Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ovo sad citam u ne verujem...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Čak i za Glejzere takvo nešto bi bilo previše. Odbijam da povjerujem

      Inače, pribojavam se, na osnovu zadnjih 6 godina, da će Vulvsi večeras da nas rasture i spuste na zemlju. Zbog ovih smaračkih tviter fanova što sve hajpuju bi mi i drago bilo. Ali opet, prizemnije djeluje ova grupa igrača od nekih iz prethodnih godina.
      Last edited by BorisUnited99; 19-08-19, 14:41.

      Comment


      • Iznenadilo bi da Glejzeri znaju i sta je Everton, tako da je u pitanju jos jedna manipulacija Vudvorda.

        Ma navijaci su nebitni, oni ne znaju pa ne znaju, problem je ko i kako vodi klub. I da raznesemo Vulvse veceras to nista ne mijenja.
        sigpic

        Comment


        • OGS dosada u menadžerskoj karijeri izgubio svaki put od Vulvsa.

          Comment


          • Ocekivano Dzejms umesto Pereire
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovaj Lingard pojma nema.Kakva dva zicera.......
              sigpic

              Comment


              • Pajvan.

                Comment


                • Nek se jebe Paul Pogba.

                  Comment


                  • Kakva igracina je Labilni!

                    Mada nije ni bio penal. Ovaj mali Dzejms totalno nedorastao na ovom nivou, ceraj to u Ligu 1.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma mi smo kroz prelazni stavili do znanja da nam je ova sezona za razvoj klinaca iz akademije tako da teraj i Labilnog u Real i guraj Garnera.

                      Amaterska uprava.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Kakva igracina je Labilni!

                        Mada nije ni bio penal. Ovaj mali Dzejms totalno nedorastao na ovom nivou, ceraj to u Ligu 1.
                        Bio je penal, odbrambeni je desnom nogom zakačio lijevu nogu Pogbe, lijepo se vidi.

                        Comment


                        • Meni se cini da je zakucan za zemlju, a da Labilni zapinje za njegovu nogu, mada vidio sam samo iz jednog ugla
                          sigpic

                          Comment


                          • Primetio sam neke nerazumne odluke Džejmsa u situacijama kada je imao slobodne saigrače. Nadam se da ga gol protiv Plavaca i nagrada da krene u startnoj postavi nisu previše vinuli u zvezde. Još je zelen za sadašnji nivo. Mnogo je produktivniji kada onako svež upadne sa klupe. Tada njegove brzinske sposobnosti najbolje dolaze do izražaja.
                            Labilni me već u drugom kolu izbacio iz takta. Čim je prišao lopti znao sam da ga Patrisio čita ko knjigu.
                            Nije mi jasno zašto je došlo do promene izvođača.

                            Comment


                            • Kad uzme loptu da sutira penal, za glavu se uhvatim, bar ne kaska ko Lipicaner vise -.-

                              Ta sredina me muci, fali nam neka eksplozivnost, neki andrak nam fali, iako je prvo bilo odlicno, nista im nismo dali. Steta za onu sansu kada ih Ras slao po burek, ali pogotovu onu u poslednjim sekundama prvog kada se Toni spetljao, kakv zicer.

                              Vec bzvz prosuta 2 boda, jer smo ih imali danas.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ali pogledajte tu klupu, koja smehoteka od kluba, sjutra kad se povrijede Rasko ili Martijal bukvalno nema ko da udje da ih zamijeni. Ovo je sokantno sta oni rade. Sanceza prodaju bez ikakve potrebe, kakva god da je bolje da udje neko sa klupe nego da bukvalno nemas koga da ubacis, katastrofa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X