Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    I šta sad, opet nema postova ?
    Bolje da nema postova, nego ono ruglo od foruma na kojem smo bili 15-ak dana. Evo sto je bio ruzan i nikakav, nego sto nista nije na njemu radilo.

    Comment


    • Ne mogu ljudi od srece da pisu, drhte im ruke
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kad nešto praviš i ideš da kompajliraš i ne pojavi se nijedan error, tek tad znaš da nisi nešto uradio kako treba.
        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

        Comment


        • Hoćemo da like proradi!!!!!

          Comment


          • Za pocetak ne rade lajkovi, ali dobro sve su to sitnice.

            Comment


            • Ne rade jer se modul placa sa...

              Sent from my Lenovo S860 using Tapatalk

              Comment


              • Ma ko šiša lajkove, nisam mogao da se ulogujem 5 dana, a imao sam svašta da napišem za Vengera npr.

                Comment


                • Ma kakvi lajkovi ne radi mi settings... ponekad se pojave teme, ne uvek i čitanjem nestanu..
                  Hoću da mi radi settings..kao svima
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bojana daj temu za 500 otvori

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma kakvi lajkovi ne radi mi settings... ponekad se pojave teme, ne uvek i čitanjem nestanu..
                      Hoću da mi radi settings..kao svima
                      Ista prica. Ko zmurke da se igramo.
                      Cini mi se da ovo opet nije ista verzija al je jedno 1000 puta bolje od onog rugla.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ma jbs lajkove, vazno samo da je brzo i stabilno. Ako mogu da ostanu postovi super, ako ne mogu sta da se radi, moze se i iznova. Ako nece da ga placaju vise ima besplatnih softvera. Ako nece SK da ima forum sta da se radi, nadje se drugo mjesto.
                        sigpic

                        Comment


                        • E hvala sestro moja, napali me dušmani kako samo meni nešto fali.. lakše ćemo protiv ovog estblišmenta da se borimo
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ma jbs lajkove, vazno samo da je brzo i stabilno. Ako mogu da ostanu postovi super, ako ne mogu sta da se radi, moze se i iznova. Ako nece da ga placaju vise ima besplatnih softvera. Ako nece SK da ima forum sta da se radi, nadje se drugo mjesto.
                            Neće da ga plaćaju više?
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Neće da ga plaćaju više?
                              Kazem ako, covjek se na sve navikne, a naravno da oce, bez brige. Izdrace se bez lajkova na neko vrijeme.
                              sigpic

                              Comment


                              • Lajkovi su najmanji problem, neka forum bude stabilan i brz kao sto je prosli bio i da radi tt.

                                Comment

                                Working...
                                X