Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Do poslednjeg dana odan svom timu, igrac koji je morao da ostane celu karijeru u Arsenalu i koji bi ostao da imamo zdravu politiku u klubu...IMG_20190630_223829.jpg


    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment



    • Last edited by Jack; 01-07-19, 10:01.
      sigpic

      Comment


      • Sa Seltikom uspostavljen dogovor oko Tirnija odlicnog levog beka za nase uslove. Bas iscekujem ovog mladića vise no ikog sa kim smo se povezivali

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Comment


            • Ceballos odlicno pojacanje, konacno da se nesto desava. No valjalo bi tu i u odbrani nekog dovesti, a i u napadu. Kakva su ocekivanja za narednu sezonu? Hoce li nam Ozil proigrati kao plavokos?

              Pozdrav svima opet.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment




              • Samo za mog brata Gorana

                Comment


                • FaceApp [emoji23]

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment



                  • Comment


                    • Bossy
                      https://www.instagram.com/p/B0bP3LlF...d=7yjtlztz47de

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Arsenal dobar, Nelson odlican. Ne bi trebalo da je nesto ozbiljno sa Lakazetom.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Sto je najgore nije los mec stvarno,prvo pol.smo konrolisali,Genduzi odlican,trebali smo vise voditi ..Al ne vredi nediciplina u odbrani,lose postavljanje
                          Spoiler
                          ,treba nam poseban menadzer za taj deo, bolje ovako neki poraz sad da dodje svakako..
                          sigpic

                          Comment


                          • Izvukli su prelazni rok sa Pepeom, ali opet neki osnovni ciljevi nisu ostvareni. I dalje nemamo pristojnog stopera, ostali su i Ozil i Miki, nije dovedena dugorocna zamena za Ramzija, Dzaka ce i dalje biti neizostavi clan prve postave, a cak mozda i kapiten. Nije jos gotov prelazni rok, ali za sada od mene ocena 6/10.

                            Comment


                            • Falilo je to desno krilo itekako se to videlo, sad cemo igrati sa 4 pozadi, i necemo gledati mikija na krilu, a nadam se i Ivobijevi minuti ce biti manji. Bicemo opasniji u gostima jer ćemo imati ubitačne kontre. U svakom slučaju ide se napred i ljudi u klubu rade solidan posao, pre svega Raul Sanllehi.

                              Dani je neka vrsta zamene za Ramsey-a, vrlo je moguce da postoji neki usmeni dogovor sa Perezom oko njegovog otkupa. Saliba i Martineli odličan zalog za budućnost a dovesce jos Tirnija ili(i) nekog stopera.

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                              Comment


                              • Da je postojao dogovor bio bi pismeni, u prevodu razigrava se igrac za Real.Doveden Pepe, ali i dalje postoje goruci problemi koji se prenose za naredno leto. Neverovatno mi je da nijedan igrac nije prodat. I deluje mi da da ce svi oni da cekaju istek ugovora. Sve u svemu prolazna ocena, ali moglo je i bolje.

                                Ocekujem ovako nesto kao prvu postavu

                                Leno
                                Belerin Sokratis xxxxxx Tirni
                                Dzaka
                                Toreira Sebaljos
                                Pepe Laka Auba

                                Klupa: Martinez, Monreal, Mustafi, Genduzi, Ozil, Ivobi, Nketi
                                Last edited by Lion; 02-08-19, 20:15.

                                Comment

                                Working...
                                X