Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi sajt Sport Kluba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    @Vatrogasac: To za klipove se i meni dešavalo, kod mene je problem bio u adblocku, kad ga isključim učitava ih normalno

    Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

    Comment


    • #62
      Ja nemam taj problem sa ucitavanjem videa, svaki ucitava preko mobilnog pretrazivaca bas sporo doduse
      sigpic

      Comment


      • #63
        Novi sajt izgleda fantasticno sve dok se ne otvori pregkled programa. Prvo preglomazno, druga stvar da nadjem nesto treba i po par minuta. Ako je ikako moguce napraviti onako kako je bilo na starom sajtu. Jedina zamjerka je to. Ostalo sve funkcionise ...

        Comment


        • #64
          Sve je super, samo da ne štopa, a već ćemo se navići kroz par ulazaka na sajt.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #65
            Originally posted by MasHe View Post
            Novi sajt izgleda fantasticno sve dok se ne otvori pregkled programa. Prvo preglomazno, druga stvar da nadjem nesto treba i po par minuta. Ako je ikako moguce napraviti onako kako je bilo na starom sajtu. Jedina zamjerka je to. Ostalo sve funkcionise ...
            I meni malo smeta, mozda cu se navici ali sumnjam jer mi je nekako nepregledno bas. Onaj na starom sajtu je bio idealan, ne bi ja tu nista menjao

            Comment


            • #66
              Ovako neka naprave i bice sjajno

              http://tv.asia.eurosport.com/tvschedule.shtml
              sigpic

              Comment


              • #67
                App za mob je odlična, iako joj još brzina nije vrlina ali nadam se da će uskoro doći do poboljšanja. Prijedlog: notifikacije za izmjene rezultata kod praćenja mečeva u živo.

                Comment


                • #68
                  Preko aplikacije duže vremena čekam da otvori video i nakon toga piše cant play video, jebaj ga

                  Što se tiče sajta, video radi samo kad isključim adblocker, možda ne bi bilo loše promjeniti plejr ili format za video

                  Ostalo je stvarno ekstra

                  Edit: ovo oko EPGa, možda dodati neku tamniju temu i to je to

                  via Tapatalk
                  Last edited by gringo22; 12-10-16, 15:19.

                  Comment


                  • #69
                    Programska šema na sajtu je užasna, vratite staru gdje na 1 klik vidim sva 3 kanala odjednom.

                    Comment


                    • #70
                      Ubi službeni put. Čim sednem za komp gledam smajlije.

                      Admine vrnes li nam temu i još ubaciš Vinjacinu eee pa burazeru necu ti to zaboraviti. A i imaš vinjak od mene .
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • #71
                        The sportklub.rs page isn’t working

                        sportklub.rs didn’t send any data.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Pomalo mi kuje prog. šema. Tek posle petog puta mi je otvorilo stranicu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #73
                            Забада кад отвара странице. Прво приказује неку грешку и не отвори па тек онда кад рифрешујем једном или пар пута, отвори.
                            Такође, видео плејер до јаја багује. Набавите неки нови.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Sta predstavljaju ove medalje?

                              Comment


                              • #75
                                Probao sam sad i bez adblock-a,ne vredi
                                Samo izbaci sledece

                                Comment

                                Working...
                                X