Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novi sajt Sport Kluba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Išao sam jutros u tazbinu i upalim TDI radio i čujem reklamu za Sport Klub , e jeste me obradovalo morao sam da se častim jedan vinjak
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ipak si ti taj vinjačić cugnuo zbog tazbine, ajd priznaj sad... al dobro dok razloga ima(š), neka ih..kakvi god da su.

      Ako neko hoće da pita za novi forum, backup i sl... ne zna se još uvek ništa, danas admin nije ni dolazio
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Dobro i zbog toga ali neka zvanična verzija bude da sam se obradovao zbog reklame
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • To zbog Eme ako.. pu-pu svrati

          A što ne mogu da otvorim video na novom sajtu?

          http://sportklub.rs/Video/Ostali-spo...ski-nacin.html
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Kako u aplikaciji da označim neku utakmicu da mi stižu notifikacije za nju kad padne gol? Ili sam se ja nešto istripovao da postoji ta opcija

            Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • A sad mi je jasno što me Olja pustila da spamam po Novakovoj temi.

              Sve dirajte ali avatare ne mečite na desnu stranu.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post

                Masters je tek od 31. oktobra.. Pati bejbe!

                Lako moze da se potpali vatra u temi Opste teniske diskusije.

                Ljudi moraju da ispune rupe izmedju turnira prepucavanjima, inace zasto bi dolazili na forum.

                Comment


                • Srecom Aki se drzi fudbala i sve redje dolazi na tenis

                  tt
                  Last edited by miloolja; 20-10-16, 07:57.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Odrekao se tenisa kako bi se fokusirao vise na fudbalska ratista.

                    Ne moze da se bori uspesno na vise frontova i svesno je rizikovao tenis.

                    Comment


                    • Bitka je izgubljena ali rat nije ! Neće se Aki tako lako predati Baš me zanima kakve je bitke vodio u tenis pdf-u , čim budem bio slobodan prelistaću malo teme a vi mi pošaljite na pm neke zanimljive diskusije
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Odrekao se tenisa kako bi se fokusirao vise na fudbalska ratista.

                        Ne moze da se bori uspesno na vise frontova i svesno je rizikovao tenis.
                        Kada se vrati Federer, vratice se i Akisa na tenis.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Necu se ja vratiti na tenis nikada onoliko koliko sam bio aktivan kada sam se tek registrovao. Jednostavno, previse mi je toksicno gore da pisem. Pratim redovno, gledam turnire, iako mnogi kazu da ne gledam, ali pogledo sam sve zavrsnice svih turnira otkako Federer ne igra.

                          Kad se Role vrati, bit cu aktivniji malo, prokomentarisati po neki mec, malo prosparingovati sa Sanduom, Vlajkom i NI-em i vratit se svom stalker mode-u
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Vracena stara programska sema.

                            Comment


                            • Ekstra. Mnogo bolje I preglednije nego sto je bilo.

                              Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Vidi se da su ljudi profesionalni i da slusaju zelje svojih korisnika! Bravo Sport klub!


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X