Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzaka kapiten Ozil mislim da nije prehladjen i ako obicno bude to,al vec preslo u naviku da propusti odjednom neku tekmu
    Fulamova odbrana prosek,mora se iskoristiti to danas,doduse ko i nasa neki put Bice zjbano sa njima,videcemo
    sigpic

    Comment


    • Ozilu se verovatno nije ustajalo ovako rano...
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Bez Ozila apsolutno mozemo nikakvu razliku taj covek ne pravi. Mnogo bi nam bilo bitnije ako jos postoje sanse da se zadrzi Ramzi. Po njegovim igrama i gestikulacijama ja jos nisam izgubio nadu da nece produziti ugovor. Tim ako nastavi ovako da pobedjuje ne vidim zasto bi ga napustao sada. I otisao gde? I tamo kakvu bi ulogu imao? Lakazet masina od napadača polazao to i prosle sezone ali sad pod Emrijem jos je bolji.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Ovo remek delo nek stoji u temi
          sigpic

          Comment


          • Samo da kazem da je ovo tripletarska sezona

            Comment


            • Označite 8. decembar u vašem kalendaru, Anri protiv Vijere u francuskoj prvoj ligi

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by Princoni. View Post
                  Samo da kazem da je ovo tripletarska sezona
                  Originally posted by Princoni. View Post
                  Nema nista od ovog Emerija. Kada ga vidim onako pogrbljenog kako nervozno setka pored aut linije, sve mi je jasno
                  Do pre mesec dana nisi tako razmisljao.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Tobdzija View Post
                    Do pre mesec dana nisi tako razmisljao.
                    Ma sprdam se u poslednjem postu. I dalje mislim da od Emerija nema nista, govor tela ga odaje

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment



                      • sigpic

                        Comment


                        • Deseta pobeda u nizu,to jos nismo ostvarili od sezone 07-08,iskreno nisam ovo ocekivao, na samom pocetku sezone sam mislio da ce u ovom timu ostati neke decije bolesti koje datiraju od Vengera,da ce biti potrebno mnogo vremena da se te neke oznake samog Vengera i njegove filozofije izbrisu,ali bogami Unai poprilicno brzo uvodi svoje metode,pristup ka samoj igri i mozemo vec sada videti neke nagovestaje kako bi to trebalo izgledati u buducnosti.Naravno mi smo jos daleko od onoga sto bismo trebali da budemo pod Emerijem,ali sam primetio odredjeni indvidualni napredak pojedinaca kao sto su Beljerin,Ivobi,bolje pozicioniranje tima kada nema loptu,organizovaniji presing unutar tima i presing koji se obavlja u trenucima meca kada je to neophodno a ne po svaku cenu i tako dalje.Nisam bas pratio Emerijevu karijeru ni timove koje je vodio,tako da je ovo za mene novo iskustvo,svaka utakmica je za mene zagonetka kada igra Arsenal,za razliku od Vengera kod koga je sve bilo poprilicno predvidivo.Tooiko za sada ,postacu malo ucestaliji,da ozivimo ovu temu malo.

                          Comment


                          • Da li jos iko zali za odlaskom Aleksisa placenika? [emoji23]
                            Fun fact za svo vreme svog boravka zabio je svega 4 gola isto koliko i njegova direktna zamena Auba za poslednjih 56 minuta fudbala
                            Delujemo mnogo mocnije nego pre godinu dana a tek cemo dostici pun potencijal kada Emeri poslozi sve kako je zamislio. Mali Urugvajski lav Toreira i Guedenzi fenomenalna pojacanja za budućnost a i sadašnjost, u svetu u kom se prosipa 50 milki na Fredove I Fabinje, 100 pogbe njih dvojica ti dodju kao brutalna kupovina i generalno jako smo pametno kupovali, malo potrosili a zacepili vecinu rupa. Treba održati ovaj niz pobeda sto je vise moguce iz utakmice u utakmicu i videti kako ce se tim ponasati posle prvog poraza jer meni se cini da je mentalitet vec drugaciji

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Sokratis is back! Xhaka opet na poziciji levog beka [emoji23]

                              Idemoooo po 11 pobedu u nizu!

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Last edited by krele90; 25-10-18, 17:55.

                              Comment


                              • I ovaj tako reci izmesan sastav je korektan,Dzaka samo da ne izmislja pasove neke, inace bas su nam bas brzi bekovi Klupa sjajna izuzev Dzenkisona
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X