Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vladan inače širi dezimformacije... ko vas je stavio na ignor svakako pojma nemate, jer nikakva obaveštenja ne dobijajate, ali poruke im nesmetano šaljete, dok njima ništa ne stže naravno... da, da.. Ali ako vidite da nema odgovora to vrv govori da nešto nije u redu, pogotovu ako pošaljete i drugu, treću, četvrrtu.....
    Last edited by miloolja; 06-11-16, 09:28.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #47
      E Vladane Vladane pa ti bi mene da ja stancujem poruke ko manijak

      Comment


      • #48
        Nije tačno da nema obaveštenja, ja sam jednom stavio nekog na ignore i kada je on napisao neki post meni je prikzano nešto kao, ovaj član vam je na ignore listi klikni da prikažeš poruku..

        Comment


        • #49
          Ne dobija obaveštenje ovaj koji je na ignor, o tome se radi. A ne dobijaš ni ti obaveštenje, već pošto si ga stavio na ognor, automatski ti se ne prikazuju njegovi postovi, dok ne otvoriš spojler. To je drugo.
          Last edited by miloolja; 06-11-16, 15:54.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • #50
            Kako mi srce zastalo kad sam video post u banovićima odma sam pomislio na brata fiksnog
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • #51
              Originally posted by Lord Gangara View Post
              Kako mi srce zastalo kad sam video post u banovićima odma sam pomislio na brata fiksnog
              Da se ne lazemo Gangaro, samo je pitanje vremena kada ce se i to desiti

              Comment


              • #52
                Šta se dešava sa satom na forumu? Već sad mi piše da su neki forumaši ostavili poruke u 20.30.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #53
                  Kada si neulogovan? Treba ga podesiti ide 2 sata unapred, kada se uloguješ sve je ok.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #54
                    Da, da, neulogovan ide 2 sata napred. Kad se ulogujem sve je OK. Hvala.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #55
                      U poslednjih pola sata problemi da se uđe ovde ...

                      This site can’t be reached

                      www.sportklub.info’s server DNS address could not be found.
                      DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #56


                        Od danas mi se ovo pojavljuje kod svih yt klipova na forumu.
                        Je l ima neki nacin da se bar skloni ovo obavestenje?
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Mr. Wolf View Post


                          Od danas mi se ovo pojavljuje kod svih yt klipova na forumu.
                          Je l ima neki nacin da se bar skloni ovo obavestenje?
                          Mislim da je to do samog foruma, tako je i kod mene.

                          Comment


                          • #58
                            Problem sa postavljanjem video klipova sa YT je izgleda samo ovde problem, na drugim forumima se sasvim dobro vidi klip kada postujem a ovde se samo vidi link..

                            Comment


                            • #59
                              Ako postujes skracen yt link, onda se ne vidi lepo, ali ako postavis ceo link, onda nema nikakvih problema
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • #60
                                Zaboravio sam da napisem da je problem preko andoida kada postujem..

                                Comment

                                Working...
                                X