Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Kakva čistka je odradjena ovo leto, samo jos Mustafi preživeo [emoji28]

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Svi u napad

        sigpic

        Comment


        • Nema šta. Emeri najavio ofanzivu i ne zanima ga ništa osim 3 boda. Od starta sa trojkom vrsnih ofanzivaca - Pepeom, Aubom i Lakom. Ima da pršti oko Lorisa.
          Očekivano je kao okidača svojoj krhkoj defanzivi postavio Pit-bula Toreiru umesto većeg umetnika sa loptom Sebaljosa.
          Toreira i Džaka uz Genduzija moraće uspostaviti egal u manevru i parirati Eriksenu i ostalim vezistima Pevaca.

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • To sam ja govorio jos prosle sezone, pa su me sprdali [emoji3] Emeri mu je pruzio sansu prošle godine sa razlogom. Napredovao je u međuvremenu i dalje ima tek 20 leta tako da ima prostora da se razvije u top Box to Box veznjaka.
              Nesto će Emeri morati da smisli za napad, ne funkcioniše najbolje sa 3 napred i stavljanjem Aube levo, mora igrati sa 1 ili sa obojicom u spicu, jer ni Laci ne odgovara drugo mesto osim sam špic. Ima tu dosta kombinacija za razmotriti dolaskom Pepe-a.
              Cekamo rasplet događaja sa odlascima, mogao bi Miki ili Mustafi jos da nas napuste. I cekamo Belerina, Tirnija i Holdinga da se vrate u postavu pa da vidimo kako izgledamo u najjačem sastavu. Svakako 3 ili 4 mesto bi bilo sramno da ne osvojimo u ovakvim okolnostima u drugim klubovima.

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
              Last edited by krele90; 02-09-19, 09:30.

              Comment


              • Odličan prelazni rok, rešili smo se gomile nepotrebnog dead wooda (osim Ramsey-ja )

                Bielik: £8m. £25k per week
                Ospina: £3m. £40k
                Koscielny: £4.6m. £90k
                Jenkinson: £2m. £40k
                Asano: £1m
                Iwobi: £34m. £70k
                Nketiah: £2m
                Monreal: £250k. £70k
                Elneny: £55k
                Mkhitaryan: £3m. £200k
                Ramsey/Čech/Welbeck/Lichtsteiner: £400k

                Total: £57.85m. £990k p/w


                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                Last edited by krele90; 03-09-19, 21:45.

                Comment


                • Kakav preokret sa igracem manje,Cembers i Auba Genduzi kakav vodja, ,buduci kapiten,sto se mene tice Dzaka moze i odmah da preda tu traku.,Naravno sveukupno los mec jer smo se izvukli,al glup crveni je sve poremetio..Emeri je nacisto popustio,lose vodjenje meceva i priprema utakmica,izbor prvi 11 itd.traje vec uveliko..
                  sigpic

                  Comment


                  • Jedva cekam da odgledam reprizu, da vidim kako je mali odigrao. On mi je definitivno omiljeni igrac trenutno u Arsenalu, i samo njegovu igru analiziram i pratim, neverovatan je.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Isto tako sam i Jacka Wilsera,maksimalno sam se lozio ,al bas,podseca malo i to,al jedina razlika nadam se da ce cupavi biti oslobodjen povreda,malera i svega sto je Wilsera zadesilo,inace neverovatno sa koliko samopouzdazja igra ,bas se sve suprotno od jbnog Dzake
                      sigpic

                      Comment


                      • Prvo poluvreme nije bio nista posebno. Početak drugog poluvremena bezidejno, videlo se da fali jedan igrac u polju i da cemo teško dolaziti do sansi. I onda na scenu stupa ova čupava zver u nastajanju, kakvo srce ima ovaj momak, najmlađi na terenu uzima stvar u svoje ruke i vuce tim napred, uzima loptu i probija u 16m i ovi ga naivno sruše. Auba kao pravi majstor ove igre predaje Pepe-u loptu da izvede penal jer je znao koliko mu je bitan taj prvi gol za samopouzdanje. Mislim da je ovo odlučilo utakmicu, uz odlične izmene Emerija (koji se sve vise gubi sa nekim odlukama u odbrani) koji je ubacio 2 dinamična igrača a Ozila ipak ostavio na klupi iako su njega svi očekivali. Naravno posle je odbrana kapitulirala ali video se da postoji želja i voljni momenat da se ovo preokrenuti do kraja.
                        Xhaka ne sme biti kapiten, jer ne sme uvek biti u startnoj postavi ispred Toreire i Viloka. Auba je mora dobiti po meni ili Belerin ili Holding kad se vrate u prvih 11.


                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Moram pogledati snimak, mislim da Arena to pusta tokom nedelje.
                          Najteze prepoznam dobrog DMa pa cu opet obratiti paznju na Genduzija.

                          Za prepustanje penala Pepeu je lepa osobina Aube, ali moglo je otici u drugom smeru. Da je Pepe promasio mogli bi pricati o skidanju odgovornosti sa sebe (Auba). Ispalo je dobro a Auba pokazao da je tihi vodja tima.
                          Sta je sa AMNom? Vidim povredu kod crvenog kartona (koji se brise sad u kupu?).
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Debituje Tirney, sad polako da uigramo odbranu za nastavak sezone

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ja zadovoljan

                              Comment


                              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                                Ja zadovoljan
                                Nazalost i menadzr je zadovoljan tako smo i igrali posle datog gola,morali smo stisnuti vise i ici na pobedu,al na kraju junajted bio blizi,al opet gostovanje na OT bez stresa nekog,i ponizenja je sasvim ok,al moralo je bolje

                                next:Bormut ,Sefild ,Kristal P ,mora 9 bodova
                                Last edited by Jack; 30-09-19, 23:48.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X