Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tehnicki problemi i pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ne menja stvar ..hoću i meni da radi.. da ne bi imali i vi nekih problema...prosto
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Radi sve perfektno, admin može u zasluženu penziju.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        To ne menja stvar ..hoću i meni da radi.. da ne bi imali i vi nekih problema...prosto
        Ae probaj sa nekog drugog browsera, ja sam na chromu izbrisao kolacice i proradio je jbm li ga...

        Comment


        • J...š i podršku za novu verziju i sve, ovo je milina sada otvara kao zmaj što reče Rosso

          Comment


          • Ovo je Vladanova strana koju kada refrešujem normalno se apdejtuje, tj tamo gde ko nešto piše objavi se https://www.sportklub.info/forum/sub...n&folderid=all

            A ovo je moja... nisu iste adrese https://www.sportklub.info/forum/usercp.php i brlja opasno ili ima sve ili fali 2/3

            Neće Rosso ni sa dr brovsera
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Prije otvori temu nego što kliknem, strašan problem.

              Comment


              • Ovo je u stvari nova verzija samo doradjena do kraja.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ovo je Vladanova strana koju kada refrešujem normalno se apdejtuje, tj tamo gde ko nešto piše objavi se https://www.sportklub.info/forum/sub...n&folderid=all

                  A ovo je moja... nisu iste adrese https://www.sportklub.info/forum/usercp.php i brlja opasno ili ima sve ili fali 2/3

                  Neće Rosso ni sa dr brovsera
                  Klikni na pretplate lijevo.

                  Comment


                  • Ima još jedan problem.. Klikneš lajk ništa se ne dešava čak i kada se refreshuje stranica ne vidi se da si dao lajk..

                    Comment


                    • Zato sto je beta ponovo, treba da vrne 4.2.3 ili 4.2.2, no polako, neka odspava prvo, a vi napisite spisak problema, bice mu milo da ga vidi
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Klikni na pretplate lijevo.
                        Gde na pretplate levo?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Test
                          Last edited by pecaros; 17-02-17, 17:39.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Gde na pretplate levo?
                            Ista mi adresa kao kod tebe kad odem u settings prikazuje samo nove postove a pročitane makne. Ako hoću da se pojavi sve kao u Vladana kliknem lijevo na pretplate. Imaš padajući meni lijevo?

                            Comment


                            • I šta sad, opet nema postova ?

                              Comment


                              • Imam i piše da sam pretplaćena na temu.. odjavila se, prijavila opet isto

                                Ali opet ne mislim onda isto.. jer ne znam kako ti se pojavi kao V.. gde tačno klikneš..imenuj ga. nemoj levo desno
                                Last edited by miloolja; 17-02-17, 17:37.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X