Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi sajt Sport Kluba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala na odgovoru.Dovoljno mi je i ovo sto sam cuo.Trazim drugog operatera

    Comment


    • Dajte ljudi, zašto u nedjelju utakmica Las Palmas - Celta ide na SK HD, što nije moglo ići na SK 6 koji je ionako u to vrijeme zacrnjen u Hr, jer nemaju pravo na formulu, a program je bezveze blokiran! Stignu li to još promjeniti, jer dosta operatera pogotovo kablovskih u Hr nemaju SK HD!

      Comment


      • Meni se svidja,i svidja mi se što imju video klipovi sa našim komentatorima sa SK-a..
        Što je kritika tiče,za sajt ih nemam,ni za forum,ali za Gojka imam,ali bolje da ne pišem ovde
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Ај нек мењају више овај видео плејер на сајту. Колико људи се жалило на њега и нису могли да га промене. Очајан је, стварно. Не могу ни један видео да погледам како ваља. Сваки забоде после пар минута гледања.



          Или нек окаче и клипове на јутјуб па ме не интересује уопште.
          Last edited by Урош94; 30-12-16, 16:24.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • I sklonite ovog MC Stojana,iritira opasno.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by Урош94 View Post
              Ај нек мењају више овај видео плејер на сајту. Колико људи се жалило на њега и нису могли да га промене. Очајан је, стварно. Не могу ни један видео да погледам како ваља. Сваки забоде после пар минута гледања.
              Meni zabada samo kada stisnem pauzu u toku gledanja klipa, tj ako pauziram u nekom trenutku, nastavim sa gledanjem i posle par minuta pukne. Kada odgledam kompletan klip bez da pauziram radi normalno.

              Comment


              • Već se pričalo o tome ali ništa nije u rađeno po tom pitanju. Da li je toliko teško ili neizvodljivo staviti da dan u programskoj šemi počinje u ponoć a ne u 6 ujutro? Kako sada da vidim šta ide trenutno i u sledećih par sati?

                Comment


                • Originally posted by Darkko View Post
                  Već se pričalo o tome ali ništa nije u rađeno po tom pitanju. Da li je toliko teško ili neizvodljivo staviti da dan u programskoj šemi počinje u ponoć a ne u 6 ujutro? Kako sada da vidim šta ide trenutno i u sledećih par sati?
                  izaberi onu drugu vrstu prikaza, po defoltu ti je onda padajuća, samo klikni na onu pored, plus imaš onu poslednju "sada, sledi, posle"
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Мењајте огавни видео плејер.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X