Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi sajt Sport Kluba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je sad to ,još kad bi stavili SK HD poslije SK3 a golf na kraj ,gdje bi nam bio kraj

    Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk

    Comment


    • Novi sajt Sport Kluba

      Sto se mene tice ovako je Ok! Kako je koji rasporednjen nije vazno! Vazno je samo da je pregledan!


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by MasHe; 22-10-16, 00:19.

      Comment


      • Comment


        • Lijepo i pregledno.

          Sent from my Samsung using Tapatalk

          Comment


          • Drago mi je da su saslusali molbu vecine da se vrati, svaka cast.

            Comment


            • Super je ovo. Pregledno, lepo...a ko više voli ono prethodno, ima i opcija za to. Bravo...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Super je sad šema. Jedina zamerka je sledeća. Recimo sada, posle ponoći kad se otvori šema, prikazuje program od 6 ujutru. Nema jučerašnje šeme tako je nemoguće videti šta ide sada i šta će ići do 6 ujutru.

                Comment


                • Tako je i prije bilo!


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Pa znam. Opet nije logično. Ako već nema program za juče onda nek program za danas počinje od 00:00 a ne od 06:00.

                    Comment


                    • Što se tiče ove "klizne" šeme, ne znam kako da je nazovem, možete sitnim slovima pored emisije da stavite tačno vreme, vidim da kad klikneš na emisiju izbacuje tačno vreme, al jebem li ga, možda se neko ne seti da klikne


                      otprilike ovako nešto

                      https://mojtv.net/
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Dobro je sto ste vratili dizajn programske seme na staro
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • Pohvale za vraćanje stare šeme. Profesionalno od vas, svaka čast

                          Comment


                          • Свака част за враћање програмске шеме.

                            Био би ред сада, кад сте то испоштовали, да испоштујете и промену видео плејера. Јер исто се велики број људи жалио и на то. Не као на програмску шему, али после тога, највише се људи жалило на ово. Стварно је плејер срамотан а ако не намеравају да клипове са сајта избацују и на јућуб, онда их џабе и снимају.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Da li moze neko od moderacije ili ko je upucen da mi ogovori na pitanje koje sam postavio ovde.Hvala

                              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1563239

                              Comment


                              • Mogu da ti kažem da mi ovde nemamo pojma šta rade zvaničnici SK sa kim i pre svega zbog čega raskidaju neke ugovore sa kablovskim operaterima, oni čak ovde i ne dolaze, bar ne u svosjtvu zvaničnih lica, privatno možda i da, tako da ti neće niko odgovoriti. Možda možeš da im postaviš pitanje na fb stranici, ali u svakom slučaju koji god odgovor da dobiješ, preko tvog sadašnjeg operatera očigledno nećeš više moći da gledaš SK, to se neće promeniti. Zato možda ako imaš mogućnost da pređeš kod nekog drugog, raspitaš se za Total TV usluge ili gledaš preko strimova sve ono što te zanima, iskreno ne znam da li imaš neku četvrtu opciju.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X