Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Čestitke, prerano je naravno ali mogao bi Arteta da bude pravi izbor, biće zanimljivo ispratiti vas u drugom dijelu ove sezone

      Comment


      • Najzad pobeda

        Comment


        • New year new Arsenal, neka bude tako!

          Sent from my MI 9T using Tapatalk

          Comment


          • Pridružujem se čestitkama. Trijumf čist i zaslužen kao suza. Videla se bolja energija, taktička priprema i sve što ide zarad ozbiljnog fudbalskog kolektiva.

            Arteta će sigurno doneti dosta pozitivnih novina, neke je već uneo, ali slažem se, treba pustiti vreme za neku veću ocenu za njegov rad.

            Pojačanja su ta koja Arsenalu trebaju ne bi li mogli ravnopravno da se uključe u trku za neki vrh. Bojim se da ako se uprava ne otvori, da će pobede kao ova sinoć biti retke i slučajne.

            Comment


            • Ozbiljno bi posumnjao u Artetu da nije raznio neznalicu na klupi Uniteda.

              A posebno mi je drago sto smo sinoc imali priliku da gledamo Pepea iz dresa Lila.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Ozbiljno bi posumnjao u Artetu da nije raznio neznalicu na klupi Uniteda.

                A posebno mi je drago sto smo sinoc imali priliku da gledamo Pepea iz dresa Lila.
                "Neznalica" je izdominirala tvog Pepa i Murinja.

                Sent from my motorola one action using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • U ovo dosadno vreme korone, malo sam prelistao temu svih tema, tvrdjavu ideje o tripleti i esenciju poznavanja fudbalske taktike i proverenih transfer dojava. Moram priznati da su to bila lepa vremena, pravi procvat fudbalske renesanse, sve dok mrzitelji fudbala i Solakovi placenici nisu unistili ovu temu, ovaj hram i riznicu fudbalske mudrosti i prosvetiteljstva.

                  Ideja o tripleti i dalje zivi u srcima svih preostalih tripletara. I sto bi rekao jedan veliki um po imenu Goran Goga Gogani: -Nismo mrtvi, samo vrebamo.

                  #Tripleta2020

                  Comment


                  • Takoe Princoni, sve si rekao kako jeste, ni jednu reč ne bih mogao dodati, a ni oduzeti upisu iznad ovog.

                    Svi tripletari, prisutni ovde i oni koji više nisu, junior i Gangarić, siguran sam da još nisu odustali od tog svetog grala.

                    Sad kad su prošle godine i da si onda znao ovo što sad znaš, reci iskreno, da li bi doveo Mesuta one 2013. g.?

                    Comment


                    • Iskreno, kao i uvek, doveo bih Ozila. Mislim da problem Arsenala generalno nikada nije bio Ozil, vec Sancez, kao i veciti deficit igraca na kriticnim pozicijama.

                      Ona prva sezone Ozila je bila i poslednja po meni svetla sezona Vengera, sezona u kojoj je najvise vremena Arsenal proveo na prvom mestu na tabeli, kada je Ozil asistirao, Ramzi zabijao, pojavio se novi prospekt u vidu Gnabrija i sve je nekako imalo smisla. Tu sezonu Arsenal dozivljama sunovrat nakon povreda Ozila i Ramzija i pada na kraju na cetvrto mesto. I narednog leta dolazi Sancez, usporava i unistava celu pas igru, igra se svodi na njega i njegove egzibicije i tim pada u koloticinu koja kulminira njegovom sapunicom oko novog ugovora i odlaskom u Junajted.

                      Comment




                      • Pozdrav za bracu, vracamo se jaci nego ikad!
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post


                            Pozdrav za bracu, vracamo se jaci nego ikad!
                            Eno ga ajnštajn. Ti živ čoveče

                            Sad vidim da su tu Princoni i Goku
                            Last edited by HeadBurn3r; 15-04-20, 09:38.

                            Comment


                            • Fali sabacki vinjak

                              Comment


                              • Teško ćeš njega videti ovde, fudbal i Arsenal su mu sada na nekom najnižem prioritetu

                                Comment

                                Working...
                                X