Comment


                • Zanimljiva postavka i odluka Artete da veliko pojačanje Gabrijela ostavi na klupi.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Partinjo se zavrsava. Ako sve bude kako treba, odlican posao. Mnogo nam je potrebniji on, nego li onaj Francuz iz Liona. Nadam se da ce sada sa Partijem da zaigramo konacno formaciju sa 4 pozadi i lepsi fudbal

                    Comment


                    • Last edited by Jack; 06-10-20, 00:35.
                      sigpic

                      Comment


                      • Thomas je bio B plan. Nismo mogli dovesti obojicu. Očigledno se vise veruje Sebaljosu kao 8 nego Xhaki kao 6. Sto je i logično. Mislim da ce Tomas i Sebaljos ciniti odlican par na sredini terena. Samo Arteta da skonta da mora Pepe-a malo vise pustati da igra na desnoj strani.
                        Sve u svemu imamo solidan sastav za sledeću sezonu top4 ne bi trebalo da bude problem i da se uzme vise ta Liga Evrope ove godine. To su neke moje zelje za ovu sezonu.
                        Neverovatno je kako svake godine dovodimo neke top igrače iz LS to je sve zaostavština Vengera i nista drugo. Tomas koji ima zagarantovano mesto u Atletiku i moze da se bori za najjace trofeje La ligu i LS ipak dolazi kod nas

                        Btw, cini mi se da smo se uboli sa Gabrijelom. Mada tako je i Mustafi krenuo tek kad je stigao ali posle pokazao pravo lice

                        Sent from my MI 9T using Tapatalk
                        Last edited by krele90; 06-10-20, 10:24.

                        Comment


                        • Strasno pojacanje je Thomas, jos da se nekako doslo do Alzirca, to bi bilo top.

                          Comment


                          • Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Igra protiv kluba. Neka neka, samo neka tako nastavi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja moram da izrazim veliko odusevljenje poslednjim pohacem . Kako igra Party, odusevio me je. Mogu reci komotno da spada u top3 zadnjih veznih lige uz Fabinja i Kantea.

                                Ne pratim spansku ligu, a Atletiko izbegavam i u evropskim takmicenjima. Od Partija sam ocekivao da ce biti neki tipican lomljivac kostiju protivnika, a nisam imao predstavu o njegovim drugim aspektima igre. Koliko samo on sigurno deli paseve, salje dobre duge lopte, savrseno kretanje, ima ga svuda, vrhunsko pojacanje.

                                Ono na cemu bi trebalo da se radi u sledecim prelaznim rokovima jeste dovodjenje nekog igraca ala Kazorla i dovodjenje krila, kao i prodaja Lakazeta, jer je zaista ruzno da se Auba sa onakvim instiktom za golove skrnavi na krilu.

                                Sve u svemu vidi se ozbiljan rad Artete i nemam nikakvu sumnju da ce Arsenal biti na vrhu zajedno sa njim, iako se moze cuti dosta osporavanja na njegov racun.

                                #tripleta2022

                                Comment

                                Working...
                                X