Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ovakve stvari gadno potresu coveka........

      Comment


      • Lille striker Moussa Sow wants to link up with his former team-mate Gervinho at Arsenal.
        "I want to play at Arsenal," he said, speaking to Canal Football Club radio station. "I think my game is best suited to the Premier League.
        Heh bilo bi dobro
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kada sam video onu sliku gde ljubi barsin grb, srce mi strucnulo na tren.........kao da mi je neko zabo noz u ledja....mislim da je jedini igrac koji jos voli Arsena, Jack....

          Comment


          • Stvarno je emotivan onaj video. Lepo je uradjen. Da Wenger nije verovao u Cesca, davao mu sanse, on ne bi bio ovakav igrac kakav je sada. U Barci ne verujem da bi dobio takvu priliku.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • A nekako cemo valjda da preguramo, sunce mu zareno.....sutra protiv udinezea ce nas valjda obradovati.........AJMO BRE ARSENAL!!!

              Comment


              • Ni RVP ne igra sutra.......xaxaxa

                Comment


                • Originally posted by Dimitrije View Post
                  Ni RVP ne igra sutra.......xaxaxa
                  Sta se njemu desilo?
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Dimitrije View Post
                    Kada sam video onu sliku gde ljubi barsin grb, srce mi strucnulo na tren.........kao da mi je neko zabo noz u ledja....mislim da je jedini igrac koji jos voli Arsena, Jack....
                    To mediji tamo svakog novog igrača Barse teraju da poljubi grb. Isto je bilo i sa Ibrahimovićem i Maksvelom. Kad su ih posle pitali zašto su to uradili oni su odgovorili da su im to rekli mediji da urade.

                    Doduše u ovom slučaju Cesk je verovatno sa zadovoljstvom poljubio grb...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Zvaljo.

                      Samo da se Jack vrati, i kada bi jos neko kupio drvosecu Rosicky-og....
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Nije problem odlazak igraca koji hoce da ide, vec taj sto Venger verovatno nece dovesti adekvatnu zamenu.
                        sigpic

                        Comment


                        • RVP i nasri suspendovani, rosicky povredjen i sutra nemamo igraca za 4-3-3........ WENGERU MAJSTORE!!!!!

                          Comment


                          • Sutra ima prenos na RTS 2 Arsenal-Udineze...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Nije problem odlazak igraca koji hoce da ide, vec taj sto Venger verovatno nece dovesti adekvatnu zamenu.
                              Ma sada ce Wenger dovesti Kramarica ili Kovacica iz Dinama (mijesam ih obojicu).

                              Bio bi red da se dovede neko "normalan".
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ovako Arsenal pratim dobrih 6. godina,veliki sam navijac i nikada nismo dosada bili u ovakvoj situaciji......Oni na Sport Klubu su nas dobro iskritikovali pre neki dan,i upravu su oko svega,sa ovom ekipo za nas bi 6. mesto bilo ravno sampionskoj tituli!!!!!!Svi dobro znamo da Arsenal vec vekovima vecito ima problea ok povreda igraca,to ce verovatno biti slucaj i ove sezone,vec su sad povredjeni Diaby i Wilshere,i to bas sad kad su nam naj potrebniji posle odlaska Fabregasa(verovatno i Nasrija).Na fabregasu smo zaradili 25.520.000 £ sad je red na dolaske.......Od golmana nece biti nista ove sezone i ako dobrog golmana nismo videli jos od Lemana,odbrana mora da se pojaca,za mene jedina dva igraca koja imaju kvalitet da igraju u prvih jedanest su Sagna i Vermalen,treba nam jedan stoper podhitno a to ce 80% biti Cahill(sto je najsigurnija opcija) jel po meni Djourou i Koscielny jos nisu sazreli za Premijer ligu oni bi bili dobre rezerve i tu je i Squillaci onda bi imali dobre stopere,takodje nam treba jedan rezervni desni bek u slucaju povrede Sanje nebi imali zamenu jel ce i Ebue najverovatnije da napusti Arsenal tu bi nam dobro dosao Gregory van der Wiel mada to i nije realno ali bi nam trebao jedan solidan desni bek,Na levom beku imamo Gibbsa i Traorea sto je po meni Ok naredne sezone mozemo da dovedemo nekog boljeg.U napadu nek nam je bog u pomoci Van Persie je prva opcija i ima kvalitet,ali poznavajuci njega on ce vec u oktobru biti u gibsu xDDD,Chamakh je ok igrac moze da ulazi sa klupe i da pomogne,Bendtner ce verovatno otici,Walcott je po meni vise bocni igrac nego napadac to isto vazi i za ovog Chamberlain,tako da moramo da dovedemo jednog dobrog napadaca tipa Carlton Cole ili Abel Hernández(mada ni to nije realno)....Vezni red mora bolje da izgleda,bocni igraci su nam ok,tu imamo Walcott,Arshavin(neverujem da ce otici),Gervinho i ove klince Frimpong i Chamberlain tu smo dobri,od zadnjih veznik imamo Songa on je odlican,Ramsey(i ako ga Wenger gura da igra Playa on to nije i to se primecuje) i malog Eastmond i tu smo dobri,imamo takodje i Diaby koji nije klasicni zadnji vezni,ali nije ni play on je pravi srednji vezni xDDD,i od ovih sto razigravaju ofanzivnih veznih imamo Rosickog i Wilshere,tu bi nam dobro dosao jedan vrhunski ofanzivni vezni igrac(ukoliko ostane Nasri onda nam netreba niko na toj poziciji),tu mozemo da dovedemo igraca u pravim godinama tipa Jádson i Juan Manuel Mata(Wenger je reko da od toka nema nista ja licno neverujem xD),danas se pjavila informacija da ce Barton mozda da doje(ja cu se ubijem ako on dodje)ili nekog mladog igraca tipa Mario Götze(moj favorit prosle sezone ima je 15 asistencija za Borusiju Dortmund),Eden Hazard i Alan Dzagoev......E sad ostaje nam samo da se nadom da ce doci prva pojacanja i da ce mo napokon uzeti jedan trofej u inat svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X