Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta ce pricati o treneru kluba u koji je tek dosao
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • A bivsi igraci?

      Ja ne znam jel ko sta lose rekao osim alkoholicara Mersona.

      Jedino eto ga pljuju sto nije dao vise prilika legendama kluba da rade u klubu nakon karijere.

      A svima je drugi otac.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ne kazem ja da je on sad los pedagog i to vjerovatno je ostao u dobrim odnosima sa svima,ali ne pricam ja o tome...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ne, vrti se spin od 600 fudbalera koje je trenirao u Arsenalu za 20 godina da je los kada je u pitanju razvijanje igraca, a potpuno je normalno da nekolicina njih nije napredovala zbog svojih licnih pogleda na svijet i stavova.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Mourinha spomenuo nisam...tema je Wenger i razvijanje mladih,(ne)talentovanih Engleza
            Ne to ste vi spinovali temu kako vama odgovara, a maliajnstajn je napisao da ne mogu da se porede Venger i Murinjo po razvoju mladih igraca, nisu u pitanju samo Englezi, ali dobro volite da zezate ajnstajna pa to je.

            A ne bi ni reagovali da nije dirnuo u neverovatni talenat Rashforda
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Niko mu nije rekao da je los u razvijanju igraca, samo da nije toliki majstor, posebno zadnjih 10 godina. Njegovi asovi su Viera, Ljunberg, Ture, RVP i Fabregas. Anri je bio formiran igrac vec kad ga je doveo ali mu je pomogao u zivotu promenom pozicije. Fabregas je poslednji pravi igrac kojeg je izbacio, cekamo Beljerina da vidimo u sta ce se razviti. Pravi se spin da je on 50 igraca izbacio sto nema veze s mozgom, mada je i ovo vise nego dovoljno za jednu karijeru.
              sigpic

              Comment


              • A sto neko od vas mrzitelja Arsenala( ) ne spomene recimo umesto Vilsera na primer Ramzija, umesto Oxa na primer Ivobija, umesto Gibsa recimo Belerina . O tome koliko je samo razvio bivsih igraca suvisno je govoriti. Bas nikakvu logicku utemeljenost ovog osporavanja ne vidim, on se moze za mnoge stvari osporavati, ali za ovo svakako ne, jer ako je neko razvijao te klince u svojoj karijeri onda je to Venger. Uzgred svi ti nabrojani su Englezi, a meni ne pada trenutno nijedan Englez na pamet od te mladje generacije koji je postao top igrac.

                Comment


                • A niko da spomene Remziku.

                  A da ne pricamo o tome kako je spasio Adamsu karijeru, tako i Kewonu i Bouldu. O pricama da je raspalog Bergkampa vratio iz mrtvih, kao i samog Henrya kojeg niko nije htio, a o tome da ga je zapravo on tom Henryu dao priliku u Monacu prije nego sto ce otici.

                  Spinovi, sve sami spinovi.

                  Moze se pricat do prekosutra ovdje o tim spinovima.

                  Kos je isto dosao kao afirmisan fudbaler, svi znali za njega. Giroud o covjeka koji ima 46% uspijesnih pasova u Monpeljeu do igraca sa preko 80% u Arsenalu. Nidje ni A. Colea, pa ni Kolo Turea. A da ne pricamo o onim ludim alkosima Englezima.

                  Spin, spin, spin. Cisti hejt prema vrhunskoj osobi. Moze ga se htjeti da napusti klub, ali osporavati njega je krajnje sramotno.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    Niko mu nije rekao da je los u razvijanju igraca, samo da nije toliki majstor, posebno zadnjih 10 godina. Njegovi asovi su Viera, Ljunberg, Ture, RVP i Fabregas. Anri je bio formiran igrac vec kad ga je doveo ali mu je pomogao u zivotu promenom pozicije. Fabregas je poslednji pravi igrac kojeg je izbacio, cekamo Beljerina da vidimo u sta ce se razviti. Pravi se spin da je on 50 igraca izbacio sto nema veze s mozgom, mada je i ovo vise nego dovoljno za jednu karijeru.
                    Dosao kao formirano krilo, a otisao kao jedan od najboljih napadaca sveta. Mada me ova tvoja verzija price dosta podseca na pricu Jakovljevica kako je on stvorio Bogdana, a Dule je tu neka sporedna okolnost, tako nekako.

                    Comment


                    • Ako neko spinuje to si ti.

                      Na Eslija sam zaboravio u momentu, Turea sam gore pomenuo. Beljerin i Ivobi se jos cekaju, mada od drugog nece biti nista kao ni od Oxa a jebes Remzija realno i njegovu frizuru. Bergkamp, Adams i ekipa svi bili asovi pre njega, digao im je formu kad je dosao ali nema to veze sa stvaranjem. Onda je po tome Murinjo najveci stvaralac jer osim Sevcenka i Modrica svi su najbolje partije u zivotu pruzali kod njega.

                      Verhajen ga je odlicno opisao u jednom tvitu. Pre 20 godina bio revolucija, pre 10 godina ostali ga sustigli, danas je old fashion ili u prevodu domar iz Strazbura.
                      sigpic

                      Comment


                      • A posebna je sramota da niko ne spomene George Weah-a.

                        Sve redom poznavaoci fudbala, ali kad je Wenger u pitanju, zaboravit cemo neke detalje.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Weah 1988 dosao u Monako iz Tonere Jaundea, ako je iko osim Bogija i mene iz glave znao klub u kojem je igrao pre Evrope trazi mi sta hoces. Tako da se drzi ekonomije, fudbal prepusti meni.
                          sigpic

                          Comment


                          • A taj fitnes guru, zvani daj da pljujem sta stignem zapravo pojma nema o cemu prica. Kad kazem nema pojma o cemu prica, mislim na desavanja u drugim klubovima.

                            Wenger nikada, al nikada nije bio zaduzen za fizicku pripremu fudbalera. Ima tim koji se bavi time i cak su kupili kompaniju koja se bavi zdravljem fudbalera i istrazivanjem. Eno Xhaka kaze da svaki parametar prate. Ta prica o Wengeru i trening metodama je suplja prica, jer Wenger ne vodi treninge kako on misli. Jeste on bio revolucionar prije 20 godina, ali je bio revolucionar jer je doveo odgovarajuce ljude. Nije on nista izmisljao licno i glumio eksperta.

                            Kada fudbaleri dodju na pripreme, Wenger uopce nije na pocetnim treninzima kada se builda fitnes. Taj spin velikog broja povreda kod Wengera je kod igraca koji imaju hronicne povrede. Jeste on igrao igraca koji je bio pred povredom i kriv je za tu povredu kao sto je Alexis prosle godine, ali generalno Ozil u 3 godine koliko je ovdje imao onu povredu ligamenta gdje je Matic zvekno po nozi. Alexis isto jedna povreda u 2 godine. Giroud jedna povreda, Santi jedna povreda, Monreal bez povreda, Kos jedna povreda.

                            Druga je stvar sto je Wilshir invalid kada su mu kosti u potanju, a Remzika ima tanke misice, a Walcott isto rahljav. Diaby invalid itd itd.
                            Last edited by maliajnstajn; 02-09-16, 12:29.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ma ebes Ramzija frizuru, ali zato kakvo je Bekam Fergijevo otkrice . I mene jako interesuju te dodirne tacke izmedju Ivobija i Oxa . I na kraju je zakljucak da je Murinjo stvaralac, a Venger domar

                              Comment


                              • Venger kao menadzer ima ovlascenja da bira strucni stab i neke stvari promeni ako vidi da mu unistavaju igrace. Moze jedna-dve sezone da budu baksuzne, decenija ne moze da bude slucajna. Nije slucajno ni Klopove 3-4 godine a kamoli njegovih 12. Ili onda prodaj igrace koji ne mogu da izdrze nivo i tempo koji se ocekuje od 3. najveceg kluba ovako ozbiljne lige a nemoj da posle svakog poraza namestis onu tuznu facu i kazes "It was an accident."
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X