Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Arsenal London

    Danas cu navijati da ispadne Ajax od Dinamo Kieva, jer u tom slucaju kupujemo Stekeleburga i jos jednog stopera(Ajax ce puci finansijski ako ne udje u Ligu Sampinjona)!
    Kome igra Pantelic(dokaz da se evolucija ponekad krece i unazad) i mileram (Sulejmani), taj sledece sezone grca u dugovima!
    $JS}| $JS}| $JS}|

    a sta cemo onda sa nasmrkanim rakunom Aluminijumom?
    Nece ga kupiti ni Celta iz Viga!

    *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

    Comment


    • Odg: Arsenal London

      Sto se Stekelenburga tice, cuo sam da se u danasnjim holandskim novinama ozbiljno pise o tome,a Almunia ce nam braniti u CL posto Stekelenburg nece imati pravo nastupa u CL . Sto se stopera tice, Squillaci je gotova stvar i to je to ,ionako imamo preveliki roster, ne vjerujem da ce doci vise defanzivaca.

      Comment


      • Odg: Arsenal London

        [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg158987#msg158987 date=1282652191]
        Sto se Stekelenburga tice, cuo sam da se u danasnjim holandskim novinama ozbiljno pise o tome,a Almunia ce nam braniti u CL posto Stekelenburg nece imati pravo nastupa u CL . Sto se stopera tice, Squillaci je gotova stvar i to je to ,ionako imamo preveliki roster, ne vjerujem da ce doci vise defanzivaca.
        [/quote]
        Za ligu Sampinjona nam je dosta i Vito Manone (za grupnu fazu)!
        Aluminijum i poljski lukac najuriti do 31 avgusta, pa makar i platili da odu iz kluba!
        Takav tandem magaraca retko koji tim ima na golu!
        Nadam se da svajcarskog Karadjordja ne racunas u ozbiljnog igraca!
        Treba nam jos jedan cestit stoper(posto je Salvatore odigrao samo 14 utakamica za Sevilju u zadnje dve sezone)!

        Comment


        • Odg: Arsenal London

          Mora jos jedan.
          Mene da pitas doveo bih dva startna stopera i golmana.
          Sta radi Hart u Sitiju. Svi su duplo sigurniji zbog njega.
          Golman i stoper su pola tima.

          Comment


          • Odg: Arsenal London

            Pa dobro postoji mogucnost da dodje golman, sto se stopera tice Verma,Kos,Sqlly i Djourou, plus Song ako zafali ,sasvim dovoljno,i sasvim pouzdano, ne znam zasto toliko omalovazavanja prema Djuri. Inace Squillaci ce nositi dres sa brojem 18 i bice u rosteru za utakmicu sa Blackburnom. Vijest o zvanicnom prelasku bice uskoro objavljena i na ars.com

            Comment


            • Odg: Arsenal London

              AW je na danasnjoj press konferenciji potvrdio da je Squillaci novi igrac Arsenala ,ali nece ipak biti u rosteru za utakmicu sa Blackburnom. Wenger se dotakao i golmana, i rekao je da imamo 4 sjajna golmana (%fsd%&j, i da u ovom trenutku nije u poziciji da kupi novog,ali isto tako ne odbacuje mogucnost da novi golman dodje na Emirates.

              Rezerve Arsenala su pobijedile rezervni tim Boltona u gostima 0:5. h5g6k8
              To je bilo prvo kolo Barclays Premier Reserve Lige. Strijelci su bili : Jay Emmanuel-Thomas u 42. i 90. minuti, Nacer Barazite u 63. i Chuks Aneke u 70 i 81. minuti.
              Za rezerve Arsenala u ovoj utakmici nastupili su : Vito Mannone,Havard Nordtveit, Thomas Cruise, Gavin Hoyte ( 47. Nico Yennaris), Ignasi Miquel, Craig Eastmond, Mark Randall, Chuks Aneke (82. Roarie Deacon), Nacer Barazite, Benik Afobe ( 82. Cedric Evina), Jay Emmanuel-Thomas.

              Comment


              • Odg: Arsenal London

                Welocme!! @R&}* /#*^D

                Comment


                • Odg: Arsenal London

                  Opa, bravo #$&+|r

                  Morace da dovedu jos jednog golmana i stopera ako misle da pobede Partizan h5g6k8

                  Comment


                  • Odg: Arsenal London

                    [quote author=mr.gold link=topic=2670.msg160176#msg160176 date=1282911088]
                    Opa, bravo #$&+|r

                    Morace da dovedu jos jednog golmana i stopera ako misle da pobede Partizan h5g6k8
                    [/quote]

                    Neka kupe Radisu pa im nece biti dovoljno ni Mesija da dovedu. %QWT&W

                    Comment


                    • Odg: Arsenal London

                      Sto se tice Arsenala ,prema Wengerovim rijecima prelazni rok je zavrsen.
                      Evo tima za danas:

                      Almunia, Sagna, Koscielny, Vermaelen, Clichy, Cesc, Song, Diaby, Walcott, van Persie, Arshavin
                      Subs - Fabianski, Gibbs, Vela, Eboue, Rosicky, Wilshere, Chamakh

                      Comment


                      • Odg: Arsenal London

                        Van persi opet uspeo da se povredi +-*^%*

                        Al drago mi je sto smo tukli onu stoku alardajsa +*@WT*48*

                        Comment


                        • Odg: Arsenal London

                          Ima li neko da se nece povrediti.
                          Start je bio potpuno prosecan. Jebem ti kao da su od mleka. Dovedi bre nekog razbijaca jebem ti fudbal sa ovim pufnastim igracima $JS}|

                          Comment


                          • Odg: Arsenal London

                            U dobro je,izvrnuo je clanak,moci ce da igra za desetak dana.

                            Comment


                            • Odg: Arsenal London

                              Svileni *%@(D!RY-
                              Treba to prodati sto pre.

                              Comment


                              • Odg: Arsenal London

                                Ja ga ne bih prodavao,Robin mi je omiljeni igrac %QWT&W

                                Ali Fab me jako nervira,mnogo se on prokurcio,nece da trci,previse je nonsalantan.

                                Comment

                                Working...
                                X