Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel se kaze frljoka ili frljotka?

    Edit. Pukoh od smeha na ovaj teleport
    sigpic

    Comment


    • Frljoka, za ovo drugo nikad nisam cuo
      sigpic

      Comment


      • Vidi se da nisi posecivao rezidenciju Erikovih.
        sigpic

        Comment


        • Zovi, dolazimo. Ali neki parti bez vinjaka, da vidimo kako Kerik đuska na drugoj planeti.

          Comment


          • Meni i dalje krivo sto nismo doveli Manea, zamislite ovo za godinu-dvije, ne bi znali odakle im puca

            Mane Miki Martijal

            Rasford

            #catchmeifyoucan

            Ali kapiram da cemo se fino snaci sa Antoanom sledeceg ljeta.
            sigpic

            Comment


            • Krivo i meni, ali mislim da imamo dovoljno da nadomestimo, čak sam siguran da je Mikhi bolji i u final third što se tiče opasnosti po gol.
              Rash deluje da obožava i zna link-up play na malom prostoru, savršen parner za Henrika.

              Comment


              • Rashford je nevidjen talenat, sa onim se radjas ono se ne uci... Kako je ostavljao lopte za dupli pas, samo postavi nogu kao da prima loptu, a tek ono propustanje lopte, milina

                Comment


                • Ma Rasko je cudo, dje ga god stavis produktivan je, nevjerovatno nesto. Po strani sto je meni Martijalov stil i lakoca igre ljepsi, ali Martijal desno nije ni blizu dobar kao lijevo ili kao jedini napadac, Rasko je opasan i desno, i lijevo, i kad je jedini u napadu, i kad je drugi napadac. Bas zastrasujuc igrac u najavi.

                  Iako Jermenin™ bas i ne voli kad je desetka meni je idealan za tu poziciju. Em je tenk, em moze da probije, da se ubaci iz drugog plana, em ima loptu u prostor(trougao i L1+trougao). No, pusti snovi dok je Runi tu, a srecom Jermenin™ moze isto po stranama da igra pjeske.
                  sigpic

                  Comment


                  • A ovaj je posebna prica



                    Uopste mi nije jasno kako mu padnu na pamet ove stvari, a kamoli da ovako kontrolise loptu
                    sigpic

                    Comment


                    • Mi nismo igrali sa 9. igraca i David deseti.
                      Ipak je i on bio odlican (Vladane ), njegov deo veza je utkan u pobedu nema dileme.
                      Spoiler
                      Pogba

                      Od zadnja 4. meni ipak Luke za nijansu bolji od Tonija.
                      Last edited by AIRBORNE; 28-08-16, 01:31.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Mitarhijana i Rasforda umjesto Runija i Martijela, najvise me isfurava sto Ibra satra se od trke, otvaranje, izvlacenja, proba sve i onda se umori za ono najvaznije, sto najbolje radi, a Runija zaboli on stalno se cupa asistencijom ili golom, ali ubi nas na terenu svom sporoscom, on treba da trci za Ibru da landara kao nekad.
                        Martijel je gori od Depaja trenutno, iste greske radi, procitan je, komplikuje, malo ga na klupu da odmori.
                        Neprocjenjivo je zalaganje Murinja na onoj kisi, i onda kada skoci poslije gola gledam sta mu je kriv Smoling, dok nisam skontao.
                        Jest padala kao iz kabla, ali ovako je sladje.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • @girlmanutd: First four #MUFC games:

                          Sir Alex Ferguson:
                          LDWL

                          David Moyes:
                          WWDL

                          Louis van Gaal:
                          LDDW

                          Jose Mourinho:
                          WWWW

                          M2 Note

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Murinjo je jedini menadzer Junajteda koji je dobio prve cetiri zvanicne utakmce. Covjek je hodajuci rekord jbg

                              Jose Mourinho: "I'm more than happy with Man United fans still calling it 'Fergie time' and I'm happy to say 'we won in Fergie time'."
                              Ali vidjelo se da je atmosfera mnogo losa. Ibrahimovic koji se nije radovao jer je gol dao Rasford, svlacionica je izgleda u bas losem stanju. Pitanje je kad ce puci i kad ce usilijediti strmoglav pad i borba za opstanak. Gotov je Murinjo. Ibra isto.
                              sigpic

                              Comment


                              • A dobro nije ni realno porediti SAFove prve cetiri utakmice jer taj klub u koji je on dosao i koji ostavio nisu isti klubovi. Mojes je imao sve(pare, igrace, titulu, LS) kada je dosao a ipak uspeo toliko da zasere da je prosto neverovatno kako je uspeo. Amataer ne bi mogao da napravi to sto je on uspeo. Ono rasulo koje je Van Gal zatekao takodje nije za porediti. Za svoje 2 godine uradio odlican posao podmladjivanja i stabilizacije kluba i cak je i trofej uzet. Problem je sto nije uspeo da dovrsi projekat. U pravom trenutku je klub zavrsio sa njime jer bi jos jedna sezona bila kocka. Odlicno bi bilo da je bio u top 4 ali eto to je neka mrlja. Murinjo je naisao na veoma solidnu situaciju i pravi je covek da nastavi i dovrsi ono sto je Gal zapoceo. Nije prodao maltene nista sto je dokaz o kvalitetu igraca koje je zatekao i ojacao tim sa nekoliko bitnih pojacanja. Kako ce biti dalje videcemo ali lepo je poceo sa ove 4 pobede.
                                Na kraju je Mojes bio ogromna greska, Van Gal pravi covek da zapocne a Murinjo da dovrsi. Izbor menadzera nakon Mojesa odlican i svaka cast Vudvordu na tome pa i transferima.

                                Comment

                                Working...
                                X