Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislio sam da se doradi verzija za mob....ako bi avatar bio nesto umanjen i isao iznad posta a ne pored posta mislim da bi citanje bilo preglednije. Zato sto bi tada tekst posta isao po celoj sirini ekrana a ovako zbog avatara se tekst prelama na 60 posto sirine ekrana pa su i slova sitnija.

    Comment


    • jesi probao tapatalk? Ja ga nisam dugo koristio. Mobilne verzije su jako loše i mislim da to ne može da se promeni. Meni je pretraživač najpregledniji, + ova albanska tema (Blackend-Red)
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Kako da na tt nadjem SKForum?
        Bio je uvek, a sada ga u pretrazivanjima tt nema
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Kako da na tt nadjem SKForum?
          Bio je uvek, a sada ga u pretrazivanjima tt nema
          Jesi probala ovo?
          Spoiler


          Послато са G3121 уз помоћ Тапатока
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Hvala Marice, pronasla sam i sredila sinoc.
            Gllupi tt odjednom prepoznaje samo SK bez foruma, bas kao na tvojoj slici.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Kada ulazim na forum preko racunara izbacuje "neki sajt" i onda idem na back i ponovo na link foruma i tek tada preusmjeri na forum. To je slucaj vec poslednjih nekoliko mjeseci. Da li se i vama to desava?

              Meni to nije veliki problem ali mozda jeste problem za forum jer ako neko planira da se registruje on vjerovatno nece dva puta pokusavati da udje na forum (odnosno nece pokusavati ici na back pa ponovo na link foruma) vec ce pomisliti da forum ne postoji vise.

              Bilo bi dobro da se to rijesi sto prije.

              Comment


              • Uglavnom su pitanja oko ovog preusmeravanja. Meni se to dešavalo, al u podešavanjima Opere sam rešio taj problemčić tako da sad toga nema. Već je i pisano da to nije ništa strašno i da nema opasnosti. Al bilo bi dobro da se to reši. Ono što je meni problemčić trenutno jeste da me forum posle samo 5 minuta neaktivnosti sam odjavi.

                Comment


                • Cekiraj zapamti me prije prijave.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Cekiraj zapamti me prije prijave.
                    Fala Rosonero! Lako rešiv problemčić samo sam trebao ranije pitati.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Uglavnom su pitanja oko ovog preusmeravanja. Meni se to dešavalo, al u podešavanjima Opere sam rešio taj problemčić tako da sad toga nema. Već je i pisano da to nije ništa strašno i da nema opasnosti. Al bilo bi dobro da se to reši. Ono što je meni problemčić trenutno jeste da me forum posle samo 5 minuta neaktivnosti sam odjavi.
                      Vjerovatno nije opasno ali glavni razlog zbog kojeg sam skrenuo paznju je zbog ljudi koji planiraju da se regustruju na forum a mogu pomisliti da forum trenutno ne funkcionise ili da ne postoji vise.

                      Comment


                      • To su neke reklame verovatno Ognjene.. Instaliraj neki addblock koji to blokira i rešićeš problem.. A vi što imate Operu, čekirajte u podešavanju da vas ne brani od potencijalnih pretnji i neće vam više izlaziti ono da nije bezbedan sajt ili jednostavno predjite na MF ili Chrome..
                        Last edited by Lord Aleksoni; 17-05-19, 16:20.

                        Comment


                        • hoće li biti nekih forumaških izbora, ipak je ovo demokratski forum i demokratskoj državi?
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Izbori za?
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • administraciju i moderaciju
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • A zasto bi bili?
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X