Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi sajt Sport Kluba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Preko kompa mi radi sve ok , vidim forum ikonicu , ne koči kada prebacujem na neku drugu vest ali i meni je preko telefona baš loše , moguće da ima nekih problema sa android sistemom
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • #32
      E da, pregled programa je los, na starom sajtu je to ekstra bilo uradjeno.

      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

      Comment


      • #33
        Originally posted by Rossonero View Post
        Ipak se radi nesto.

        Sent from my Samsung using Tapatalk
        Sistem te laze, ne veruj sta ti kaze

        Comment


        • #34
          avatar i dalje ne moze da se promeni, izbacuje ovu gresku:
          Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/ikomedia/public_html/sportklub.info/forum/includes/class_image.php on line 444

          a sajt moram par dana da testiram, trenutno mi se ne svidja sto je bledunjav, nema mnogo kontrasta pa izgleda kao da jos nije zavrsen
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • #35
            I nek neko kaže ovima što kače linkove na fejsu, u nekim momentima naslovi članaka podsjećaju na kurir, telegraf i ostale prirodne nepogode.

            Ja imam odbojnost prema toj vrsti naslova gdje ću ja kao kliknuti da bih saznao o čemu se zapravo radi u članku. Naprotiv, neću nikad kliknuti ali ću otvoriti svaki članak koji mi djeluje iole zanimljivo. Mislim da medij poput SK-a ne bi smio dozvoliti sebi te senzacionalističke-mistične naslove jer zbog istih gubi kredibilitet.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • #36
              imas li sad ovu gresku ?

              Comment


              • #37
                Za promenu Avatara da.

                Osim sto mi je stiglo 16 reputacija odjednom.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • #38
                  Da, avatar i dalje ne moze da se promeni, ista greska.

                  A ja sam sad ukljucila notifikacije za reputacije, da vidimo da li rade, tj. da li mogu da se skinu, ali izgleda da to i dalje ne radi.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • #39
                    Vizuelno mi se sviđa. Ne sviđa mi se ono na šta je već ukazano:

                    - prenatrpana početna strana
                    - programska šema, može (treba) to mnogo jednostavnije, pogotovo iskakanje dodatnog prozora kad je cursor preko nekog događaja. Ne može se pobeći od toga.. neko malo zaokruženo "i" na koje bi se kliknulo za dodatne info. bi bilo super

                    Aplikacije nema za WP, ali na to sam već navikao

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by BogdanB View Post
                      E da, pregled programa je los, na starom sajtu je to ekstra bilo uradjeno.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                      Da, ovo je užasno. Kao npr Eurosport je sada. Ježim se od toga. Pet minuta mi treba da nađem termin koji me zanima.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • #41
                        Da, taj pop up prozor kod programske seme bas nervira
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • #42
                          Naslovna prenatrpana plus je svetlo bole oci od gledanja.. Ne znam gde prvo da gledam. Previse informacija. Plus se plasis da da stavis kursor bilo gde.

                          Rezultati ce biti zanimljivi.

                          Nekako na svakoj temi ima previse informacija. I sve te zanima da te onda nista ne zanima. Bas me nervira ovo favoriti. Nekako previse upada u oci. "Razumem kako je trebalo da izgleda", ali mi je previse. Valjda ce se korigovati neke stvari.

                          Plus pored kontakta dodati forum. I spasiti nas.
                          Last edited by l1m4r; 11-10-16, 21:29.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • #43
                            Mora da ih je EU castila novim sajtom.
                            Pa je takav.

                            Sajt je ....
                            Da ne psujem.

                            Comment


                            • #44
                              Izgasite ove rep notifikacije, imam 21 i nerviraju me

                              Kod programske seme kad se izabere vrsta prikaza vertikalna onda je sema bas ok, ali u originalu je preglomazna, moralo bi da se koriguje.

                              Rezultati i pracenje utakmica je haos, kapa dolje
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Preko telefona stopa uzasno.

                                Sent from my Samsung using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X