Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Arsenal jak.. Da ih ne vodi Venger bilo bi jako čupavo.

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Napokon Remzika iza napadača pa ovo se cekalo )
      Nije da nije igrao pre,vise ga volim na CM al kad je u dobroj formi
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Nadam se da cemo sutra gledati Alexisa i Ramseya iza napadaca.
        Cita nas Wengerica.

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Rambo sjajan. Da imamo nekog da donese čvrstinu u sredini, Remzi bi mogao i naprijed da igra.
          Khm.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • 5/5 kuci za sad... ...Dobro odigrano sinoc,sta znam, nazad smo bili nesigurni i srecni malo,,valjalo bi zameni pozicije Mustafiju i Koselnom,pitanje trenutka kad ce Mustafijev neki kiks nas kosta,,,Dzaka i dalje nije svoj.. ,voleo bi sledece ned.umesto njega i Elnenija,da vidim Wilsericu i Ozila...Sinoc Alexis onako,trudio se,mora bolje,.manje sebicnsti,Ramzi dobar,Laka odlican
            Al Naco
            sigpic

            Comment


            • Kako misliš Ozil i Jack vezu da igraju? Pa duvalo bi ko nikad. Rastavio bi nas i Bate Borisov. Xhaki treba igrač koji će ga štiti, inače je ovaj beskoristan. Treba nam disciplinovani radnik a mi takvog nemamo.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Kako misliš Ozil i Jack vezu da igraju? Pa duvalo bi ko nikad. Rastavio bi nas i Bate Borisov. Xhaki treba igrač koji će ga štiti, inače je ovaj beskoristan. Treba nam disciplinovani radnik a mi takvog nemamo.
                Mislim Ozil da bude napred A Jack sa Ramzijem centralno,Sa tim da Jack igra malo povucenije tj,Dzakinu ulogu ,verujes da je sposaoban za to?
                To naravno sam spomeno samo jer je sledeca kuci sa Brajtonom,inace ne bi,al naravno da nam fali neki igrac tipa Kokelan samo neki level veci
                sigpic

                Comment


                • Jack je neizbrušena verzija Santija. Može igrati playa, može igrati dublje pa izvlačiti loptu i započinjati napade. Al i njemu treba taj disciplinovani radnik kog sam spomenuo. Možda je to mogao Seri biti. Ili Nzonzi. Le coq može al sa Kazorlom, jer je ovaj majstor. Eto koliki je majstor da Le coq pored njega izgleda dobro. Rambo i Jack nikako zajedno pozadi, prije bi im dao šansu na ovim prednjim AMf pozicijama, al opet fali taj neko.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by Ves View Post
                    Jack je neizbrušena verzija Santija. Može igrati playa, može igrati dublje pa izvlačiti loptu i započinjati napade. Al i njemu treba taj disciplinovani radnik kog sam spomenuo. Možda je to mogao Seri biti. Ili Nzonzi. Le coq može al sa Kazorlom, jer je ovaj majstor. Eto koliki je majstor da Le coq pored njega izgleda dobro. Rambo i Jack nikako zajedno pozadi, prije bi im dao šansu na ovim prednjim AMf pozicijama, al opet fali taj neko.
                    Pa to,nego eto pokusavam da uguram Jacka u prvu postavu nekako,gleda mi se bas,al vljda treba polako i sa njim zbog ebenih povreda,nadam se da ce da startuje u cetvr.
                    sigpic

                    Comment


                    • Otkad pratim nikad ruzniji fudbal i dosadnije utakmice nisu bile kao ove sezone, mozda umisljam, ali takav utisak sticem.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Jack W! na AMF! Hajde da se igramo!

                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Ovaj mali Wolkot obecava Al klupa...
                          sigpic

                          Comment


                          • Na prijateljskim utakmicama igraju zvucnija imena

                            Comment


                            • Nisam gledao mec al vidim da je rutina bila,Svaka cast za Tea voli on ovakve meceve,i ostalim klincima ,Holdingu za gol,i novim wing bekovima
                              Ziru jubilej konacno
                              sigpic

                              Comment


                              • Daleko je to od rutinske pobjede bilo. Bate je imao periode kad su nas držali pod stalnim pritiskom. Odbrana nam je bila užasna. Svaki ozbiljniji njihov napad se pretvarao u veliku priliku. Rezultat to ne pokazuje, al nismo igrali dobro. Dobar je bio Jack, baš se onako naoštrio i bolje mu odgovara ova ofanzivnija pozicija. Lemara da pazarimo i Alexis i Ozil mogu da idu.

                                Mert više nije za fudbala. Holding bi mogao na posudbu. Jedino Mustafa pozitivnu ocjenu može dobiti od štopera. Nelson ima odličnu kontrolu lopte i još bolji dribling. Trebaju mu samo minute.

                                Volkot je bio katastrofa. Upropastio je brat bratu 4-5 stopostotnih šansi. Sebičan je za medalju. Liga evrope je njegov nivo i treba ga maksimalno iskoristiti protiv ovakvih timova.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X