Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Princonoviću nemoj podmetati neistine, ja sam upozoravao na njegovu kurcobolju i mali work rate, a to ne spada u ono što zovemo čisti fudbalski kvaliteti.
    Ti si pisao da je prevara i da ti bolje igras fudbal na terminu od njega ako se dobro secam

    Comment


    • Mnogo bre hladno u tim Ruskim zemljama u ovo doba godine, nece da se prehladi. Salu na stranu podrzavam stav, i jeste ogromna razlika izmedju njih dvojice i to je jedan od glavnih razloga zasto i ne zelim Ozila u Junajtedu, iako je veliki majstor fudbala kad hoce da igra. Takodje Arsenal je trebao letos da resi te probleme i da udje u sezonu sa igracima koji zele da igraju.

      Sto se tice negodovanja navijaca kao i rasprava za cene igraca tu se delimicno slazem, bas se cesto ponasaju kao da placaju iz svog dzepa, ali isto tako mnogo bolji posao za klub je da dovede npr Sanceza za dz nego da plati Kutinja 100+ miliona.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Princoni View Post
        Ti si pisao da je prevara i da ti bolje igras fudbal na terminu od njega ako se dobro secam
        To je bilo rečeno iz revolta zbog njegovog ne zalaganja, nemoj da ti je to argument.
        Last edited by goku; 06-10-17, 13:46.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            To je bilo rečeno iz revolta zbog njegovog ne zalaganja, nemoj da ti je to argument.
            Ma znam, salio se . Imao si ti neke dobre procene, ali si znao i opasno da omasis, recimo kada si pisao da ce Lester ispasti, a oni uzese titulu, ili pak da Zvezda ide na f4. Ali dobro, svi mi gresimo.

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Ma znam, salio se . Imao si ti neke dobre procene, ali si znao i opasno da omasis, recimo kada si pisao da ce Lester ispasti, a oni uzese titulu, ili pak da Zvezda ide na f4. Ali dobro, svi mi gresimo.
              To za Lester sam se baš obrukao

              Comment


              • Comment


                • Nekad sjajni desni bek cestita rodj.nekad sjajnom DMu Da su nam takvi borci danas

                  sigpic

                  Comment


                  • Screenshot_20171010-183403.jpg
                    Screenshot_20171010-183403.jpg
                    Sto ce nama Sancez, ne treba nam

                    Comment


                    • Biće Kaluma u budućnosti, sve više, čini mi se.

                      https://www.arsenal.com/news/chamber...ract-extension
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Nisam baš siguran u to. Da imaju planove u budućnosti za njega, vjerovatno bi ga potpisali na pet ili šest godina. Ok igrač, ali daleko je od nekog nivoa koji bi mu garantovao utakmice, a da to nisu kupovi. Što se mene tiče, bolji je od Holdinga, ne može više grešaka od njega da napravi. Teško da on može fizički da odgovori zadacima na toj poziciji, slično kao onaj Fosu-Mensah iz Junajteda, treneri bi ih radije na stavili na beka nego na štopera.
                        sigpic

                        Comment


                        • Izgleda da ce Mesut produziti ugovor

                          Comment


                          • Kakva smo mi sprdnja od kluba ako se to desi...
                            A i ako se ne desi [emoji1]

                            Comment


                            • Bas me zanima da li će opet praviti rokadu i ostaviti Aleksisa na klupi zbog repke, meč se igra već u subotu.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Bas me zanima da li će opet praviti rokadu i ostaviti Aleksisa na klupi zbog repke, meč se igra već u subotu.
                                Nje nemoguce,al tesko,treba mu utakmica da sto pre zaboravi krah sa reprezentacijom Tako da ocekujem ga i na Rajku
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X