Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba nam, zato sto nas nema.

    Broj postova na nedeljnom nivou nam je mizeran.

    Comment


    • A i nismo kao ovi drugi sto se non-stop svadjaju na svojoj temi
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Stefan se nikad nije deklarisao kao Grobar niti ce [emoji1]
        Partizan cijenim kao sto cijenim Real Madrid i ostale velike klubove koji su nekim dijelom obiljezili sport koji pratim, nista vise ili manje.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Da li je moguće napraviti, da ako jedan isti forumaš napiše dva uzastopna posta da se oni automatski merge-uju (spoje) u 1? Korisna stvar, postoji na drugim forum platformama.
          Last edited by dekkard; 10-11-19, 17:49.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Da li je moguće napraviti, da ako jedan isti forumaš napiše dva uzastopna posta da se oni automatski merge-uju (spoje) u 1? Korisna stvar, postoji na drugim forum platformama.
            Svidja ti se interfejs na Voxu?
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • vox je shit.
              mislim
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Svidja ti se interfejs na Voxu?[emoji3]
                Da, bolji je forum software, isti kao na PPP.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ovo je starija verzija foruma na kojoj većina novih funkcija nije moguće odradti, tako da džaba pišeš Dekki.. Jednom je admin podigao na noviju verziju i forum je radio otežano, tako da je ovo verzija na kojoj će i ostati..

                  Comment


                  • Ma trebali su to da prevaziđu posle toliko godina. Gomila stvari koje se ovde koriste je odavno prevaziđena. Takođe, ova platforma ima mali milion bagova.
                    Jednom kad koristiš platformu koja je user friendly to je jedan od bitnih preduslova da više novih ljudi dođe i piše, i ovi što pišu retko počnu češće to da rade.
                    Ali, izgleda da nikog nije briga.
                    Last edited by dekkard; 11-11-19, 13:21.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Jel bilo napada na sajt....Chrome mi prikazuje da su passwordi na njemu kompromitovani?

                      Comment


                      • Meni ništa nije javilo.

                        Proverio sam kad sam ovo pročitao inače ne koristim Chrome.

                        Comment


                        • Nije bio nikakav napad, desava se to izvesno vreme da izbaci ponekad taj bug ili sta li je. Sve je pod kontrolom.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Može li se više banovat više onaj bot, zatrpava teme lik

                            Comment


                            • Opera mi kaže da ne ulazim na sajt, a i antivirus mi izbacuje da je virus neki blokiran.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Zna to tako s vremena na vreme, meni nista ne izlazi
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X