Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako imas CCleaner, najbolje da pustis da on sve odradi.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Ako imas CCleaner, najbolje da pustis da on sve odradi.
      OdraDIO danas.....jednom uspeo da se konektujem bez problema, pa sada opet isto...sad ću još jednom...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Cuk...ne pomaže
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Izgleda da neko DDoS-uje server.

          Comment


          • Ne znam da li sam na pravom šalteru, ali da probam...

            ... imamo dole temu Ex-yu fudbalske lige i tu se partizanovci i ostali zvezdaši malo štipamo i o jadu zabavljamo, a ponekad bobami zarakijamo, izdrogiramo, ugasimo svetlo i onda ko šta dovati. Tada dolazi do scena gde oni kao kukaju i skviče, a moderatori prete. Potresno. Cenim da bi se to promenilo kada bi i mi partizanovci imali moderatora iz svojih redova. Zato je Constantin predložio da ga zameni dobar čovek i još bolji forumaš Cooper, a ne bi niko imao ništa protiv ni da proširite nadležnosti Kronosu i na fudbal. Nema tih 1000 evra za koje njih dvojca ne bi prihvatili tu nezahvalnu dužnost.

            Uglavnom, eto 2 odlična kandidata pa kada bude zasedala centralna otadžbinska uprava foruma bilo bi lepo da nas obavestite o odluci.

            Pozdrav.

            Živeo Partizan! Živela sloboda!

            Comment


            • Comment


              • Dođi juče.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Imam problema pri svakom pristupu sajtu, uvek mi iskoci obavestenje da ima virusa, cak se desi nekada da me posalje na drugu adresu pa onda tek radi. Mogli bi ovo korigovati jer traje vec mesec dana.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Imam problema pri svakom pristupu sajtu, uvek mi iskoci obavestenje da ima virusa, cak se desi nekada da me posalje na drugu adresu pa onda tek radi. Mogli bi ovo korigovati jer traje vec mesec dana.
                    I meni se dešava,to je izgleda do našeg antivirus programa.Konkretno kod mene ESET
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Moj je AVAST na racunaru, ali isto se desava i kada udjem preko telefona. Otvara mi totalno drugi sajt, pa tek iz drugog puta otvori SK.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja takvih problema nemam, ni kod kuce ni na poslu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Meni ovo izbacuje

                          Screenshot_4.jpg
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Za divno cudo ni ja nemam ovih problema, a na oba kompa imam Avast.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Meni ovo izbacuje

                              [ATTACH=CONFIG]16356[/ATTACH]
                              Meni, mislim, mesec dana tako izbacuje...
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • meni na kompu izbacuje,a na telefonu i tabletu jok

                                Comment

                                Working...
                                X