Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    [quote author=dart gunner link=topic=2670.msg160818#msg160818 date=1283011713]
    Ja ga ne bih prodavao,Robin mi je omiljeni igrac %QWT&W

    Ali Fab me jako nervira,mnogo se on prokurcio,nece da trci,previse je nonsalantan.
    [/quote]

    Poslati katalonskog seronju na pozajmicu u Lejton Orijent!
    Pa da ga mesari engleski tuku kao vola u kupusu!
    A tuzni jevrejcici protiv Wigana!
    &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      RvP bi trebalo da odsustvuje 2 sedmice zbog danasnje povrede gleznja.

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg161057#msg161057 date=1283037155]
        RvP bi trebalo da odsustvuje 2 sedmice zbog danasnje povrede gleznja.
        [/quote]

        Jao samo sto se oporavio +-*^%*

        Steta

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          [quote author=dart gunner link=topic=2670.msg160818#msg160818 date=1283011713]
          Ja ga ne bih prodavao,Robin mi je omiljeni igrac %QWT&W

          Ali Fab me jako nervira,mnogo se on prokurcio,nece da trci,previse je nonsalantan.
          [/quote]

          Robina ne bih prodavao bice uboiti sa Chamak-om

          Fabregasa i ja sam primetio ne igra se decku &*(@W6

          Bio je moj idol ali me je danas jako iznervirao &*(@W6

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg161057#msg161057 date=1283037155]
            RvP bi trebalo da odsustvuje 2 sedmice zbog danasnje povrede gleznja.
            [/quote]
            Pa to i nije tako lose(mislim nije dobro, ali kad je Persa u pitanju 2 nedelje odsustva je bolje nego 5 meseci), a i nece igrati za svoje Oranje reprezentaciju, gde se obicno povredi i propusti pola sezone posle toga!

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              Ja bih to prodao, a vi i AW kako hocete h5g6k8
              Treba nam jedan ubica u napadu, a ne ova seka Persa da gledam u pasulj hoce li neko popreko da ga pogleda pa da se povredi.

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                Arsavin je ubica,Uz onu Banderu bi leso isao,a Resija na ofanzivno krilo.
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  Ja te nista nisam razumeo.

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    Ovako nesto sam mislio


                    Arsavin-Bentner
                    Van Persi
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      [quote author=Liverpool FC link=topic=2670.msg161152#msg161152 date=1283079543]
                      Arsavin je ubica,Uz onu Banderu bi leso isao,a Resija na ofanzivno krilo.
                      [/quote]

                      Nije mi jasno ko je Resi $%&5qw7

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Van Persi
                        rimuje se resi van persi h5g6k8
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            Galindo: ''Arsenal je ostvarenje mog sna''



                            Mlada nada Arsenala, bolivijski veznjak, Samuel Galindo predstavljen je prije dva dana na stadionu El Helmántico, kao novi igrač Salamance. Topnici su ovog 18-godišnjaka posudili španskoj ekipi, jer nije uspio dobiti radnu dozvolu.

                            Galindo je u julu kompletirao svoj transfer u Arsenal, no do sada nije uspio dobiti radnu dozvolu, te je posuđen španskom drugoligašu, Salamanci.

                            Prije tri dana je otputovao u Španiju, a već dan nakon toga je zvanično predstavljen na stadionu Salamance, El Helmántico. U svom novom klubu, mladi Bolivijac će nositi dres sa brojem 16.

                            ''Bilo je jako teško raditi sa svim tim problemima u vezi papirologije. To je teško za igrača iz Južne Amerike, jer postoji mnogo birokratskih problema. Sada sam ovdje (u Salamanci) i veselim se suradnji sa novim saigračima'', rekao je Galindo, te dodao:

                            ''Arsenal? To je ostvarenje mog sna. Istina nikada nisam to očekivao. Kada su pokazali interes za mene, to me stvarno dirnulo. Sada je to realnost, a ja moram dokazati da sam donio pravu odluku'', završio je 18-godišnji Bolivijac.

                            Samuelov otac je prošlog mjeseca potvrdio kako bi ovaj igrač mogao skupiti dovoljno nastupa za reprezentaciju i tako dobiti radnu dozvolu prije početka sljedeće godine.

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              Jack Wilshire je jutros bio uhapsen ,ali je ubrzo pusten uz kauciju. On se navodno nasao u ulozi "peacemakera" u incidentu koji se desio u Kensginton High ulici u Londonu.

                              http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...y-morning.html

                              Theo Walcott i Kieran Gibbs su pozvani od strane Fabia Capela u tim Engleske za predstojece kvalifikacione utakmice za EP protiv Svajcarske i Bugarske.

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Nista ni od ove sezone, jer onaj majmun Aluminijum ce izgleda ostati prvi golman Arsenala!
                                Pa za njega je i Radisa iz partizana pojam za golmana!
                                #%d* #%d* #%d*

                                Comment

                                Working...
                                X