Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Napokon dobar golmaaaan posle Lemana, koji je inace danas dobio otkaz posle godinu dana u stručnom štabu.
      Po super ceni smo dobili rekao bi vrlo vrlo dobrog golmana, Cech je očigledno zavrsio svoje i nekako nije opravdao očekivanja barem po meni. Svake godine je bio sve losiji.

      Comment


      • Vilser objavio da ce napustiti klub kada istekne ugovor.

        Steta jbg, djelovao je prosle sezone da je dostigao neki nivo ali izgleda da ga Emeri nesto ne vidi u svojim planovima.

        Comment


        • Jack. . jedan od ubedljivo omiljenih igraca od kad pratim arsenal
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Jack View Post
            Jack. . jedan od ubedljivo omiljenih igraca od kad pratim arsenal
            I Karius je isto.

            Comment


            • Koliko je plaćen Leno?
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Koliko je plaćen Leno?
                19,2 miliona funti. Ma stvarno džabe za takvog golmana koji je jos mlad a opet i iskusan, kad se setim koliko je pikford placen stvarno dzaba i ove sume koje se pominju za Oblaka i Alisona stvarno preterano. Raduje me da je informacija bila tacnakoja je jos isplivala u martu/aprilu.

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  19,2 miliona funti. Ma stvarno džabe za takvog golmana koji je jos mlad a opet i iskusan, kad se setim koliko je pikford placen stvarno dzaba i ove sume koje se pominju za Oblaka i Alisona stvarno preterano. Raduje me da je informacija bila tacnakoja je jos isplivala u martu/aprilu.
                  Polako sa euforijom...ili smo vec osvojili ligu?

                  Comment


                  • U današnje vrijeme, kad neki prosječan igrač košta 35 miliona platiti 19 miliona funti za golmana je ogromna krađa.

                    Ima Arsenal sad golmana za narednih 10 godina.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Bas mi je drago za Lena, smesna cifra za takvog golmana, i tek mu je 26 godina. Resenje na duge staze, verujem da ce se dobro pokazati.

                      Nije mi zao sto Wilshere odlazi, jeste dete kluba i navijac Arsenala, ali nista on vanserijski nije pokazao jos otkad je imao 19 godina i kad je "pojeo" Barsu na sredini. Povrede ucinile svoje i nije iskoristio svoj potencijal. Nadam se da ce u novom klubu vise igrati i napraviti pristojnu karijeru.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by seskfabregas View Post
                        Polako sa euforijom...ili smo vec osvojili ligu?
                        Ko uopšte prica o osvajanju lige i euforiji? Samo kazem odlican posao sto se tice golmana.

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            19,2 miliona funti. Ma stvarno džabe za takvog golmana koji je jos mlad a opet i iskusan, kad se setim koliko je pikford placen stvarno dzaba i ove sume koje se pominju za Oblaka i Alisona stvarno preterano. Raduje me da je informacija bila tacnakoja je jos isplivala u martu/aprilu.
                            Sumnjiv mi je njegov kvalitet kad nije mogao da bude barem treci golman Njemacke. Ali necu da sudim prije nego i zaigra.

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                              Sumnjiv mi je njegov kvalitet kad nije mogao da bude barem treci golman Njemacke. Ali necu da sudim prije nego i zaigra.
                              Od tri najbolja na svetu su dva nemačka golmana. Šta misliš koliko loš može biti Leno?

                              Na SP se ne vode tri najbolja golmana, treći je onaj koji će biti zadovoljan što je deo ekipe, koji će praviti dobru atmosferu, ne mora nužno biti treći golman po kvalitetu te zemlje.

                              Ako je Leno i u top 5 nemačkih golmana, onda je mnogo dobar.

                              Comment


                              • Originally posted by dekinjo View Post
                                Od tri najbolja na svetu su dva nemačka golmana. Šta misliš koliko loš može biti Leno?

                                Na SP se ne vode tri najbolja golmana, treći je onaj koji će biti zadovoljan što je deo ekipe, koji će praviti dobru atmosferu, ne mora nužno biti treći golman po kvalitetu te zemlje.

                                Ako je Leno i u top 5 nemačkih golmana, onda je mnogo dobar.
                                Dva od tri najbolja na svetu?
                                Hmmmm, Angela Merkel ti li si?

                                Comment

                                Working...
                                X