Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja je fora sa ovim: Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite korisniku?
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Mislim da moras da podelis 10 reputacija pre nego sto mozes opet istom korisniku da dodelis.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        P.S.
        Ja ocigledno ne umem da postavim slike
        Kada dodam preko URL on mi samo stavi IMG i /IMG ali se ne vidi slika. Kada zakacim fajlove onda su minijaturne slike
        Evo i preko url pa moze da se klikne da odvede na slike: Slike online
        Isto. Da li si uspeo da resis problem?
        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

        Comment


        • Originally posted by Larisa View Post
          Isto. Da li si uspeo da resis problem?
          Postavite ih negde na netu, recimo Imgur, pa ih linkujte odatle.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Fotka koja se postavlja sa neta, kopira se link fotke i stavi u img kod, a sa kompa mora da se uploaduje (ako zelite da bude normalna/velika), pa taj copy link opet u img kod, a ima vise programa besplatnih na netu, ne mora da se skida nista, kao ovo sto kronos kaze
            Direktno iz kompa su male u atacmentu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Jel ovo samo meni sporije ucitava stranice?

              Comment


              • Kod mene je sve ok.

                Comment


                • Jedno pitanje, usaglašavaju li se moderatori glede dodjeljivanja kaznenih poena za neke prekršaje određenim članovima ili svaki moderator to čini na svoju ruku?

                  Comment


                  • Koji pdf te zanima?
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Košarkaški konkretno.

                      Ukoliko nekome kažem da se provaljuje iz posta u post što se potkrijepi argumentima to ne može biti provokacija i na osnovu toga se ne bi smjeli lupati kazneni poeni. Mislim očito može jer se moderator našao uvrijeđen, ismijan pred drugima ili što li već jer vakat je da se stvarno provalio.

                      Čisto sumnjam da Bojana nekom lupa kaznu na tenisu kad joj netko kaze Bojana lupaš Federer nije najbolji ikada i slično, pa me zanima donosi li on te odluke sam na svoju ruku ili se konzultira sa tobom, Oljom, Bojanom, i Srdanom etc

                      Comment


                      • Originally posted by Mrkela View Post
                        Košarkaški konkretno.

                        Ukoliko nekome kažem da se provaljuje iz posta u post što se potkrijepi argumentima to ne može biti provokacija i na osnovu toga se ne bi smjeli lupati kazneni poeni. Mislim očito može jer se moderator našao uvrijeđen, ismijan pred drugima ili što li već jer vakat je da se stvarno provalio.

                        Čisto sumnjam da Bojana nekom lupa kaznu na tenisu kad joj netko kaze Bojana lupaš Federer nije najbolji ikada i slično, pa me zanima donosi li on te odluke sam na svoju ruku ili se konzultira sa tobom, Oljom, Bojanom, i Srdanom etc
                        Obzirom da ti je klon KunAguero trajno banovan - sta ocekujes?
                        Last edited by kronostime; 08-02-19, 17:50.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Obzirom da ti je klon KunAguero trajno banovan - sta ocekujes?
                          Uvijek me zanimalo kako provalite klona,mislim volio bih da ja sebi napravim jedan ali ne znam isplati li se?
                          Jako bih se trudio da me ne provalite,cak bih pravio svadje sam sa sobom.

                          Comment


                          • IP adresa.

                            Postoji li mogućnost za ubacivanje neke preglednije teme za mobilne telefone?
                            sigpic
                            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                            Comment


                            • Originally posted by jakvuk View Post
                              IP adresa.

                              Postoji li mogućnost za ubacivanje neke preglednije teme za mobilne telefone?
                              Postoji i jos pouzdanijih nacina sem IP adrese.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by jakvuk View Post
                                IP adresa.

                                Postoji li mogućnost za ubacivanje neke preglednije teme za mobilne telefone?
                                Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X