Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ma dje Aki zloban Fiksni, ako dobije Tramp on ce ti pomilovati kaznu, takav je to covjek. Bicete vi najbolji drugari.

    Mozes znati jesi li na ignoreu nekome samo ako tom nekom probas da posaljes pm, a ne dozvoljava ti forum. Ako das npr, a ovo je samo primjer, Akiju reputaciju, moras dati 15 reputacija drugim clanovima da bi opet dao Akiju.
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by 61563 View Post
      hahah nije odoleo ili su mozda Hilari u medjuvremenu skembali,nisam ispratio danas nista oko izbora

      Ajnstajns je jso i dobar,on jes da se ne razume u neke stvari l ne verujem da zloban,mozda gresim,danas na teniskom delu da ima mnogo gorih
      Aki je fedov navijač, ali uvek priznaje novakovu veličinu, gospodski nema šta, za razliku od ovih drugih.

      Verujem da je njegova prognoza za izbore utemeljena na realnim pretpostavkama, ne bi Aki pričao tek tako, ozbiljan je to čovek.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Vladan View Post
        Ma dje Aki zloban Fiksni, ako dobije Tramp on ce ti pomilovati kaznu, takav je to covjek. Bicete vi najbolji drugari.

        Mozes znati jesi li na ignoreu nekome samo ako tom nekom probas da posaljes pm, a ne dozvoljava ti forum. Ako das npr, a ovo je samo primjer, Akiju reputaciju, moras dati 15 reputacija drugim clanovima da bi opet dao Akiju.
        Znaci sad posto me 90 foruma obozava trebao bih,bas da pokusavam,a znaci Prle je tu slagao mislim na reputacije
        E da ko banuje na tenisu?
        Hvala

        Comment


        • #34
          Veliki je gospodin fiksni uvideo to Brajko kad je napisao da ignor lista nema poentu. Gospodski maniri.

          Comment


          • #35
            Originally posted by goku View Post
            Aki je fedov navijač, ali uvek priznaje novakovu veličinu, gospodski nema šta, za razliku od ovih drugih.

            Verujem da je njegova prognoza za izbore utemeljena na realnim pretpostavkama, ne bi Aki pričao tek tako, ozbiljan je to čovek.
            Ne znam kakv je na tenisu moracu da se pozabavim malo tamo,samo da vidim ko banuje tamo,a to oko izbora se bas ne razumem al znam za sta se ajnstajn uvati taj ili ti gube,tako da uvek konrta i dobijas
            Last edited by 61563; 05-11-16, 23:29.

            Comment


            • #36
              Originally posted by 61563 View Post
              Znaci sad posto me 90 foruma obozava trebao bih,bas da pokusavam,a znaci Prle je tu slagao mislim na reputacije
              E da ko banuje na tenisu?
              Hvala
              Bojana, Olja i Prskaj

              Nema na cemu dobri i podosta posteni Fiksni.
              sigpic

              Comment


              • #37
                Nije los fiksni istina je to

                Ja recimo isto ne vidim potrebu za tom opcijom jer mi je nekako djecija,a u sustini posto pojedine clanove ne citam prosto mis uradi svoje i prekosci sam
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #38
                  Originally posted by goku View Post
                  Aki je fedov navijač, ali uvek priznaje novakovu veličinu, gospodski nema šta, za razliku od ovih drugih.

                  Verujem da je njegova prognoza za izbore utemeljena na realnim pretpostavkama, ne bi Aki pričao tek tako, ozbiljan je to čovek.
                  Moja prognoza je utemeljena na metrikama koje ja razumijem i mogu izmjeriti, a drugi koji ne poznaju oblast, ne znaju o cemu pricam. Rijec je naravno o marketingu, uticaju, ubjedjivanju, prodaji i trendovima.

                  Takodjer jer pratim ove malo teorije zavjera, ali samo malo, vjerujem da ce probati da mu otmu pobjedu, ali nece uspijeti jer je jednostavno pokrio sve pozicije i prevelik je da mu ukradu. Jos jedna bitna stvar je sto, razlika nece biti 1-2% vec oko 6-11% u ukupnim glasovima, a toliku razliku je tesko namjestiti.

                  Prebacite ovo dole u pricaonicu, ja odo vani, cujemo se sutra.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Bojana, Olja i Prskaj

                    Nema na cemu dobri i podosta posteni Fiksni.
                    Kuku,pa vise cu biti u Banovcima,ako krenem na tenisu,bojana voli Feda,Olja me obozava...e sad za Prskaj ne znam kakav je videh samo da je poslao Sandugp na BB

                    Comment


                    • #40
                      Poslao ga na Banovo brdo.

                      Neces, ako ne vrijedjas clanove nece te niko banovati.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Moja prognoza je utemeljena na metrikama koje ja razumijem i mogu izmjeriti, a drugi koji ne poznaju oblast, ne znaju o cemu pricam. Rijec je naravno o marketingu, uticaju, ubjedjivanju, prodaji i trendovima.

                        Takodjer jer pratim ove malo teorije zavjera, ali samo malo, vjerujem da ce probati da mu otmu pobjedu, ali nece uspijeti jer je jednostavno pokrio sve pozicije i prevelik je da mu ukradu. Jos jedna bitna stvar je sto, razlika nece biti 1-2% vec oko 6-11% u ukupnim glasovima, a toliku razliku je tesko namjestiti.

                        Prebacite ovo dole u pricaonicu, ja odo vani, cujemo se sutra.
                        E molim te samo kad stignes do 8 nov ako moze da mi napises koliko ce elektora osvojiti i koje drzave ce pokupiti

                        Comment


                        • #42
                          I ako bi mogla administracija, ali ozbiljno, da zabrani promenu nadimaka, obraćaju mi se neki ljudi po temama ne znam ko su ?

                          Šta to znači, guraš jedno ime sedam dana, drugo narednih sedam dana treći nick.....zabraniti to, hvala.

                          Comment


                          • #43
                            Slazem se sa Brajkulom.

                            Sent from my Samsung using Tapatalk

                            Comment


                            • #44
                              Realno Roso brate. Zamisli ti si sad 6 godina na forumu, institucija si, i promeniš ime. Pa šta bi to značilo ?

                              Mada nije isto npr. kada bi ga ti promenio i ovi prolaznici, gologuzani, žargonski rečeno.

                              Stvarno to treba zabraniti.

                              Comment


                              • #45
                                Kakve su ti to pobune protiv modernizacije foruma, Brajko
                                Last edited by Lion; 06-11-16, 02:15.

                                Comment

                                Working...
                                X