Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • teraj dalje samo nizaj pobede

    Comment


    • 11
      sigpic

      Comment


      • Ovih jedanaest pobjeda zavarava. Igra nije tako dobra, a i protivnici nisu bili pretjerano teski. Evo danas je i prekinuta serija.
        Top4 je cilj, ali mislim da imaju cetiri ekipe koje su jace, a mi smo peti po snazi i nadamo se da ce jedna od njih imati losiju sezonu.

        Comment


        • Originally posted by Lord Samuraj View Post
          Ovih jedanaest pobjeda zavarava. Igra nije tako dobra, a i protivnici nisu bili pretjerano teski. Evo danas je i prekinuta serija.
          Top4 je cilj, ali mislim da imaju cetiri ekipe koje su jace, a mi smo peti po snazi i nadamo se da ce jedna od njih imati losiju sezonu.
          Sto onda drugi timovi ne vezu u svim takmičenjima tolike pobede u nizu ako je to lako?

          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

          Comment


          • La Jugoslavia, poslednje upozorenje. Sledeći put ćeš na "odmor" zbog ovakvih postova.


            Zna li neko šta bi Ozilu da reaguje onako kod izmene? Mislim, znam da igrači ne vole da budu zamenjeni, ali loš si celu utakmicu, izađeš lepo..on se nešto buni...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Sto onda drugi timovi ne vezu u svim takmičenjima tolike pobede u nizu ako je to lako?

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
              Nisam ni rekao da je lako. Rekao sam da zavarava. Vrlo lako smo mogli i da izgubimo od Watforda i Leicestera, koji su imali izgledne prilike u drugom poluvremenu pri nerijesenom rezultatu.

              Comment


              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                Nisam ni rekao da je lako. Rekao sam da zavarava. Vrlo lako smo mogli i da izgubimo od Watforda i Leicestera, koji su imali izgledne prilike u drugom poluvremenu pri nerijesenom rezultatu.
                Isto tako smo mogli i Celzi da dobijemo pri rezultatu 2:2 imali smo mnosto prilika. Stvar je samo u tome što ste svi vi navikli da budete jako pesmisticni i nezadovoljni. Za mene je ovo period pravog uživanja i ponovo je lepo biti navijac Arsenala a nesumnjivo da mnogo bolji dani tek dolaze

                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                Last edited by krele90; 30-10-18, 14:30.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Don Emeriju sretno rodjendansko slavlje uz nadamo se dobar rezultat večeras. Da se uspesno nastavi niz bez poraza. Danas bi trebalo da dokažemo da naših trinaest mečeva bez poraza nisu pali sa neba.

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Don Emeriju sretno rodjendansko slavlje uz nadamo se dobar rezultat večeras. Da se uspesno nastavi niz bez poraza. Danas bi trebalo da dokažemo da naših trinaest mečeva bez poraza nisu pali sa neba.

                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                      Pa i nisu pali s neba, to je realno stanje stvari. Arsenal je realno jaci od svih tih timova koje su dobili.
                      Ali danas sve zavisi ko ce od bekova biti zdrav, i kako ce Arsenal uci u mec. Generalno Arsenal ima najjaci napad u ligi, mogu bukvalno svaki rezultat da preokrenu. Ali ako odigraju lose prvo, i Liverpul povede kojim slucajem, onda ce biti veliki problem u drugom i veliki prostor nazad. Morace nesto da spremi Emeri, ja bih voleo da vidim Laku i Aubu zajedno od starta.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • To kazes kao da se podrazumeva da uvek na papiru jaci dobijaju utakmicu. Naravno da nisu pali sa neba nego rezultat zajedničkog rada i novog mentaliteta koji je Emeri udahnuo u ovaj tim. Treba vratiti veru svim tim fudbalerima posle Vengera. Ivobi, Holding, Belerin i nekolicina drugih su se prosto preporodili, sva pojačanja su se vrlo dobro pokazala. Tako da je ovo sasvim solidno stanje stvari. Liverpool je slozio ekipu nema vise slabi tacki i definitivno je favorit pa da vidimo da li ce protiv nase nejake i osakacene odbrane opravdati ulogu favorita.

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Comment


                          • Odlican Emery. Pozitivno sam iznenadjen.

                            Comment


                            • Ođe nekima smeta što Arsenal niže dobre rezultate sa Emerijem.
                              sigpic

                              Comment


                              • Lavcina, kakvo pojacanje.
                                https://www.instagram.com/p/Bp97BRKl...=1uh8dpmg6zsr4

                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X