Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Anceloti sjutra dobija otkaz kaze Di Marzio i zamijenice ga Gatuzo, eto vam najbolje moguce rjesenje, atraktivna igra plus vrhunski rezultati.

    Pa ne znam deluje mi kao da je njegovo vreme proslo,da ne zeli da se cima da ove nase buzge dovede u red Trenutno smo u fazonu ,jbes lepu igru,daj malo i rezultate Izasla je vest i da smo stvarno zeleli Murinja,tako da me ne bi cudilo nista vise
    sigpic

    Comment


    • Vrnite vi Profesora inače ništa od vas.
      Tek sada jasno ko dan šta je i ko bio veliki Arsen Venger.


      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Wenger je Bog,al bas naprotiv mislim da smo trebali mnogo ranije da ga se razidjemo,mnogo smo spori kao uprava,sve nesto odugovlacimo sa bitnim odlukama tipa tranferi,ugovori itd,i tako je od kad smo se preselili sa hajberija..Nije da smo ocekivali da ce sve biti glatko od kad je otisao Arsen
        sigpic

        Comment


        • Nešto slično nama i završetku ere Alexa Fergusona. Nisam očekivao odma med i mleko, doba tranzicije je čudnovata biljka ali sedam godina posta i ispodprosečnih sezona ni u najluđim snovima nisam mogao slutiti.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Arteta leaves @ManCity and will be next @Arsenal manager @SkySport @SkySportNewsHD
            To je to, srećno Arsenalovci, velik rizik ali mogao bi da bude pun pogodak.

            Comment


            • Mio mi je Arteta i nadam se da ce postat dobar trener, al ovo mu je odma u startu losa odluka. U ovakav raspali Arsenal dolazi i ako fejluje, a velika vjerovatnoca je da oce, odma ce ga kvazi strucnjaci prozvati za propaliteta.

              Eto, nadam se da mu ovu polusezonu niko nece uzet za ozbiljno, treba da uspostavi neki svoj sistem i da definitivno kristalise ko treba pod hitno da se makne iz kluba na ljeto, bez toga nema srece.

              Comment


              • Ma moraće prvo da sredi odbranu, tu nek ga podrže novčano i već su na boljem putu.

                Za vikend Everton-Arsenal, Anćeloti-Arteta?

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Za vikend Everton-Arsenal, Anćeloti-Arteta?
                  Ferguson vodi protiv Arsenala. Ancelotijev debi protiv Barnlija.

                  Inace dobra odluka ali ne znam koliko korisna. Pre svega mora da poslozi stvari u timu, da se zahvali nekim igracima, neke da vrati u zivot. Atmosfera je ocajna. Lakazet i Obamejang kao dva spica pa neka dalje pravi sastav iza njih.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Staviti amatera na klupu je ocajan potez uvijek, covjek nema jedan dan iskustva kao menadzer, da je trenirao neki B tim pa ajde i ajde ovako suluda odluka ali Arsenal je ocajno vodjen klub. Napisao sam u PL temi da ocigledno Everton ima vece ambicije od Arsenala jer su doveli vrhunskog strucnjaka, ali sem Ancelotija Arsenal realno i nije imao neke opcije, Alegri i Poketino su rekli ne, ipak ici po Artetu prije Ancelotija je katastrofalna odluka.

                    Junajted je makar kao interima doveo Solskjaera koji je opet imao iskustvo vodjenja neke ekipe, zajebali su se tokom tog interim trajanja ali ovo mi je bas bas suludo. Arsenal je i ovako imao problem da privuce igrace, a pogotovo ce ga sad imati kad ih vodi amater. To sto je on bio pomocnik Pepov nista ne znaci, Keiros je bio genije kao SAFov asistent, pa smo vidjeli kako je prosla njegova menadzerska karijera. Pogotovo kad je preuzeo Real tada isto bez odbrane i ikakvog balansa. Filan je godinama pricao kako je on bio glavni u poslednjim SAFovim godinama na klupi Junajted pa kad je vodio Hal debakl.

                    Ovo moze sebi da dozvoli neki manji klub ali Arsenal niposto ne bi smio.
                    sigpic

                    Comment




                    • Velemajstor se vraca kuci!
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Odluka Mikela Artete da napusti sigurno gnezdo Cityja i otisne se u samostalno menadžerisanje svakako je potez vredan divljenja. Još mu više skidam kapu jer odlučio preuzeti jednu od najužarenijih klupa na svetu. Bivši španski vezista prihvatio poziv u pomoć ne bi li posrnuli Arsenal izdigao iznad problema i vratio koliko-toliko klub u normalne tokove.
                        Ako je neko nakupio, nabildovao i upijao trenersko znanje to je svakako Mikel Arteta. Bivši as Tobdžija imao je od koga učiti i peći zanat. Sve vreme je uz zemljaka Pepa Gvardiolu usavršavao ovo danas a to je da jednog dana postane glavni šef stručnog štaba nekog velikana. A Arsenal to jeste makar gledajući sadašnji aspekat i nimalo ružičastu situaciju gde se klub nalazi.
                        Posao će mu biti ultra vraški težak i zato mu skidam kapu za hrabrost, komotno mogu reći i ludost zbog odluke prihvatiti sve ono što ga u Londonu čeka. A čekaju ga više problemi nego dobre i pozitivne stvari.
                        Situacija na tabeli je daleko od idealne. Igrački fond i samopouzdanje totalno na nepoznatoj razini. Kako je njegov kratkoročno prethodni kolega i još jedna legenda kluba Fredi Ljungberg rekao situacija unutar svlačionice nije najsjajnija što se donekle može opravdati lošim položajem na lestvici.
                        Sam Arsenal nema trenutno previše novca na raspolaganju. Budžet je skroman te to donosi samo problem više Arteti u sklapanju nekog ozbiljnog mozaike. Velikih imena i kupovine neće biti u dogledno vreme a neki od ključnih stožera ekipe već uveliko razmišljaju o promeni sredine.
                        Obamejang, Ozil, Lakazet, Džaka samo su neka imena koja ne vide sebe više u Londonu i koji će po svemu sudeći na kraju sezone zatražiti trejd u neki drugi klub. Ovoga trenutka za njih je sve bolje osim tavorenja u Arsenalu.
                        Ako su Ozil i Džaka podbacili i više ne predstavljaju ozbiljan igrački potencijal i snagu, prevashodno će Arteta pokušati nagovoriti Aubu i Lakazeta ne bi li se predomislili te naredne godine Arsenal gradili na njihov ofanzivni potencijal.
                        Predstoji buran period Arsenalove tranzicije, po koji put i vera za sve Gunere i istinske poklonike loptanja da se sa Artetom i nekom novom filozofijom može nazirati izlaz iz apatije i letargije.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Comment


                          • Napokon jedna dobra vest, ja sam napisao sta je moja zelja a ovi pametnjakovici iz kluba izgleda jos ipak nesto pametno znaju da odrade interesu kluba, arteta je rodjeni manager i toook svoje karijere je pokazivao izuzetnu sposobnost za liderstvo, bukvalno pravi potez i vreme za restart
                            Jos bolja vest da je izgleda Ozil dog sve sa Fenerom i da ce na pozajmicu! Tako da ne pamtim kad smo imali bolji dan cheers

                            Sent from my MI 9T using Tapatalk

                            Comment


                            • Genduzi ce profitirati kod Artete samo tako, ima Mikel tu poziciju u malom prstu. Svi mladi igrači bi trebalo da dobiju sansu i da se ko moze probije u prvi plan i nametne za sledeću sezonu, ostale pozicije pametno popuniti u prelaznom roku. Rebuilding moze da pocne a Arteta je itekako spreman za ovaj izazov, juce smo barem ostvarili clean sheet posle dugo dugo vremena u gostima, videlo se zelja. Auba ili Laca jednog se moramo odreći jer tesko da mozemo forsirati formaciju sa dva napadača. U svakom slučaju we have some work to do.

                              Sent from my MI 9T using Tapatalk
                              Last edited by krele90; 22-12-19, 13:42.

                              Comment


                              • Arteta odlučio protiv Čelsija dobrano zaključati sredinu i udaviti protivnikove kreatore poslavši na teren dva sjajna radnika - Genduzija i Toreiru.

                                Comment

                                Working...
                                X