Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Ako si preko tt onda je normalno da ne vidis, a ako udjes preko browsera onda bi trebalo da se sve vidi.
    Nisam preko tt. Koristim samsungovu aplikaciju za net i izgleda da je do nje. Mislim da sam je skoro i azurirao, verovatno je od tada problem. Sada sam proverio sa chrome na telefonu i sve se lepo vidi.

    Comment


    • Kako radi ovaj bb code za facebook, ja do dana današnjeg nisam uspeo da provalim?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Kopiras samo brojeve video klipa, isto kao sto radis za tw.

        Evo ti primjer. Klik za pocetak.

        Last edited by Rossonero; 21-01-18, 16:55.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Da malo moderatori i ostali sa vrha foruma ne preceruju sa banovima?

            Briga mene, niko mi odje nije bitan da se odma zna. Ali od kad je dosla ova kao smjena sa vrha, nekako prelako se dava Ban. Moje misljenje. Mozda grijesim, ne znam.

            Dobro razmislite, jer mozda cete nakon nekog vremena ostati bez clanova. A i polako i ostajete.

            Nek se ovi novi moderatori/administratori ne nadju uvrijedjeni. Nije nista lose.

            Comment


            • ima li neki mejl na kojem se moze obratiti ljudima sto rade aplikacije za iOS. vec dva updejta na iPadu se kresuje aplikacija kada se otvori raspored programa.

              Comment


              • Nadam se da se niko neće naći pogođenim, interesuje me....
                Kako to da se može mjenjati nick - nema logike i nije nigdje praksa.

                Comment


                • Nick je oduvek mogao da se menja, samo sto su pre clanovi smarali admine, a vec duze vreme mogu sami i postoji nickname history, pa je lakse pratiti.
                  A nije tacno da nije nigde praksa, postoji dosta foruma gde je to omoguceno.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nisam pobornik mjenjanja avatara a o ovom da ne pričamo. Ako se registruješ kao Pero onda si Pero dok postojiš......

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      Nisam pobornik mjenjanja avatara a o ovom da ne pričamo. Ako se registruješ kao Pero onda si Pero dok postojiš......
                      Osim ako si "registrovan" kao Radojka, pa postanes Dara.

                      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                      Comment


                      • Jesu li ova 4 bana u zadnjih par sati stvarna ili se to više ne upisuje u Banove.

                        Comment


                        • Lakse bi bilo da si ga samo podsetio preko PP i garantujem da bi bilo dopisano.

                          Comment


                          • Od kako RF izgubi meč forum nešto štuca. Il je Bojana ljuta il se nešto pohebalo.

                            Comment


                            • Ja nemam problem, je l' ima jos neko?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Svaki drugi put kad osvježim stranicu izbaci eror i onda tako vrti minut.

                                Comment

                                Working...
                                X