Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Nasri ostane treba nam samo jedan štoper i eventualno jedan špic Van Persi nas je izvlačio na debelo prošlu sezonu dok Šamak i blentavi Bendtner nisu mogli da prdnu a i ja nebi bio toliko negativan a oni klošari u emisiji pre neki da neću da komentarišem ništa dela će pokazati ...

    I btw kažnjeni smo i mi i Newcastle za ono sranje ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kaznjeni svi osim Bartona.

      Comment


      • Originally posted by Krle View Post
        To mediji tamo svakog novog igrača Barse teraju da poljubi grb. Isto je bilo i sa Ibrahimovićem i Maksvelom. Kad su ih posle pitali zašto su to uradili oni su odgovorili da su im to rekli mediji da urade.

        Doduše u ovom slučaju Cesk je verovatno sa zadovoljstvom poljubio grb...
        Postoji razlika izmedju Maxwella,Ibrahimovica i Fabregasa.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Postoji, Cesk je uživao u tome...

          Ali to znači i da će svaki novi igrač koji dođe u Barselonu morati da poljubi grb jer tako traže katalonski mediji...

          Nego da ne bude off, evo preview sutrašnjeg meča:

          http://www.goal.com/en/match/64681/a...dinese/preview
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Ako Nasri ostane treba nam samo jedan štoper i eventualno jedan špic Van Persi nas je izvlačio na debelo prošlu sezonu dok Šamak i blentavi Bendtner nisu mogli da prdnu a i ja nebi bio toliko negativan a oni klošari u emisiji pre neki da neću da komentarišem ništa dela će pokazati ...

            I btw kažnjeni smo i mi i Newcastle za ono sranje ...
            Klosari? Mislis na komentatore sto su vodili emisiju u studiu pre pocetka PL? To su takvi kreteni da nemam reci, jos onaj lik dosao u sorcu u emisiju, pa gde to ima?
            Btw mislim da vam samo jedan stoper ne resava probleme. Pretpostavljam da je zelja Arsenala titula, mislis da ce Ramsey, Wilshere i Song uspeti to da donesu. Tesko... Rosicky je svake godine sve gori i gori. Arshavin je posustao jos prosle sezone, Walcott prosto nije dovoljno konstantan.
            A Nasri najverovatnije odlazi, nisam siguran da ce ga City uzeti, ali ima i drugih kandidata. A i Wenger ce shvatiti da je pametnije uzeti 20M sada nego pustiti ga za dzabe sledece godine. Valjda ce onda iskoristiti tih 50/60M od Fabregasa i Nasrija da popuni te rupe.
            I btw ono sto je Fabregas uradio - dao pare iz svog dzepa - je najjadniji potez u istoriji fudbala, i s njegove i s Barsine strane, koja ga toliko hoce a ne mogu da daju pare za njega.
            sigpic

            Comment


            • S Nasrijevog twittera:

              "I heard what the fans were singing about me on saturday and it is really disrespectful because i'm still a arsenal player"

              A evo sta su pjevali. Slazem se sa njima.

              Comment


              • Arsenalu bi Gourcuff legao kao budali samar. Ili igrac njegovog kalibra. Nece moci Jack na svim frontovima. Neka Wenger sada dovede adekvatna pojacanja jbt. Para ima, nema vise cekanja. Kada bi privoleo nekako Sambu da dođe, odbaran bi bila jos bolja i jedan vezni i to bi bilo to.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Ja sam mislio da ce njega Wenger dovesti kada je kostao nekih 15-ak miliona,ali su Francuzi bili brzi,steta jer ima strasne fizicke predispozicije za PL
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Funkerman View Post
                    S Nasrijevog twittera:

                    "I heard what the fans were singing about me on saturday and it is really disrespectful because i'm still a arsenal player"

                    A evo sta su pjevali. Slazem se sa njima.

                    Sad ce definitivno otici
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Krle View Post
                      Postoji, Cesk je uživao u tome...

                      Ali to znači i da će svaki novi igrač koji dođe u Barselonu morati da poljubi grb jer tako traže katalonski mediji...

                      Nego da ne bude off, evo preview sutrašnjeg meča:

                      http://www.goal.com/en/match/64681/a...dinese/preview
                      Cesc ima svako pravo da uziva u tome,pa znamo istoriju njegove karijere.

                      A to sto traze mediji,valjda je normalna stvar,poziras za slikanje,oni ti kazu ljubi grb,palac gore,osmeh i te fore,to je nista neobicno.

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Ljubio je on i grb Arsenala,a to je licemjerno

                        Torres je jednom prilikom rekao da su ti igraci najveci licemjeri i da je to izgubilo svaku draz,ljubi se grb samo jednog kluba kao sto je on samo Atleticov,a nece ni Chelsea-ov ni Livepool-ov jer za njih igra kao profesionalac -nista drugo,AM je njegova ljubav,jedina


                        Prebacite post ako je off
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • "Imao sam fenomenalan odnos sa navijačima i sa trenerom Arsenom Vengerom koji su mi dali sve i omogućili mi da postanem ono što jesam, da živim svoj san i to nikad neću zaboraviti. Razgovarao sam sa Arsenom u petak, da se oprostim, i toliko su me ponele emocije da u jednom trenutku nisam mogao da govorim. Imam samo lepe reči za njega, nikad neću moći dovoljno da mu se zahvalim. On je najbolja osoba koju sam upoznao u fudbalu. Bio mi je kao drugi otac", rekao je Fabregas, pa nastavio:

                          "I dalje sam navijač Arsenala i nastaviću da pratim klub, u njemu sam proveo osam divnih godina. Gledaću ih sutra protiv Udinezea, gledaću ih za vikend, gledaću ih kad god budem mogao i dolaziću u London. Ali moram reći da neću nikad prežaliti što nisam podigao nijedan pehar kao kapiten Arsenala", priznao je Fabregas.
                          Gospodinov citat .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Zamislite da Fabregas u sredu,nakon 3 dana u klubu,uradi ono sto sa Arsenalom nije mogao 5-6 godina,osvoji trofej...

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Originally posted by Phenom View Post
                              Zamislite da Fabregas u sredu,nakon 3 dana u klubu,uradi ono sto sa Arsenalom nije mogao 5-6 godina,osvoji trofej...
                              Okaci taj trofej macku o rep.

                              Comment


                              • Brate, nema potrebe da prozivas Arsenal. ;)
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X