Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morali su oni opet razocarati. Ali barem smo na 20 utakmica bez poraza.

    Comment


    • Rob Holding završio sezonu, čeka se potvrda zvanično. Šteta, ubjedljivo najbolji defanzivac Arsenala ove sezone, pravo iznenađenje je bio.
      sigpic

      Comment


      • Upravo tako od 6 do 9 meseci, kupovina stopera mora biti prioritet mada se Koss vraca u najboljem trenutku.
        Kante samo zna i fudbala prema napred kakva kradja. Dugo ovako nismo uboli sa pojacanjem. A i mali Genduzi je ogroman potencijal.


        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
        Last edited by krele90; 07-12-18, 13:18.

        Comment


        • Ma kakav Kos ... mora se kupiti neko. Dok se Koselni vrati, pa dok se uigra i udje u formu ( ai forma na maksimumu mu nije bog zna kakava) ..... Neka drese kesu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sto se tice Kosa, nema tu vise ozbiljnog fudbala za njega.

            Comment


            • Dovesti stopera i neko krilo, a prodati Ozila i eto posla.

              Moje zelje Benatia i Wilfried Zaha, ali od Zahe nista.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Napokon da gledamo tandem u napadu, cim nema ozila sve se moze. Pa i sa dve devetke od starta [emoji16]

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment


                  • Malkom bi bio odlicna kupovina sto se krila tice. Za stopera ne bih znao, ta pozicija je jako deficitarna na trzistu kada se radi o kvalitetnim igracima, i za kojeg god da se odluce da dovedu, rizik ce postojati. Delovalo je i da je Mustafi odlicna kupovina, a na kraju je ispao veliko razocarenje.

                    Prijatno sam iznenadjen rezultatima koji su ostvareni do trenutne faze sezone. Iznad ocekivanog svakako, a i realnog u poredjenju sa trenutnim kvalitetom tima. Medjutim, ja sam i dalje skeptik sto se tice Emerija, i dalje skripi u svim linijama i videcemo sta ce se uraditi u narednim prelaznim rokovima.

                    Comment


                    • Citam da bi Ozil mogao u Inter. Jeste sumnjivo sto ne igra nikako u zadnje vrijeme.
                      Mozda i ne bi bilo lose za novac od njegove prodaje dovesti nekog dobrog krilnog igraca. Tu smo najtanji.

                      Comment


                      • Ajde to nego sto bi se oslobodili njegove plate, mogli bi i ramzija da zadrzimo, pominje se Almiron od pojačanja
                        Originally posted by Lord Samuraj View Post
                        Citam da bi Ozil mogao u Inter. Jeste sumnjivo sto ne igra nikako u zadnje vrijeme.
                        Mozda i ne bi bilo lose za novac od njegove prodaje dovesti nekog dobrog krilnog igraca. Tu smo najtanji.
                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Nerealan niz posle ona prva dva poraza ko je mislio...
                            Kako je izgledao Koss, nisam pratio veceras?

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Nerealan niz posle ona prva dva poraza ko je mislio...
                              Kako je izgledao Koss, nisam pratio veceras?

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Srecno
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobar je Emeri, dobar. Za njega je "nesrećno" što je upao kad su Klop i Gvardiola ful sklopili ekipe a on je na početku, sa Totenhemom i Čelzijem može da igra, to nije problem. Nisam bio nešto za Emerija kad su ga izabrali, ali lik radi mnogo dobar posao, izgleda kao perfektan fit za Arsenal. Mislim, Arsenal posle dugo vremena ima trenera, tako da se napokon može očekivat da neko osim igrača utiče na rezultat.
                                Last edited by Henri Kinaski; 14-12-18, 00:53.

                                Comment

                                Working...
                                X