Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Necu da prognoziram postavu, ali Holding do povrede bio odlican prošle sezone i on je za mene uz Sokratisa najbolji nas stoper. Sto se tice Denija isto sam mislio. Nekad nije lose da se ogradimo mozda dodje do povrede ili nekih problema kao sto se Suarez nije proslavio a da smo imali obavezu da ga kupimo bio bi los potez. Ovako taman on ima prostora da se pokaze nema pritiska, bice bitan clan, ako bude dobar ne sumnjam da ćemo pokušati da ga dovedemo. Ako se snadje u novoj sredini sto ne bi presao, Real je ionako prebukiran i tamo se nikad igra zasnivati na njemu.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • Oglasio se Orny, sto se tice ostatka roka osloboditi se prekobrojnih i probati nekog CB dovesti mada ce biti vrlo teško. Junajted je napravio haos na trzistu dovodjenjem Mekvajera. Sad svi traze i za prosečne stopere 60-70 milki. Tirni je upitan zbog povrede, ostace meta ali sumnjam da cemo ga dovesti sada, kad vec nismo ceo rok. Suska se da treba da ide na operaciju i mislim da je bolje da sacekamo sa njim. Jos 1 igrac preko potreban za novu sezonu, odbrana je na iglama, iako imamo jedan od najboljih napada u ligi odbrana je teski prosek, ubedljivo najslabija od svih timova koji se bore za vrh. Mada ni Spursi nisu mnogo bolji po tom pitanju.
      Krucijalno je da se Holding i Belerin sto pre oporave.

      Fee agreed between Arsenal & Bordeaux for Laurent Koscielny is up to €5m max. Medical as we speak, contract needs finalising. #AFC hope to sign a centre-back + retain Kieran Tierney interest despite injury. Carl Jenkinson to Nottingham Forest talks advanced #FCGB #CelticFC #NFFC

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk
      Last edited by krele90; 06-08-19, 09:22.

      Comment


      • Pominje se Upamecano iz Lajpciga, kažu da smo ponudili 60mil€ ali da su odbili.

        Sent from my POCO F1 using Tapatalk
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • I ovaj lik nije lose da dodje odaziva se na ime Filip,poznat je u Liverpulu ,blejao tamo jedno vreme
          sigpic

          Comment


          • 30 miliona funti Everton daje za Ivobija, prodajte ga i dovedite Kutinja pa makar ne doveli nikog u odbrani [emoji1]

            Evidentno je da Raul, Edu i kompanija znaju svoj posao i vidi se ogroman pomak kako god sa se zavrsi ovaj prelazni rok, resili smo se prekobrojnih i doveli neka znacajna imena za budućnost. Nekako sam mirniji i mislim da ulazimo sa vise optimizma u narednu sezonu nego prošle godine. Egal se mozemo boriti za to 4 mesto sa Junajtedom i Celzima, a ne bi me iznenadilo da ugrozimo i Kokoške.

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
            Last edited by krele90; 07-08-19, 13:41.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Jako dobar prelazni za Arsenal.

                Comment


                • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                  Jako dobar prelazni za Arsenal.
                  Cekaj nije jos kraj Al mislim to je to,sve ostalo samo bonus..Svidja mi da je ovako odradjen rok pored toga sto smo ucesnici LE jbg,nije mala stvar,dosta igraca juri LS samo
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa s obzirom da se pominjao budzet od 40-50 miliona, prevazisli su sva ocekivanja.

                    Comment


                    • Guneri mogla bi jos jedna bomba u vidu pozajmice Kutinja kao slag na tortu za kraj odlocnog prelaznog roka?[emoji1]

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • E ovo su vec vesti,samo da se ozvanici
                        sigpic

                        Comment


                        • Prodali smo Ivobija, ko hoce neka cestita [emoji1]

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Ne znam da li cemo biti bolji ove sezone samo zbog dobrih dolazaka ili i zbog cistke mediokriteta, i davanja prilike igracima iz sopstvene skole Nelson, AMN i Vilok ce biti vrlo bitni igrači ove sezone u rotaciji. Ima tu jos klinaca tipa Genduzi i Martineli koji mogu vec ove sezone dosta da doprinesu. Nismo vezali 2 pobede na početku vec 10 godina. Zaista se dobro radilo letos i sto se tice priprema i sto se tice pojacanja, dolazak Edu-a takođe ne bi zanemario. Sledece dve tekme bi mogle da pokazu koliko mozemo sa ovim timom (s tim sto nam je odbrana desetkovana i bice kompletna tek u oktobru)

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X